• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Blokada zaproszeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1113
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1113

Guest
Witam,

Bardzo proszę o pomoc w temacie blokady zaproszeń... czy jest możliwe zablokowanie zaproszeń od bractw?, jestem już zmęczony ich ciągłym kasowaniem, a widzę że ludzie są niereformowalni. Jeśli będę chciał gdzieś przystąpić, sam będę o to zabiegał...

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Jacek
 

DeletedUser2017

Guest
Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej możliwości, jedyną opcją jeśli nie chce się Tobie kasować powiadomień to jest ignorowanie ich lub założenie jednoosobowego bractwa.
 

DeletedUser1113

Guest
Jednoosobowe bractwo spowoduje iż będą powiadomienia w drugą stronę, czyli od chcących przystąpić. Brak takiej blokady to poważne niedopatrzenie w grze :(
 

DeletedUser1412

Guest
nie musisz wymyślac koła od początku :) taka blokada już jest dostepna w grze.

Na stronie startowej bractwa jako arcy- masz opcje <edytuj> i po kliknięciu masz możliwość blokady zaproszeń/podań
tu Ci Kiki odpowiedziała ;)
 

DeletedUser2017

Guest
Ale to chodzi o blokadę w drugą stronę:)
Jako gracz nie należący do bractwa nie masz możliwości zablokowania zaproszeń przychodzących.

@Gocha83 też widziałem ten temat :) Należę już do bractwa tak więc nie mam możliwości sprawdzenia. U mnie nie ma przycisku edytuj ponieważ jako Towarzysz nie posiadam tej funkcji w bractwie. Funkcję taką posiada Arcymag oraz Magowie w bractwie :D Więcej na ten temat można poczytać w Wiki https://pl.wiki.elvenar.com/index.php?title=Bractwa, jednak nic tam nie znalazłem o blokadzie dla zaproszeń przychodzących.
 

DeletedUser1113

Guest
Jak wspomniałem, brak jest jakiejkolwiek funkcji informującej potencjalnych agitatorów o tym iż NIE MAM OCHOTY NIDZIE PRZYSTĘPOWAĆ (nawet w formie jakiegoś komunikatu wyświetlanego osobom chcącym wysłać zaproszenie :( ).
 
Do góry