• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bonusu do produkcji żywych towarów z cudów

Wiliamis

Wędrowiec
Witam

Mam nietypowe pytanie. Posiadam dwa cudaki na 1 poziomie (Zakrzywienie Czasu i Wir Magazynujący) i łącznie dają +44% bonusu do produkcji żywych towarów... ale nie wiem czy to kwestia ostatnich zmian wyświetla mi się bonus od produkcji podstawowej czyli marne +247... Czyli cudaki do wyrzucenia? Czy jest to błąd czy ja źle to liczę?
 

Załączniki

  • Ashampoo_Snap_2022.06.02_02h31m47s_002_.png
    Ashampoo_Snap_2022.06.02_02h31m47s_002_.png
    687,8 KB · Wyświetlenia: 7

Serengeti

Szef kuchni
@Wiliamis Niestety tak jest, jak już ci odpisałam w wątku o Antycznych Cudach :confused:
Sprawdziłam jeszcze na Elvengems i piszą to samo:
"The ‘Ancient Wonder Power’ is the % added to the basic production. " (o Zakrzywieniu Czasu)
Czyli moc procentowa jest dodana do produkcji podstawowej.
 

Wiliamis

Wędrowiec
Niby tak ale taka Księga Tajemnic ma % zasobów od wielkości magazynu. Gdyby bonus był stały to przy późniejszych rozdziałach była by wręcz śmieszna. A jaki ma sens tworzenie cudu którego jeden bonus jest oki a drugi... cóż żałosny. To nawet nie wisienka... to ledwo zauważalna czekoladka przy handlu 5-10k
//
Ja Górskie Hale w końcu wywaliłam, chociaż miałam już na 22 levelu... ale nic nie sugeruję ;)
Zresztą Zakrzywienie to się raczej pod cooldown w turnieju stawia, bonus na manufaktury to tylko taka wisienka na torcie :)

Górskie Hale trzymam dla populacji i cały czas myślałem, że bonus do produkcji jest o wiele większy... takie rozczarowanie po tylu latach gry

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry