• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Blokada ekspansji miasta.

Mikekun

Rozbójnik
Witajcie

Ze względu na to że byłem mało aktywny na innym świecie. Obsługa gry postanowiła skasować moje stare konto. Więc postanowiłem zacząć grać gdzieś indziej i na kompletnym innym świecie. Niestety od razu zauważyłem błąd gry jakim jest blokada ekspansji miasta. Bowiem podbijając pierwszą prowincję dostaje się taką niby niespodziankę to nie spodziewałem się że nie będę mógł jej wykorzystać. Jak na razie mam ją zablokowaną i nie mogę rozwinąć swojego miasta. Nie wiem czym jest to spowodowane jednakże obawiam się że blokada dotyczy misji fabularnych i dopóki się ich nie rozwiąże to blokada będzie dalej trwała. Kiedy zacząłem przygodę z Elvaranem czyli jakieś dwa lata temu jak gra była jeszcze w fazie testowej nigdy nie spotkałem się taką dziwną sytuacją jak teraz. Rozumiem że firma nie chce za specjalnie nowych graczy i postanawia im utrudniać rozwój jak wlezie z tego powodu wprowadza mało wydajny system walk czy podbój prowincji. Chciałbym wiedzieć od czego zależy zdjęcie blokady ekspansji graczy?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Niestety od razu zauważyłem błąd gry jakim jest blokada ekspansji miasta. Bowiem podbijając pierwszą prowincję dostaje się taką niby niespodziankę to nie spodziewałem się że nie będę mógł jej wykorzystać. Jak na razie mam ją zablokowaną i nie mogę rozwinąć swojego miasta. Nie wiem czym jest to spowodowane jednakże obawiam się że blokada dotyczy misji fabularnych i dopóki się ich nie rozwiąże to blokada będzie dalej trwała.
Nie ma zadnego bledu. To po prostu samouczek skladajacy sie z kilkunastu zadan, ktory trzeba
przejsc zeby moc swobodnie decydowac o nastepnych krokach w swoim miescie. Zadania sa
proste i mozna je wykonac bez oczekiwania na surowce, monety czy mlotki. Wlasnie przed
chwila zakladalem (po raz pierwszy :) ) konto na becie. Przejscie samouczka zajelo mi doslownie
15 minut, wiec nie przesadzajmy z tymi utrudnieniami :D
 

DeletedUser

Guest
Zwłaszcza że nagroda za przejście samouczka jest zacna :)
 

DeletedUser4414

Guest
Po ukończeniu ekspansji miasta nr 1 i 2 nie została odblokowana przestrzeń pod zabudowę.Mam ukończony 1 etap,10 zdobytych prowincji i tylko odblokowane 4 przestrzenie pod zabudowę
 

DeletedUser4414

Guest
Według przesłanego linku powinienem mieć odblokowane
2 obszary- za ukończenie 2 ekspansji
4 obszary-za zdobycie 10 prowincji
czyli razem 6
 

DeletedUser2262

Guest
Według przesłanego linku powinienem mieć odblokowane
2 obszary- za ukończenie 2 ekspansji
4 obszary-za zdobycie 10 prowincji
czyli razem 6
Źle odczytałeś, w kolumnie po lewej jest nie ilość tylko numeracja kolejna. przy zdobyciu 10 prowincji, łącznie odblokowuje 4 ekspansje, a nie 1+2+3+4
 

DeletedUser4414

Guest
Rozumiem że 10 zdobytych prowincji odblokowuje 4 ekspansje i tak miałem ale dlaczego po ukończeniu ekspansji miasta w badaniach nie została odblokowana żadna ekspansja
 

DeletedUser2262

Guest
Rozumiem że 10 zdobytych prowincji odblokowuje 4 ekspansje i tak miałem ale dlaczego po ukończeniu ekspansji miasta w badaniach nie została odblokowana żadna ekspansja
To raczej nie jest możliwe, ale aby to wyjaśnić najlepiej skontaktuj się z supportem.
 

Nusion

Kapłan
Rozumiem że 10 zdobytych prowincji odblokowuje 4 ekspansje i tak miałem ale dlaczego po ukończeniu ekspansji miasta w badaniach nie została odblokowana żadna ekspansja
A ja myślę, że została odblokowana, tylko nie masz wystarczająco monet, żeby ją postawić, dlatego nie jest "zielona", najedź myszką na tą ekspansję z badań, na dole powinno być "dostępne ekspansje: 1". Jeśli jednak jest 0, to tak jak napisał kolega wyżej, skontaktuj się z supportem (zębatka w prawym dolnym rogu > znak zapytania)
 

DeletedUser174

Guest
a mi się wydaje, ze nastąpiło pomieszanie pojęć. Może o tym świadczyć fragment:
dlaczego po ukończeniu ekspansji miasta w badaniach nie została odblokowana żadna ekspansja
ale to oczywiście moje gdybanie... ale miasta nie da się ukończyć (prawie), a mapa nie odblokowuje expów z badań. Dlatego wnioskuje za wymieszaniem terminów

mamy 4 "rodzaje" ekspansji
1/ bazowy teren startowy
2/ expy z mapy
3/ expy z badań
4/ expy premium

o ile punkt 4 mozna skreślić to pozostałe kolega musi sobie zdefiniować i wtedy będzie wiadomo o co chodzi oraz gdzie czego brakuje

albo:
Po ukończeniu ekspansji... tylko odblokowane 4 przestrzenie pod zabudowę
kolega musi nabyc wiedzę, że expy nie pojawiają się automatycznie i należy je "wybudować"
 

DeletedUser3332

Guest
Także obstawiam brak monet, dzisiaj sam już miałem pisać do supportu gdy się kapnąłem ze brakuje mi JEDNEJ monety :p
 

DeletedUser4414

Guest
Gdybym nie nie wpłacił monet to nie doszedł bym do 2 etapu.Nie wiem czy czasem wpływ na to nie miało to że w pierwszej kolejności zdobyłem 10 prowincji a potem ukończyłem badania i za te badania ekspansje nie zostały odblokowane
 

DeletedUser3575

Guest
Ekspansję musisz wybudować z menu budowy jest dział ekspansję gdzie dokładnie widać ile ich masz. Ekspansja nie pojawia się sama, jest czasami dodatkowo płatna (bo rozumiem, że zapłaciłeś w drzewku badań) ale nie o tym piszą osoby powyżej tylko właśnie o monety za wybudowanie ekspansji.
 

DeletedUser4414

Guest
Wszystko w porządku.
Zasugerowałem się diamentami pod obrazkiem zbadaj ekspansję i myślałem że trzeba zapłacić + diamenty,a okazało się że można kupić za samą kasę.Dziękuje wszystkim za pomoc.
 
Do góry