• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Blokada całkowita postępu sektora w turnieju [9746], 10819

  • Rozpoczynający wątek thek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wersja gry: najnowsza
Świat gry: PL 1
Przeglądarka + wersja: Chrome up to date
Wersja Flash Playera: up to date
System operacyjny: Ubuntu 16.04 64bit
Rozdzielczość ekranu: 1366x768
Nazwa konta: thek
Elfy czy Ludzie: Elfy

Powtarzalność: 1/5

Opis sytuacji:
Gra co jakiś czas pozwala na kontynuację walki mimo wygrania sektora. Mi się to zdarzyło wczoraj na 1 sektorze, więc tanim. Postanowiłem zobaczyć co będzie, gdy uda mi się go ukończyć w zdublowany sposób. Walki więc szybko kończyłem z użyciem wykupu sektora "Wydaj ucztę". Gdy doszedłem do 8, sektor dopiero wtedy się ukończył. Dziś się odblokował, ale widnieje mi wynik w nim 8/8, można do niego wejść ale jest niemożliwy do interakcji poza tym. Wygląda na w pełni zablokowany:

l7f7W3r.png

91vZL7R.png


Spodziewane działanie:
Nie pozwalać na ponowne walki po zakończeniu sektora to primo, a secundo to gra w takiej sytuacji powinna mieć jakieś oznaczenie i blokadę wejścia czy timer lub w inny sposób oznaczać co dzieje się z prowincją. Bo to mi wygląda na pewrmanentną blokadę, choć być może de facto jest jakiś licznik, ale niewidzialny z powodu tego co zrobiłem i gra myśli, że prowincja jest odblokowana, choć de facto nie jest według serwera :) Jutro pewnie będę mógł w pełni powiedzieć, czy sektor jest w pełni zablokowany, czy się może odblokuje.

Kroki do odtworzenia błędu
1. Doprowadzić do sytuacji gdy gra pozwala nam po wygraniu sektora dalej w nim walczyć
2. Szybko wykupić wszystkie walki w sektorze, doprowadzając do jego zdublowanego ukończenia
3. Nawet po 16 godzinach gra nadal nie wie co zrobić z tym sektorem :D
 

Deleted User - 34008

Guest
Prawdopodobnie będzie dostępna po 16 godzinach. Mnie się kilka razy udało powalczyć w zdobytej prowincji, jednak nigdy nie doszedłem do 8 walk.
Po wywaleniu mnie z prowincji i upływie 16 h przerwy mogłem kontynuować walki, przy czym rozegranych walk nie musiałem powtarzać.
Spodziewam się, że będziesz miał ukończoną prowincję i kolejne 16h przerwy.
 

DeletedUser

Guest
Update: Sektor nadal nie jest dostępny. Inne sektory już po 4 gwiazdki, a ten pierwszy stoi ciągle na 2, ma wszystkie ukończone i nic nie mogę w nim zrobić poza wejściem i zobaczeniem, że wszystkie walki są zafajkowane, tak jak widać na screenie powyżej. Tak więc... Nie róbcie jak ja bo zablokujecie sobie prowincję na amen.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry