• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

blokada AW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jestem w 15 rozdziale i właśnie przeklinałem 75 pojedynczych PW i jakoś nie widzę różnicy, czasami się na chwile dosłownie 2-3s zacięło ale potem wskoczyły te punkty. W sumie klikałem średnio co około 1s.
 
W sumie klikałem średnio co około 1s.
No wlasnie, ja klikalem jak najszybciej, moze co 0.2-0.3 sekundy, liczac kliki w pamieci. Mozna tez patrzec na pasek z ubywajacymi PW. Tak sie wlasnie klika, wrzucajac komus w cud, bo czekanie ok. 1s po kazdym kliknieciu byloby chyba jeszcze bardziej wnerwiajace i trwaloby jeszcze dluzej, niz czekanie kilkudziesieciu sekund po zakonczeniu klikania. Czyli nie czeka sie, az klikniety PW wejdzie, tylko klika sie wszystko od razu, jednym ciagiem.
Tylko ze wtedy na koncu sa wlasnie takie opoznienia, jakie opisalismy.

Tak a propos tego 1s - w malej wiosce nie mialem zadnego opoznienia klikajac w ten sposob, czyli pojedynczo jeden PW jeden za dugim. Wchodzily praktycznie natychmiast.
 

BlossomValvi

Łucznik
To może grosik ode mnie, wrzucałem trochę pw (raczej dziesiątki niż setki) i takie uwagi:
- nie zauważyłem opóźnień na apce
- na przeglądarce tak, ale nie ma różnicy czy łąduję z małego miasta (3 epoka) czy dużego (15 epoka) natomiast z moich obserwacji wynika że opóźnienia występowały w obu przypadkach jeśli osoba której ładuje ma duże miasto. Tutaj raczej zwracałem uwagę na powierzchnię miasta w tle (animacje w tle itd) niż konretny aspekt miasta

Nie ma to związku z mocą komputera, bo na nim chodzą Wiedźmin 3 i Crysis, podejrzewam ograniczenia przeglądarki (Chrome), HTML 5 lub serwer po stronie IG
 

DeletedUser174

Guest
- nie zauważyłem opóźnień na apce
może dlatego, ze na apce ten problem nie występuje. A temat dotyczy, aby w przeglądarce to działało tak sprawnie jak w apce

wrzucałam z wioski z VI rozdziału. Opóźnienie było, ale całkowicie akceptowalne. Pw z paska wchodziły bardzo płynnie. Przy paczkach była chwila zwłoki na przeliczenie pw, ale wspomniana 1s jest do zaakceptowania jeszcze

Głowna wioska na s1 tak dobrze nie ma. Może tu też jak w przypadku turniejów problemem jest bagaż prowincji?
 

Chamacus

Wędrowiec
Ja jestem obecnie w X rozdziale, sam koniec, zostały mi cuda do odkrycia.

Mam niecałe 300 odkrytych prowincji.

Klikam zwykle naraz, liczę w pamięci, czasem po 10.

I nigdy mi żadne 'opóźnienie' nie przeszkadzało. Nie zauważyłem, bym zmarnował na tym czas.

A regularnie wymieniam z bractwem moje PW.
 
Do góry