• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bonusowe manufaktury

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2970
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2970

Guest
Mam pytanie do graczy najwyżej postawionych w rankingu tzn takich , którzy mają już rezydencje na ostatnim poziomie rozbudowy.
Pytanie moje dotyczy bonusowych manufaktur (bo wiadomo, że tylko takie opłaca się mieć) ale pytam o ilość.
Zauważyłam, że niektórzy mają po 3 szt. z każdego surowca , a są tacy co mają i po 5 czy 6.
Obecnie jestem na etapie kończenia wróżek , mam 5, 5 i 6 moich bonusowych manufaktur. Nie narzekam na brak surowca.Myślałam o zmniejszeniu ich do 3 z każdego rodzaju.
I tu pytam czy jeśli zmniejszę je do 3 czy na późniejszych etapach gry nie będzie mi brakowało surowca?
W to miejsce postawiłabym więcej warsztatów i cudów.
 

DeletedUser110

Guest
Będzie brakowało. Do turniejów. Ja mam 7-7-7 i miewam braki, szczególnie T1 a czasem T2. Może 6 szt. T3 wystarczyłoby, ale wolę mieć zapas.
 

Nusion

Kapłan
Ja mam 5/5/4 i teraz w żywiołakach zaczynam zauważać deficyt T1, może za dużo pomagam w bractwie... ale zawsze pomagałam i starczało
Nie rozbudowałam T1 do żywiołakowego poziomu, może dlatego...
 

DeletedUser1660

Guest
Do produkcji żywych potrzeba konkretnego surowca t1.
 

DeletedUser2970

Guest
No dziękuję za odpowiedzi , dały mi do myślenia, myślałam że mam wystarczająco a tu może się okazać że nie :p
Jeszcze chętnie poczytam inne wypowiedzi , czekam :)
 

DeletedUser1953

Guest
Manufaktur nigdy nie jest za dużo. Jeżeli masz dużo surowców to wydawaj je na turniejach zdobywaj więcej pw i inwestuj je w cuda
 

DeletedUser1530

Guest
no i cóż ci doradzić
wszystko zależy od twojego stylu gry.
jak na mapie zdobywasz prowincje wyłącznie negocjując i w turniejach także to i te 5, 6 manufaktur może być za mało lecz jeśli mapę i turnieje rozgrywasz wojskiem to później wystarczy ci same 12 manufaktur wszystkich rodzajów czyli po 2 manufaktury zarówno zwykłych jak i świętych towarów ( mówię tu o bonusowych)
 
Do góry