• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Blokada prowincji po walce manualnej z cooldown=0

Steefann

Zwiadowca
Tak jak w temacie, przy zerowym odstępie między rundami w turnieju gra się zawiesza tzn. nie wyskakuje okienko z nagrodami za daną rundę i nie można przejść bezpośrednio do kolejnej rundy. Gra wciąż uparcie twierdzi, że jestem w tej prowincji. Pomaga albo refresh albo wejście do innej prowincji, zrobienie jej i przejście do poprzedniej "zawieszonej". Jest to bardzo upierdliwe, bo po to się karmi misie żeby klikać całą prowkę runda po rundzie a nie kombinować naokoło, bo znowu mamy buga :)
Parę screenów:
166.jpg
Wchodzę żeby zrobić 5 rundę
167.jpg
Widok po 5 rundzie (mogę kursorem klikać ile chcę w otwórz ale i tak się nie otwiera),
168.jpg
I widok z menu turnieju. Gra uparcie myśli, że wciąż jestem w tej prowincji, chociaż ją przed chwilą zrobiłem.

Sprawdzałem na 2 różnych przeglądarkach (opera,chrome) i we flashu i w htmlu, wszędzie jest to samo.
 
Jak w nazwie tematu.

Majac cooldown = 0 mozna przeklikac wszystkie rundy turnieju w danej prowincji jedna po drugiej. Jesli walcze na automacie, to dziala to bez zarzutu i bez problemu moge natychmiast zaczac nastepna gwiazdke w danej prowincji, ale jesli walke rozegram manualnie, to przycisk "Otworz" na obrazku tej prowincji jest nieaktywny, choc jest na zielono. W tym konkretnym przypadku nie moge zaczac trzeciej gwiazdki w prowincji nr. 32:
error1.jpg


Jesli otworze liste prowincji, widze, ze ta prowincja rzeczywiscie jest "nieaktywna". Jest nawet wyswietlana na szaro, choc nie jest przeciez skonczona, bo do zrobienia zostaly gwiazdki 3-6, a cooldown wynosi zero. Szary kolor ikonki to namacalny dowod, ze to po prostu jakis blad:
error2.jpg


Mozna to obejsc, wchodzac na chwile w dowolna inna prowincje z listy, wtedy po ponownym wyswietleniu listy prowincji wszystko wyglada juz tak, jak powinno i nr. 32, czyli prowincja nr. 32 wyswietlana jest na zielono i mozna zaczac w niej nastepna runde turnieju:
error3.jpg


Nie wiem, czy jestem odosobnionym przypadkiem, czy inni tez spotkali sie z podobnym bledem, ale u mnie strasznie to przeszkadza w plynnym robieniu turnieju. Problem wystepuje u mnie w kazdej prowincji po kazdej walce manualnej, niezaleznie od przegladarki, ktorej uzywam (Chrome, Opera, Edge). Wystepuje zarowno w wersji HTML5, jak i flash.
 

DeletedUser174

Guest
potwierdzam. U mnie też ten błąd występuje. Aczkolwiek u mnie walka manualna nie była warunkiem koniecznym. Nawet na auto potrafiło sie trafić.

Pomaga kliknięcie w globus. Za namowa kolegi z bractwa @mazioj spróbowałam tego myku i mogę potwierdzić skuteczność tego sposobu
 

DeletedUser174

Guest
potwierdzam. Na przeglądarce szlo bez żadnych problemów Pytanie co z apka?

ale gra strasznie muliła na turnieju. Miałam film poklatkowy
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Co do zamulania to proszę aktualizować sterowniki do karty graficznej, okazuje się że starsze sterowniki do AMD(szczególnie na starszych sprzętach) ale może i inne, mają problem z chromem, warto też włączyć przyśpieszenie sprzętowe w chromie.
 
Do góry