• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwo iglicowe

Proqrator

Rozbójnik
Dobry wieczor.
W najblizszym czasie bede poszukiwal bractwa ukierunkowanego na iglice.
Dlaczego w najbliższym, a nie nie juz? A to dlatego, ze mam dosc zaniedbana wioseczke na s1 przy koncu rozdzialu 5 i zanim bede w stanie z niej wycisnac cos wiecej niz jedno czy dwa pieterka potrzebuje troszke czasu, zeby doprowadzic ja do ładu. Oczywiscie jesli znajdzie sie miejsce juz teraz to chetnie dolacze i postaram sie dorzucic ile moge do wyniku, ale tak jak mowilem na chwile obecna wymaga ona sporo pracy.
Jesli jakies bratwo bedzie w najblizszym czasie szukac kogos do iglicy to prosze o kontakt :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Widzę, że pomału na s1 zbiera się ekipa na drugie bractwo wyłącznie iglicowe.
Ja mam już na liście rezerwowej do bractwa "Po pierwsze: Iglica" 4 osoby, Ty też będziesz chętny na Iglicę,
jeszcze parę osób i warto będzie założyć kolejne bractwo "Po drugie: też Iglica" :p
 

Mego

Wędrowiec
Cześć.
Czy znajdzie się jeszcze miejsce w bractwie iglicowym? Miasto na tym serwerze budowałem specjalnie pod iglice i spokojnie zrobię 2 piętro, 3 z niewielkim oporem
 
Do góry