• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

bractwo dla maluszka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
BRACTWA, KTÓRE MOGĄ CIĘ PRZYJĄĆ:


ÉLVÉNARIANIÉ - REKRUTACJA
chętnie przyjmujemy maluszków, pomagamy surowcami i wiedzą na temat rozwoju, a że bractwo rozwinęło się ostatnio bardzo ładnie maluszki mogą liczyć na 10 skrzyń co tydzień.
Pisać do Magów - Aslana , MSunrise

Elantris
Pisać do Gocha1959

Zew Przygody
Moje bractwo jest bardzo aktywne i chętnie przyjmie maluszków ;) Jesteśmy nastawieni na turnieje, ale robimy tez iglicę i na PB też nie mozemy sie doczekać. Wymogi są niezbyt wysokie, chętnie wspomagamy młode konta towarami, dzielimy się wiedzą, doswiadczeniem i nowinkami w grze.
kontakt:
Vimka

\

Generalnie to mam problem. Nie dość, ze sama gra jako taka mnie już ostatnio wnerwia, to ostatnio w bonusie mam klęskę urodzaju zgłoszeń do bractwa od noworodków (w różnym stadium rozwoju, żeby nie było, że tylko te w pampersach, bo niektóre to aż 3-4 fabryki mają... także pełen wypas!). Taki podstępny atak nie poprawia mi nastawienia do gry. tak, wiem o zasadniczo jest mój problem, ale jak codziennie znajduje na poczcie po 2-3 takie zgłoszenia to powiem Wam szczerze można wyjść z siebie. Jakie są Owce to chyba nie muszę Wam wyjaśniać... bractwo jest wyraźnie sprofilowane i miejsca są zarezerwowane dla określonej (i stosunkowo wąskiej) grupy graczy. Naturalnym jest, że niezależnie od chęci, to nie możemy przyjmować osób, które nie spełniają naszych kryteriów. Tak się dziwnie składa, ze sierotka z ratuszem na 2 poziomie i 4 domkami nie sprosta naszym oczekiwaniom niezależnie od deklarowanych chęci. Oczywistym jest, że autorzy maili (czy inni zgłaszacze) nie wysilili się na przeczytanie opisu naszego bractwa... niby to ich grzech zaniechania, ale jednak chciałabym się tutaj wykazać większa wyrozumiałością w stosunku do nowych graczy, którzy wielu rzeczy nie wiedzą. Trzeba też pamiętać, ze większość z nich gra pewnie na aplikacji (kurtyna milczenia jest niezbędna na ten aspekt, bo to jak wygląda ranking na apce woła o pomstę do nieba... no ale jak za długie teksy mają większy priorytet to co panie zrobisz? pip pip pip). Tylko, że obawiam sie, że któregoś razu już nie wytrzymam i szczerze akurat odpowiem delikwentowi...

W trosce o ewentualne zdrowie psychiczne potencjalnej ofiary wpadłam na pomysł zrobienia listy aktywnych (warunek konieczny!) bractw, która mogły przyjąć pod swoje skrzydła takiego maluszka. Mile widziane bractwa, które mogą zaoferować pomoc merytoryczną w rozwinięciu skrzydeł przez takiego dziubaska. Po otrzymaniu kolejnego maila wysłałabym nieborakowi linka do tego posta i może coś dobrego by z niego wyrosło nawet...

Zachęcam do wpisywania się z ofertami Waszych bractw. W mojej ocenie obok nazwy bractwa pomocny będzie dokładny nick (lub nicki) do kontaktu w grze. A i te dwa słowa opisu bractwa tez by pewnie nie zaszkodziły. W zależności od zainteresowania tematem i siły odzewu to zastanowimy sie, czy umieszczone ogłoszenia nalezy jakoś usystematyzować, aby poprawić czytelność ofert, czy można zostawić w niezmienionej formie

W sumie to wcale bym się nie zdziwiła jakby to był problem systemowy i wszystkie bractwa z topki borykały sie z problemem niefortunnych zgłoszeń. Tym bardziej mam nadzieję, ze uda nam się jakoś z tego impasu wyjść
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Proqrator

Rozbójnik
Poki nie poprawia jakos systemu wyszukiwania bractwa, szczegolnie w apce bo tam jest dramat to problem, który Ci dokucza nie ustanie.
Niestety jako maluszek na s1 przegladalem ostatnio bractwa ktore proponuje system. To jest porazka. 90% to bractwa 1-2 osobowe, do tego kilka wiekszych, ale prawie martwych. Widzac cos takiego przecietny maluszek zaczyna przegladac topke i wysylac zapytania.
Niestety czyms takim zabijaja nowych graczy, bo taki maluch jak trafi to prawie martwego bractwa stoi prawie w miejscu, o wielu rzeczach sie nie dowie bo nie ma od kogo i szybko sie zniecheca.

