• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Bractwo - dodanie forum/tablicy [67] [16-09-PL]

  • Rozpoczynający wątek Paavo
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 46 92,0%
  • Nie

    Głosy: 1 2,0%
  • Obojętne

    Głosy: 3 6,0%

  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

DeletedUser257

Guest
Zdaje się że forum w żaden sposób nie jest połączone z grą. Szkoda. Można by wtedy w łatwy sposób dopisać do każdego gracza zmienną odpowiadającą za bractwo i obyłoby się bez nadawania uprawnień...
Ewentualnie druga możliwość - zmiana aktualnego czatu tak, żeby:
- działał...
- był dostępny w okienku otwierającym się w nowej karcie, z opcją odświeżania (auto albo manualną)

Wtedy kłopot z uprawnieniami i polityką firmy nie wystąpiłby wcale, bo czat działałby pod grą a nie pod forum. Dodatkowo niezależnie od miejsca w którym znajduję się w grze, mogłabym pisać na czacie i czytać go.
 

DeletedUser145

Guest
Jestem jak najbardziej za. Brakuje tego okropnie. Wiadomości nie sprawdzają się najlepiej, więc gdybyśmy chcieli, np. omówić jakieś pomysły czy po prostu zgłosić nieobecność to forum byłoby idealne do tego.
 

DeletedUser171

Guest
Czat, jaki czat od tygodnia nie działa. Na PW wszystkie wiadomości, ogólnie brak komunikacji w bractwie. Dodam, ze czat nie działa na żadnej przeglądarce.
 

DeletedUser236

Guest
Jestem ciekawy ile osób czyta forum w ogóle
skoro w tak ważnej dla gry ankiecie bierze udział tylko 21 osób,
czyżby reszta nie wiedziała gdzie jest forum lub olewała forum,
a tylko cpyka budyneczki i jednostki ???
 

DeletedUser14

Guest
Pewnie dużo osób czyta, ale się nie rejestruje, a jeszcze mniej zarejestrowanych aktywnie się udziela ;)
 

DeletedUser171

Guest
To forum jest tak jakby osobno, nie każdy ma ochotę znowu się rejestrować i za każdym razem wpisywać nick i hasło. Pewnie dlatego jest jak jest.
Jak naprawia czat będzie ok.
 

DeletedUser699

Guest
Hejka ponownie, przeszukałem kluczowe frazy dla mojego pomysłu i nic nie wyskoczyło więc mam nadzieję, że nie dubluje nikogo.
W okienku Bractwa/przegląd mamy ogólny opis - najczęściej fluffowy + opis wymagań, żeby się do nań dostać, sądzę, że dobrym pomysłem byłoby by dodania opisu widocznego tylko wewnątrz Bractwa, można by w nim zawrzeć opis bonusów poszczególnych członków, jakieś dodatkowe zalecenia etc. Umożliwiło by to sprawniejszą organizację Bractwa bez uszczuplania sfery fluffu dla potencjalnych kandydatów

Msahn
 

DeletedUser626

Guest
Jest w zgłoszonych pomysłach forum wewnętrzne, wystarczyłoby?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser866

Guest
Sprawa jak dla mnie i dla wielu bractw przydała by się, to wewnętrzna strona na zapiski , polecenia , niestety do tej pory takowe zapiski robi się na opisie bractwa .
 

DeletedUser866

Guest
tak temat był ale widocznie słabo poruszony , jeżeli nic się nie dzieje , więc na nowo można to poruszyć , bo bezsensem jest opis bractwa litania wszystkich towarów bonusowych w bractwie ,tym bardziej że w tamtym temacie nikt z teamu nie wypowiedział się co dalej z tematem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser503

Guest
Gry Plemiona i The West mają forum wewnętrzne. Ułatwia to prowadzenie bractwa, urozmaica grę , dodatkowa forma komunikacji i przekazywania poleceń przez graczy sprawujących władze w bractwie.
Dodatkowa zaleta z gier tej samej firmy. :)
 

Celebrinda

Wędrowiec
Tylko, że w tamtych grach masz walki pomiędzy graczami, a tu nie. Więc po co Ci forum wewnętrzne jak masz czat w bractwie do komunikacji?
 

DeletedUser79

Guest
Sytuacja wygląda tak, że sprawy, które rzekomo załatwialibyśmy na owym forum, bez problemu można załatwić na czacie czy też poprzez wiadomości grupowe. To wystarcza, pod warunkiem, że przeglądanie wiadomości zostanie poprawione, bo mi osobiście bardzo niewygodnie jest pisać wiadomości czy też je czytać. Ogólnie rzecz ujmując to było kupę takich sugestii, które właśnie nie miały zastosowania w praktyce.
 

DeletedUser503

Guest
Mam swoje bractwo , jestem magiem i nie każdy lubi dostawać spamy na PW. Z doświadczenia innych gier wiem że forum wewnętrzne nie tylko służyło po to aby usprawnić prowadzenia walk miedzy sojuszami, bractwami itp, ale ułatwić komunikacje, ponieważ na czacie gry nikt nie będzie przewijał do góry stertę zbędnych luźnych rozmów. Mnie akurat takie forum jako współprowadzącego bractwo bardzo by ułatwiło prace.
Rozmawiałem o tym z moimi mieszkańcami na temat takiego forum, zdania były w większości na tak.
 

DeletedUser79

Guest
Dla przykładu w bractwie, w którym jestem teraz, wiadomości grupowe nie są odbierane jako spam tylko źródło najważniejszych informacji o urlopach i innych takich. Na czacie natomiast są poruszane najczęściej mniej ważne sprawy, jednak jeśli forum MIAŁOBY powstać, to nikt nie miałby nic przeciwko zapewne, lecz z tego co się orientuję to niema żadnych planów i zamiarów, aby to zmieniać.
 

Celebrinda

Wędrowiec
Sama też nie miałabym nic przeciwko, aby możliwe było w Bractwie przez przywódcę utworzenie w grze forum. Gram oprócz tutaj w Ikariam i tam jest również forum sojuszowe które do tego działa lepiej niż czat (z niego prawie nikt nie korzysta).
 

DeletedUser580

Guest
Elvenar to nie taka gra, w której w bractwach roztrząsa się niewiadomo jakie taktyki, a tworzyć trzeci kanał do spamu, to taki sobie pomysł jak dla mnie. ;)
No chyba, że wiecie co byście chcieli tam pisać? Może ja po prostu czegoś nie ogarniam...? ;)
 

DeletedUser79

Guest
To się po prostu wydaje, że tyle spraw wewnętrznych nie ma gdzie pozałatwiać, a jeśli takowe forum by powstało, to by się zrobiła "Karczma" jak tutaj na forum :) Wszystkie istotne informacje można zamieścić w profilu bractwa. Takie jest moje zdanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry