• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwo Iglicowe

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Na s2 i s3 już powstały takie bractwa, wypadałoby, żeby i na s1 się takowe pojawiło.
Warunkiem jednak jest zebranie odpowiedniej liczby chętnych, żeby zbierać w Iglicy przyzwoite nagrody.
Proszę o wpisywanie się w tym wątku albo o wiadomość do mnie, jeżeli ktoś chciałby do takiego bractwa przystąpić i deklaruje, że przynajmniej dwa poziomy Iglicy będzie robił.
Jak przynajmniej paru chętnych będzie, to założymy bractwo, może jeszcze w tej Iglicy?
 
@GrzegorzTheGreat, tu sie nie ma co zastanawiac, po prostu najlepiej takie bractwo zalozyc, nie czekajac na zebranie sie kompletu ;) Latwiej napisac czy sie zglosic do juz istniejacego bractwa, tym bardziej, ze nie wszyscy zainteresowani maja zalozone konto na forum. Gwarantuje, ze chetnych bedzie sporo. Po zalozeniu takiego bractwa na s2 chyba z 10 osob mnie pytalo, czy na s1 tez takie bedzie.
 

DeletedUser

Guest
No ja już jestem na s3 :) więc i na s1 wejdę zwłaszcza że i tak robię te 2 poziomy, ale na s1 i s3 robię tylko iglice
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
@GrzegorzTheGreat, tu sie nie ma co zastanawiac, po prostu najlepiej takie bractwo zalozyc, nie czekajac na zebranie sie kompletu ;) Latwiej napisac czy sie zglosic do juz istniejacego bractwa, tym bardziej, ze nie wszyscy zainteresowani maja zalozone konto na forum. Gwarantuje, ze chetnych bedzie sporo. Po zalozeniu takiego bractwa na s2 chyba z 10 osob mnie pytalo, czy na s1 tez takie bedzie.
Może i masz rację.
Założyłem więc bractwo o dość chyba jednoznacznej nazwie "Po pierwsze: Iglica" :D
Zapraszam od zaraz.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Odświeżam wątek, bo bractwo działa i osiąga bardzo dobre wyniki, ograniczeniem jest tylko liczba graczy - w ostatniej Iglicy zdobyliśmy 7 etap nagród, czyli wszystko, co się dało w tym składzie. Zapraszam więc, choćby na jakiś czas, żeby się zaopatrzyć w przyspieszacze i katalizatory przed eventem lub wspomóc główne konto w zaopatrzeniu w diamenty.
Szukajcie bractwa "Po pierwsze: Iglica"
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
W tej Iglicy osiągnięty już 9 etap nagród - przy 12 graczach. Miejsca więc są, jeśli ktoś na Arendyllu chciałby zdobyć trochę Katalizatorów, przyspieszaczy i diamentów, to zapraszam do bractwa "Po pierwsze: Iglica" - wraz z kolejnymi graczami na pewno sięgniemy też po kolejne nagrody.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
W obecnej Iglicy mamy już 11 skrzyń. Niestety, w 21 osób nie zdobędziemy tej ostatniej, więc jeżeli ktoś chciałby wspomóc i jednocześnie się załapać na komplet nagród multi z Iglicy (275 Diamentów, 22 Katalizatory i 165 godzin przyspieszaczy + to, co wyleci ze skrzynek po drodze), to ma jeszcze prawie dobę - zapraszam do bractwa "Po pierwsze: Iglica" na Arendyllu.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Wiele się od ostatniego wpisu zmieniło, przede wszystkim bractwo się zapełniło i regularnie zaczęło zdobywać szczyt Iglicy.
Ba, nawet przyszły takie czasy, że trzeba było odczekać na liście rezerwowej, żeby się do bractwa załapać :)
Ale ostatnio tylu się wybrało na wakacje, jakby pandemii nie było, a co gorsza, niektórzy z tych wakacji nie wrócili :D
Część miejsc już uzupełniłem, ale wciąż jest okazja, można się bez kolejki ;) załapać do bractwa, które zazwyczaj zdobywa złoto w Iglicy i wszystkie bonusy z tym związane. A takich bractw na s1 to jest raptem około 10, z tego część bez wolnych miejsc, a inne to wręcz czarne owce :p
Więc zapraszam chętnych.
 
Do góry