Jesli Twoj plan wypali to moze uda sie zatrzymac pare swiezaczkow w grze, bo czasem mozna trafic kogos naprawdę wartosciowego. Wiem, bo na s3 przygarniamy maluszki i pare dobrych inwestycji sie trafilo :)
 

BettyTheCat

Zwiadowca
Ewentualnie stworzyć takie bractwo. Są osoby, które mają kilka kont (są? A może wcale nie ma? Ja nic nie wiem xD mnie proszę w to nie mieszać xD). I jeżeli takie konto nie jest bardzo eksploatowane, może właśnie prowadzić bractwo "wdrażające". I można tam odsyłać te świeżynki, co się dobijają do bram (tak, wiem, też się dobijałam do Owiec i nie miałam pojęcia, co zrobić, gdy Kiki nie odpisała :( ).
 

xEasyRiderx

Rycerz
Tutaj chyba bardziej chodzi o to aby arcy lub magowie zgłaszali swoje bractwa dla maluszków.
Taka lista bractw to dobry pomysł dla początkujących graczy, mogli by się tam podszkolić, nabyć wiedzy a potem jak załapią bakcyla to kto wie :)
Przy okazji warto się też oswoić z forum można tutaj znaleźć wiele ciekawej i przydatnej wiedzy. Osobiście mógłbym polecić dwa bractwa na s1gdzie warto zapukać jako początkujący gracz tj. Elantris oraz Elvenarianie. Polecam ponieważ jako początkujący byłem w tych bractwach i sobie chwalę pomoc merytoryczną :)
 

DeletedUser174

Guest
Ewentualnie stworzyć takie bractwo. Są osoby, które mają kilka kont (są? A może wcale nie ma? Ja nic nie wiem xD mnie proszę w to nie mieszać xD). I jeżeli takie konto nie jest bardzo eksploatowane, może właśnie prowadzić bractwo "wdrażające". I można tam odsyłać te świeżynki, co się dobijają do bram (tak, wiem, też się dobijałam do Owiec i nie miałam pojęcia, co zrobić, gdy Kiki nie odpisała :( ).
po pierwsze jeżeli nie odpisałam, to Cie najmocniej przepraszam. Raczej odpisuje na wszystkie, nawet najbardziej idiotyczne maile, więc wiedza, że pozostawiłam jakąś wiadomość bez odpowiedzi lekko mnie zaskakuje. Najprawdopodobniej odczytałam wiadomość gdzieś w przelocie i... później zapomniałam odpisać :( Tylko, że to nie jest żadne usprawiedliwienie....

a wracając do tematu. Nawet jak ktoś ma drugie konto, to raczej jest to konto zadaniowe i chyba w profilu konta nie ma wpisanego prowadzenia bractwa. Nie wystarczy założyć bractwa... trzeba jeszcze włozyć kawał serca (i czasu) żeby sprawnie działało. A takie przedszkole tym bardziej byłoby absorbujące i czasochlonne, więc raczej nikt z topki nie będzie chciał sie bawic w taki projekt .Mnie by nikt za żadne skarby do tego nie namówił przykładowo.
Tylko, że nie ma sensu wymyslac koła od poczatku. Po co zakładac bractwo jak te bractwa już dzisiaj sa i cierpią na braki kadrowe?

a co do maluszkow to oczywiście, że może z nich wyrosnąć coś ciekawego. dlatego w Owcach (jak i w żadnym bractwie, które miałam przyjemnośc prowadzić) nie kierujemy sie rankingiem i z przyjemnościa przytulamy małe, ale perspektywiczne konta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aslana

Tancerz ostrzy
No i wraca problem który poruszałam już kiedyś w dyskusji a dotyczący kłopotów z dostępnością wyboru bractwa na apce :(
Taka lista jak proponuje Kiki nie rozwiązuje problemu, ale może choć trochę ułatwi maluszkom znalezienie odpowiedniego bractwa.

Zachęcam do wpisywania się z ofertami Waszych bractw.

@kikimora na taką listę bez problemu możesz wpisać moje bractwo na s1.

ÉLVÉNARIANIÉ - REKRUTACJA
chętnie przyjmujemy maluszków, pomagamy surowcami i wiedzą na temat rozwoju, a że bractwo rozwinęło się ostatnio bardzo ładnie maluszki mogą liczyć na 10 skrzyń co tydzień.
Pisać do Magów - Aslana , MSunrise
//
mogli by się tam podszkolić, nabyć wiedzy a potem jak załapią bakcyla to kto wie :)
Jak już złapią" bakcyla " to my też jesteśmy szczęśliwi gdy zdecydują się zostać u nas :p

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
no powiem szczerze odzew powalił mnie na kolana...

trudno.

Zedytuje swojego piwrwszego posta żeby najistotniejsza informacja była na samej górze
 

Vimka

Wędrowiec
Moje bractwo jest bardzo aktywne i chętnie przyjmie maluszków ;) Jesteśmy nastawieni na turnieje, ale robimy tez iglicę i na PB też nie mozemy sie doczekać. Wymogi są niezbyt wysokie, chętnie wspomagamy młode konta towarami, dzielimy się wiedzą, doswiadczeniem i nowinkami w grze. Bractwo Zew Przygody zaprasza :)
 
Do góry