• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwa dla maluszków

Aslana

Tancerz ostrzy
To będzie nietypowe :D
Ponieważ w moim bractwie przewija się sporo początkujących graczy często pytają o polecenie AKTYWNEGO, robiącego 10 skrzynek bractwa, akceptującego małych aktywnych graczy.
Chciałam prosić o kontakt przedstawicieli takich bractw właśnie na s2.
Dziękuję :)
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Nie robimy jeszcze 10 skrzynek
Ale aktywnie bierzemy udzial w turnieju
Chetnie zapraszam sa jeszcze wolne miejsca
Bractwo Gryfindor
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Takie najbardziej by mnie interesowały @BlossomValvi ;) ale jak wszyscy wiemy to się zmienia czy bractwo ma komplet czy nie. Nie zamierzam dać maluszkom wszystkiego na złotej tacy ( choć pewnie i tak jestem nadopiekuńcza ale cóż:p)
Mając orientację kto spełnia te warunki mogę podsunąć moim maluszkom propozycje bractw a oni niech sami kontaktują się z Arcy lub magami odpowiedzialnymi za rekrutację.

Jeśli wpisy będą tutaj, skorzystać będą też mogli z tych informacji inni mali gracze.
@Seviper dzięki za ofertę , maluszki u mnie wiedzą czego chcą i tego szukają, robiąc iglicę zdobywają magiczne rezydencje i warsztaty i do nich potrzebują Schematy. Szukają więc bractw które mogą im to zapewnić w zamian za uczciwy wkład w turnieje i iglice, dobre towarzystwo i miła atmosfera są dla nich równie ważne :)
 

DeletedUser174

Guest
@Aslana szukam graczy ktorzy chetnie beda robic turniej.
to może ja wyręczę koleżankę... jak wszyscy wiedza poprawność polityczna jest mi obca, a moje zdolności dyplomatyczne są znane wszem i wobec, więc może mi będzie łatwiej...

wszyscy wiedzą, ze stworzenie dobrego bractwa nie jest łatwe. Zresztą nawet podrzędnego nie jest łatwe, ale mniejsza z tym. W tej chwili masz 9 osób, które są "warte" 3 skrzynki. Do znalezienia miejsca w bractwie o takiej wadze nie trzeba ani szczęścia, a już na pewno nie trzeba rekomendacji, czy specjalnego polecenia. Dlatego nie musisz walczyć, aby przekonać kolezankę o wartości swojego bractwa, bo może się znerwić i akurat szczerze odpowiedzieć co myśli o Twojej propozycji... i podpowiedź: to nie byłoby miłe

a teraz rada: jak chcesz mieć bractwo (chwała Ci za to) to niestety musisz sam zebrać skład na 10 skrzynek. Co gorsza sam musisz robić te 10 skrzynek i wymagac od innych, aby też robili. Tak, wiem.. jesteście małym bractwem i trzeba czasu etc.... Masz rację. Tylko najpierw stwórz wartościowe bractwo, a później zapraszaj ludzi do pełnowartościowego bractwa. Zapraszanie do zalążka bractwa, które może kiedyś stanie się pełnowartościowym bractwem (ale bez gwarancji powodzenia akcji) w takiej sytuacji z jaką tu mamy do czynienia jest nie na miejscu.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@kikimora jak zawsze pełna energii ;)

Nie liczyłam na całą litanie z ofertami bractw, ale wydawało mi się że aktywni turniejowo i iglicowo gracze są " w cenie".
Cóż pozostaje poczta pantoflowa.:p
 

BlossomValvi

Łucznik
Ależ takie są tylko ze maja pełne składy :). U mnie w bractwie „Nie damy się” głównym warunkiem są chęci, bo to oznacza aktywność w grze a reszta jest do dogrania. Nie zgłaszałem się z prostego powodu - od kilku miesięcy mam pełny skład z mała ławeczka rezerwowych ;) i faktycznie większość ludzi to gracze z polecenia lub z doświadczeniem w grze tzn. wiedza jak znaleźć dobre bractwo

A z doświadczenia, to zbudowanie tego co jest obecnie zajęło prawie dwa bolesne lata
 
Ostatnia edycja:

Aslana

Tancerz ostrzy
@BlossomValvi Twoje bractwo znam i mogę polecać je z czystym sumieniem ale jak sam wiesz bractwo nie jest z gumy :D nawet kolanem nie uda mi się teraz nikogo u Was wepchnąć:p i dlatego wrzuciłam zapytanie na forum.
Wakaty pojawiają się i znikają w każdym bractwie, to normalne. Dlatego chcę zebrać informacje o bractwach spełniających warunki o których wspomniałam wcześniej.
Informacje mogły by być w tym temacie wtedy więcej osób mogłoby z nich skorzystać.
Jeśli jakiś początkujący gracz jest na tyle aktywny że wchodzi na forum i szuka informacji to już bardzo dobrze rokuje dla jego rozwoju.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Nie liczyłam na całą litanie z ofertami bractw, ale wydawało mi się że aktywni turniejowo i iglicowo gracze są " w cenie".
Bo są, ale bractwa robiące regularnie 10 skrzyń i jednocześnie Iglicę na maksa pewnie akurat są pełne, choć i im się zdarza mieć wakaty :)
@Aslana, na s2 to nie mogę zaoferować takiego wypasu, ale czasem "młodszym" graczom nawet odpowiada łagodniejszy start, więc jeżeli ktoś z nich byłby zainteresowany bractwem, które robi 8 skrzyń w turniejach, a 3 turki w cyklu na 10 skrzynek, to mogą do mnie zapukać (nick ten sam jak na forum). Właśnie mi się wykruszyło 4 graczy naraz (zmęczenie materiału), więc mam miejsce. W Iglicy zaczęliśmy robić srebro, ale w związku z tymi odejściami trochę siadło, więc jeżeli ci nowi to wesprą, to wszyscy skorzystają. A jak trochę pograją i im nie przejdzie, to potem mogą iść dalej, do ambitniejszych bractw. Już trochę takich graczy się przez moje bractwo przewinęło.
Tak przy okazji, na s1 natomiast mogę zaoferować bractwo "Po pierwsze: Iglica", które robi złoto w Iglicy regularnie (choć sezon urlopowy dwa razy nam pokrzyżował szyki :mad:). Czasem na miejsce trzeba chwilę zaczekać, ale prędzej czy później się zwalnia, więc można się zgłosić na listę rezerwowych. Z tym, że jeśli chodzi o turnieje, to tam już różnie bywa, jak się bractwo skrzyknie, to jest i 10 skrzyń, a czasem tylko 5, bo bractwo jest nastawione na Iglicę.
 

BlossomValvi

Łucznik
@Invictus Sol sądzę że pojęcie maluszek ma dwa znaczenia:
- gracza który jest w niskiej epoce i co za tym idzie ma tak do około 90 prowincji na mapie, co daje przeliczeniowo około 10 prowincji danego typu na turniej
- gracza, którego wiedza na konkretne aspekty gry jest dosyć pobieżna (typu posiadanie wszystkich rodzajów manufaktur)

Powyżej obu tych parametrów mamy gracza, który już zaczyna sam na siebie "zarabiać" w bractwie, czyli nie jest obciążeniem
A poniżej, topka bractw ma opory nad przyjmowaniem z różnych względów, jednym z takich prozaicznych jest spadek w rankingu czyli przestanie bycia topką ;) ale też jest to bardzo męczące dla gracza jak jest rodzynkiem, tak więc bractwa raczej dążą do posiadania graczy na podobnym stopniu rozwoju. Podkreślam słowo "raczej" ten wątek ma właśnie na celu wskazanie bractw dla których to nie jest problemem
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Maluszki postrzegam w dwóch kategoriach @Invictus Sol
1 . To gracze rozpoczynający swą przygodę z Elvenarem, którzy jednak u mnie w bractwie już zdobyli co nieco wiedzy na temat gry i rozwoju, posiadają miasta na pozostałych światach i doszli do wniosku że tam również chcą grać w aktywnych bractwach ( do 10 prowincji z surowca jak to opisał BlossomValvi to bezpieczne założenie)
2. Gracze którzy swą przygodę z Elvenarem rozpoczęli już dość dawno ale grali bez bractwa lub w bractwach mało aktywnych, a teraz chcą ruszyć do przodu. Ich miasta często wymagają kompletnej przebudowy. No i sporo muszą się dowiedzieć na temat wykorzystania możliwości jakie daje gra.
@BlossomValvi świetnie to ująłeś dzięki ;)
PS
Gracz z dorobkiem 40k rankingowych który rozwjia się od początku w bractwie turniejowym w mojej ocenie to już średni gracz który ma w pełni wydajne miasto.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4488

Guest
Będzie pewnie znowu nie w temacie ale jest to miejsce gdzie napotkać mogę dobrą i złą znajomą jednocześnie więc tak zapytam - czy jedynym celem gry i rozwoju miasta jest udział w turnieju ?
 

Nusion

Kapłan
Będzie pewnie znowu nie w temacie ale jest to miejsce gdzie napotkać mogę dobrą i złą znajomą jednocześnie więc tak zapytam - czy jedynym celem gry i rozwoju miasta jest udział w turnieju ?
Może na odwrót, bez turnieju bardzo ciężko idzie rozwój, z turnieju masz PW do drzewka i do cudów, relikty do zwiększenia produkcji w bonusowych manufakturach (i nie tylko), zaklęcia, odłamki...
Bez turnieju słabo też widzę robienie eventów, a z eventów też masz korzyści dla miasta i rozwoju
 
Będzie pewnie znowu nie w temacie ale jest to miejsce gdzie napotkać mogę dobrą i złą znajomą jednocześnie więc tak zapytam - czy jedynym celem gry i rozwoju miasta jest udział w turnieju ?
Alez nie, bardzo wielu graczy gra tylko i wylacznie rekreacyjnie. Interesuja ich na przyklad walory estetyczne i powolne budowanie miasta, a nie szybki rozwoj, wiec turnieje nie sa im za bardzo potrzebne do szczescia. Tu na forum mowa o turniejach jest tak czesto, bo trafiaja tu raczej gracze troche bardziej zainteresowani gra, ktorych zainteresowanie choc troche wykracza poza taki czysto rekreacyjny schemat. A dla tej grupy turnieje licza sie juz troche bardziej, bo sa bardzo przydatne w rozwoju.
 
Do góry