• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

BlanK - turniej max 10 skrzynek (od zera do bohatera)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3453
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3453

Guest
Update

Po wysłaniu 1500 wiadomości do ludzi (po rankingu) i otrzymaniu większości odpowiedzi "nie" lub "nasze bractwo już to ma" lub "SPIER*** " mam dość więc projek jest zamknięty. Jak tak to nie ma bractw które robią 10 skrzyń lub jest ich mało a jak przychodzi co do czego to nagle wszyscy piszą że oni robią 10 skrzynek... bez sensu. bez sensu jest też niepotrzebna jazda po ludku który próbuje coś zbudować. to co przeczytałem w wiadomościach od ludzi... odechciewa się.


Witać

jako że co lepsze bractwa mają komplet graczy a te bez kompletu zazwyczaj nie są zorientowane na turnieje czyli robią np 6-8 skrzynek, postanowiłem spróbować zebrać ekipę na kolejne 10 skrzynkowe bractwo turniejowe.

Bractwo tworzone od zera. Należy nastawić się że przez jakiś czas może być ciężko. Może być też gorzej niż w byle jakim bractwie. Może całkiem nic z tego nie wyjść. Wiadomo jak bywa.

Co oferuję ze swojej strony:
- cierpliwa pomoc w poznaniu mechaniki gry jeśli jest taka potrzeba. spotykam ostatnio dużo osób które nie wiedzą co to jest turniej. po co jest wojsko... niby takie oczywiste a jednak.
- sprawiedliwa opieka nad bractwem
- pilnowanie przestrzegania zasad
- otwartość na propozycje i pomysły.

Czego wymagam:
- przede wszystkim chęci. chęci do gry i rozwoju
- min 1000pkt w każdym turniej. Docelowo bez minimalnej granicy. Chciałbym żeby ludzie sami z siebie robili jak najmocniejsze turnieje bo więcej pkt turnee to tak naprawdę więcej PW. Czyli szybszy rozwój. Na tym ta gra polega...
- buffowanie co najmniej 5/7 z naciskiem na buffowanie w to, co ktoś chcę a nie w to co łatwiej kliknąć.
- krótka i prosta nazwa miasta np.: "ROB/KUL", "KULTURA", "ROBOLKI/RATUSZ" itp. tak aby osobie buffującej było jak najłatwiej szczególnie tyczy się buffowania na komci.
- rozwoju miasta. jeśli nic się nie zmienia, jeśli nie budujesz cudów.... tzn że jest to konto multi pod push. takich kont u nas nie będzie.

Główne założenia bractwa:
- 10 skrzynek co turniej to podstawa.
- przygody bractw w zależności od nagród ale raczej bez nacisku. Raczej dla beki niż walka o jakieś miejsca.
- pomoc bractwu - chodzi o lvlowanie cudów. KAŻDY musi pomagać nie zależnie czy chce korzystać ze zwykłego łańcuszka czy z metody alternatywnej. opowiem w skrócie:
zwykłe łańcuszki da się oszukać.prosta sytuacja: cud ma 400pw . 20 osób wpłaca po 20PW każdy. tylko 5 pierwszych osób coś dostaje i to nie po równo a reszta nie dostaje nic...sprawiedliwe po h***. dlatego aby każdy miał po równo proponuje ale nie zmuszam do używania innej metody. właściciel cudu wpłaca u siebie w swój cud 50% PW. nast. pisze do bractwa ile jest skrzynek i jakie wartości PW mają. bractwo wpłaca równowartości PW ze skrzynek. właściciel kończy cud otrzymując około 20% PW z całości cudu. Gracze w bractwie otrzymują ze skrzynek tyle ile wrzucili czyli wychodzą na zero. więcej info na PM albo chacie bractwa :)

Można pisać tutaj lub w grze nick Chorowity.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1776

