• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Bonusowe Manufaktury

Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Witam, przeszukałem forum ale nie znalazłem nic podobnego więc napisze..

Mianowicie chodzi mi o to aby po wejściu na miasto innego gracza i po najechaniu na jego ratusz lub klikniecie w ratusz była możliwość sprawdzenia jakie bonusy do manufaktur posiada. Pomogło by to zdecydowanie osobom szukającym wzmocnień w swoim bractwie bo jak wiadomo zawsze któregoś surowca brakuje jak i pomocy wewnątrz bractwa mniej doświadczonym graczom którzy często nie wiedzą ze stawianie wszystkich manufaktur to błąd. Usprawniło by to wyszukiwanie innych graczy z bonusami jakich poszukujemy gdyż nie trzeba będzie pisać pw z zapytaniem o to.
Tyle z mojej strony :)
 

DeletedUser998

Guest
Możesz to sprawdzić na mapie, górne pole z reliktami i dwa dolne po skosie określają jakie dany gracz ma surowce bonusowe.
 

Hassano

Łucznik
Niby tak ale jednak wymaga to przejścia z mapy miasta na mapę świata i oglądnięcie tego tam a tak wystarczyło by najechać na ratusz w mieście i już by sie wyświetliło jakie bonusowe relikty posiada dany gracz
Po drugie wkoło miasta jest 6 reliktów i trzeba dokładnie sprawdzić a tak by było szybko i przyjemnie
 

DeletedUser79

Guest
Kolega dobrze prawi - istnieje możliwość sprawdzenia bonusowej produkcji u gracza w prosty sposób i nie wymaga to moim zdaniem jeszcze większych uproszczeń. Nie wiem co trudnego jest w określeniu północnej, płd. zachodniej i płd. wschodniej. Przejście na mapę świata też nie jest czasochłonne.
 

Hassano

Łucznik
Nie wymaga to 10 minut ale zauważcie fakt wchodzimy na mape miasta klikamy w ratusz otwiera sie okienko które nie powoduje ładowania sie strony, sprawdzamy i zamykamy na "X" mamy możliwość napisana pw od razu
A teraz wasz sposób:
Wchodzimy na mape miasta, klikamy globus co powoduje ładowanie sie strony (2-3 sec przy dobrym necie) sprawdzamy relikty kolejne 5 sec, klikamy na miasto co powoduje kolejne lądowanie sie strony (2-3 sec) i dopiero mamy możliwość napisana pw jeżeli jesteśmy zainteresowani
 

DeletedUser79

Guest
A coś więcej poza "zaoszczędzeniem" kilku sekund, ma to na celu? Takie trochę naciągane to usprawnienie ;)
 

DeletedUser951

Guest
Jak dla mnie to ten pomysł jest całkiem pozbawiony logiki. Patrząc na mapie jakie specjalizacje ma gracz jest o wiele wygodniej. Poza tym rozpatrzyłeś tylko jedną możliwość, a mianowicie zapraszanie przez ranking, a jakby ktoś chciał na przykład zaprosić swojego sąsiada? I jeszcze jedno ważne spostrzeżenie, sprawdzanie prowincji graniczących z danym graczem nie trwa 5 sec, tylko 1 max 2 sec.
 

Hassano

Łucznik
Ta zmiana nie wpłynęła by na gre tylko ułatwiła by sprawdzanie kto jakie bonusy posiada.. Obecny sposób jest kłopotliwy np na telefonie a tak po najechaniu na ratusz wyświetli sie i wszystko jasne.. nie wiem czemu was tak boli takie małe uproszczenie
 

DeletedUser878

Guest
Szkoda marnować czasu twórców gry. Można popatrzeć na mapę - tam będą widoczne bonusy, obok twojej wioski. Lub - ludzie zazwyczaj budują tylko bonusowe manufaktury, no chyba, że jesteś nowym graczem. Szkoda marnować ich czasu.
 

DeletedUser580

Guest
Obecny sposób jest kłopotliwy np na telefonie
W Elvenara nie wolno grać na telefonie!!!

;) ;) ;)

... moim zdaniem bonusy powinny być przy nicku w oknie rankingu/bractwa. Bardzo by się to przydało, żeby się zorientować kogo molestować o dany surowiec, albo kogo do bractwa przyjąć 'od ręki'. :)
 

Hassano

Łucznik
Dokładnie tak, można by nawet pójść dalej i w oknie bractwa zrobić zakładkę "Relikty" i tam była by lista jak normalna punktowa tylko że byłyby wypisane bonusy każdego gracza nawet mogło by to być w formie graficznej a osoby z poza bractwa na liście rankingowej miały by taką zakładke albo jak wyżej wspomniałem po wejściu w wioske i kliknięciu w ratusz była by zakładka relikty i tam również były na to podgląd :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry