• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwa

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 198835

Guest
Witajcie
Są może na pl1 ARENDYLL bractwa czysto turniejowe co w korzyściach podnoszą przede wszystkim archiwum turnieju i z łańcuszkami dla graczy co w każdym turku robią 2,5 - 3,5K punktów ?
Iglica tylko 1 piętro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
:(
//
Spoza bractwa nie widać w co są wkładane punkty w korzyściach a opisy często nie są aktualne , do tego mało które bractwo ma w opisie informacje o tym jakie są wymiany
W rankingach umiem wyszukiwać i wiem , że takowe istnieją , więc wypowiedź Poziomka w żadnym miejscu nie podpowiada niczego , a to czy mają wolne miejsca to okaże się , jak się do nich pisze , co często widać w dziale o poszukiwaniu nowych towarzyszy (teraz nie mamy miejsca , ale w takim to a takim terminie będzie , albo napisz a jak będziesz spełniał wymogi , to miejsce dla Ciebie się znajdzie)
Dlatego pytam czy są takie i mam nadzieję , że ktoś podrzuci jakieś bractwa co mają takie kryteria wyszukiwania towarzyszy u siebie ,

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wrecz idealne dla Ciebie byloby bractwo Beleriand :)
Iglica opcjonalna, a w turniejach radza sobie calkiem niezle. Bylem tam chyba przez pol roku jakies 3 lata temu, ale wciaz widze tam wiele znajomych nickow. Byly tam lancuszki i zapewne sa dalej. Moge ich z czystym sumieniem polecic, to bardzo porzadne bractwo, a traf chce, ze jak widze maja akurat jedno wolne miejsce :)
 

agafi99

Wędrowiec
Zapraszamy do AP! mniam. U Nas przede wszystkim turniej, iglica nie jest obowiążkowa, ale mile widziana :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Z mojego pierwszego postu odpadają łańcuszki - po prostu stale gonią mnie limity i jak ktoś z bractwa mi nie dołoży , to z poza są jakieś pakiety PW - o tyle dobrze , że ostatnio wrzutki są w cudaki , które rozwijam :) :)
Ostatnio trafiłem do bractwa w którym robimy turki a iglica jest na dalekim miejscu w rankingu priorytetów , chociaż i turki są ciągnięte , bo ja lecę jak wariat (nie wiem zresztą jak i po co , ale PW i runy jak i magiczne produkcje z nich potrzebuję) i jedynym mankamentem jest tylko to , że nie ma z kim poklikać taki gadulec - jednym słowem na razie tutaj zostanę , chociaż będę pamiętał o propozycji i w razie czego przypomnę się z wyprzedzeniem ;)
A tak nawiasem pisząc , to przypomniał mi się pewien komunikator internetowy z przed kilkunastu lat - w skrócie "G G" , czyli "Gadu Gadu" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
No cóż w poniedziałek dołączyłem do tego bractwa , które proponowała agafi99 a przed chwilą zostałem arcy - mam nadzieję , że podołam temu , ale tak , czy siak zapraszam wszystkich , co lubią turnieje z kilkunastoma skrzynkami a w iglicy sobie nie radzą , bo nie jest obowiązkowa
W PB oczywiście uczestniczymy :)
Oczywiście nie jest to oficjalne zaproszenie , bo te będzie w odpowiednim dziale , ale i tak chętnych zapraszamy :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Temat już nieaktualny , dlatego proszę o zamknięcie go i zarchiwizowanie go
 
Status
Zamknięty.
Do góry