Guest
W zasadzie takiej jakości gry na Arendyll nie ma, jaką wizję mamy. Byłem w TOP1 Illuminati, a także w Destyny, Arkoland, NoName, Amanie.... wszędzie widzę opieszałość władz, brak informowania bractwa o tym jak się przygotować na turnee czy PB. Nie ma edukacji dla nowych graczy. Nie ma monitoringu buffów ani odpowiednio twardej polityki jakości turniejowej. Celem bractwa nie ma być wbicie 10 skrzynek, to ma być efekt uboczny poprawnej merytorycznie gry bractwa. Dla nas lepsze 15 osób ambitnych robiących 2000-3000 pkt w turnee niż sztuczne napompowane 25 osób dla rankingu i 6-8 skrzynek w turnieju. Władza ma być silna, dostępna, kompetentna i angażująca się w merytoryczne kierowanie bractwem w pełnym tego słowa znaczeniu.
 

DeletedUser174

Guest
@Spooky czy możesz nie używać słów znaczenia których nie rozumiesz? Tak nieprawdziwej i niesprawiedliwej oceny naszego bractwa (Arkoland) to ja już dawno nie czytałam... Prawda to trudne słowo. Rozumiem. Nie zawsze jest miła i przyjemna. Prawda bywa cierpka i gorzka- czasami też trudna do zaakceptowania z tego powodu. Ale jest prawdą. A Twój post to nic innego jak stek bzdur i oszczerstw. Przykre to...
 

rispetto

Wędrowiec
Nie bardzo rozumiem dlaczego ma być Ci przykro. Wyleciał za obrażanie ludzi i teraz wymyśla bzdury.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3453

Guest
każde bractwo ma inne założenia. niektóre założenia są podobne, niektóre takie same a inne nie są brane pod uwagę. my jako gracze ambitni chcący wyciągnąć "ja najwięcej z gry" chcemy robić mocne turnieje. jednak wiele osób nie rozumie słów "jak najwięcej z gry" jako robienie turniejów i szybki rozwój. dla wielu graczy przyjemność z gry to całkiem co innego. np spokojny rozwój bez nacisków, miła atmosfera itp. każdy ma prawo robić co chce i nie należy nikogo karcić za to czy obrażać w jakikolwiek sposób.

my staramy się stworzyć "ambitne" bractwo pod względem robienia turniejów, odpowiedniego buffowania, szybkiego rozwoju itp. czyli poszukujemy graczy którym zależy na "graniu" trochę bardziej na poważnie.

jeśli chodzi o rzeczy które wymienił spooky czyli:
- edukowanie słabszych graczy
- umieszczanie info o nadchodzących turniejach
- opieszałośc władz w wyciąganiu konsekwencji
- monitorowanie buffów
- brak sensownego robienia PB (na huraaaa)
To mniej więcej się z nim zgadzam. Niektóre bractwa to robią, inne nie, niektóre tylko wybiórczo.

A jeśli chodzi o turnieje. Tutaj również przyznaje racje. Jakieś wymagania typu minimum 1000pkt turniejowych co tydzień to mechanizm tylko do odsiewu graczy którzy nie mają ambicji grać w grę. jeśli chce się mieć miłą atmosferę połączoną z przyjemnymi rozmowami BEZ AMBITNEGO GRANIA to można równie dobrze wejść na jakiś czat na małe pitu pitu lub pograć w jakieś gry na kurniku. Gracze którym choć trochę zależy robią turnieje nie dla pkt a dla PW. każdy gracz turniejowy wie że turniej to przede wszystkim narzędzie do zdobywania dodatkowych PW. Jeśli tak do tego podejść to punkty turniejowe zdobywają się same a turnieje gracz kończy na 2-3k. Przy takich osobach nie trzeba wymagań typi 1k pkt. Nie trzeba też takich ludzi pilnować z buffami bo im zależy.

Wszystko zależy od tego kto czego oczekuje od gry. Ja oczekuje przede wszystkim spokoju. Tylko dla mnie spokój to: 10 skrzynek co tydzień bez spiny. Do tego potrzebuje tylko mocnych graczy zorientowanych na zdobywanie PW i rozwój. Jeśli zebrać taką ekipę.... Nie wiem o co mogłyby powstawać kłótnie lub spory na czacie. Czyli mocni gracze = mocne bractwo = ambitna gra = brak sporów = całkiem przyjemne granie.
 
Do góry