• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwo S.P.Q.R

AnnaGlades

Wędrowiec
Bractwo S.P.Q.R ogłasza nabór, mamy jedno wolne miejsce :) Szukamy graczy aktywnych, chętnych do brania udziału w turniejach. Dobrze by było, gdyby nowy gracz miał wybudowaną manufakturę trzeciego poziomu :)

Myszko I

Guest
Po ostatnich wiosennych wiatrach, są trzy wolne miejsca :)
Gracze turniejowi są u nas mile widziani.
Od siebie dodam, że widzę w naszym bractwie progres, wynikający ze zgrania i współpracy ludzi, którzy się bawią.
Niedowiarków zapraszam, żeby sobie wyrobili własne zdanie ;)

general777

Zwiadowca
Przepraszam. Ten mój post to pomyłka w adresie :mad: Proszę uznać za niebyły o_O

Ostatnia edycja:
Sorki @general777, niby nie moja sprawa, ale o tym, co sie u was liczy
wypadaloby chyba napisac w temacie swojego bractwa, zamiast zasmiecac
temat innego, nie uwazasz ? Popraw mnie jesli sie myle, ale czy to nie Ty
robiles wielki raban, kiedy gracze z Twojego bractwa dostali zaproszenia na
priv od arcymaga innego ? Nazwales go/ja wtedy gnida. A co sam teraz robisz ?
Werbujesz do swojego bractwa w temacie bractwa S.P.Q.R.
Brawo Ty... ;)

AnnaGlades

Wędrowiec
Pomijając wpis członka innego bractwa, który najwyraźniej pomylił tematy, w dalszym ciągu serdecznie zapraszamy. Mamy jedno wolne miejsce. Turnieje są dla nas przyjemnością dlatego szukamy gracza który będzie aktywnie brał w nich udział. Przygody Bractw traktujemy na luzie i nie są one obowiązkowe. Czekamy na zgłoszenia :)

Ostatnia edycja:

Myszko I

Guest
Sorki @general777, niby nie moja sprawa, ale o tym, co sie u was liczy
wypadaloby chyba napisac w temacie swojego bractwa, zamiast zasmiecac
temat innego, nie uwazasz ? Popraw mnie jesli sie myle, ale czy to nie Ty
robiles wielki raban, kiedy gracze z Twojego bractwa dostali zaproszenia na
priv od arcymaga innego ? Nazwales go/ja wtedy gnida. A co sam teraz robisz ?
Werbujesz do swojego bractwa w temacie bractwa S.P.Q.R.
Brawo Ty... ;)
chris07070707 Wypada mi podziękować za komentarz. Zgadzam się z Tobą. To jest dziwne.
Ciągle obserwuję mnóstwo ludzi, którzy wg mnie nie widzą pozytywnych cech tej gry. Gry w której zabawa polega na pomocy innym, współpracy w grupie a nie na zabijaniu i zabieraniu innym, niszczeniu...
Niektórzy grę mylą z życiem codziennym, wyścigiem szczurów, i postawą bezinteresownej złośliwości wobec innych. Aby tylko moje było mojsze.
general777 to typowy przykład takich zaszczutych życiem ludzi, którzy już nie potrafią cieszyć się z czyjegoś sukcesu. Poza tym trolling dzisiaj jest postrzegany jako sposób na dowartościowanie. Zwłaszcza ludzi z kompleksami. Oczywiście nie podejrzewam o to naszego gościa na wątku. Trochę to tak może wyglądać. Podobnie jak Anna wierzę jednak, że to zwykła pomyłka, albo powrót z pubu zbyt późno i po imprezce ;) W obronie (pomyłki) świadczy treść, w której nasz gość pisze "U nas bardziej liczy się braterstwo, przyjaźń i współpraca niż nabijanie punktów na siłę." Życzę general777 wielu sukcesów i samych fajnych ludzi w Twoim bractwie :)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

general777

Zwiadowca
Najmocniej przepraszam. Wpakowałem się do Was przez pomyłkę, w stanie poniekąd wskazującym na nadużycie. Więcej się to nie powtórzy. Jeszcze raz przepraszam i powodzenia w Grze ;)

Ostatnia edycja:

AnnaGlades

Wędrowiec
Mamy dwa wolne miejsca dla graczy lubiących powalczyć w turniejach. Dobrze by było żeby byli to gracze mający w bonusie drewno i kryształ ale nie jest to konieczne. Zapraszamy serdecznie :)

Marta996

Wędrowiec
Nazwę bractwa kojarzę z Grepolis . Czy członkowie bractwa mają styczność także z tą zacną grą Inno?

AnnaGlades

Wędrowiec
Nasza nazwa oznacza po łacinie senat i lud rzymski. Skrót ten pojawiał się na sztandarach legionów co w przypadku bractwa turniejowego jest dość trafne.Nie wiem czy gracze z mojego bractwa grali wyżej wymienioną grę ale jeśli jest popularna pewnie i u nas ktoś taki się trafi :)

Myszko I

Guest
Mam przyjemność ogłosić, że w naszym bractwie są dwa wolne miejsca :)
Zapraszam chętne osoby, które cenią sobie zalety zdobyczy w turniejach, ułatwiających grę.
Zapraszam chętne osoby, które doceniają grę w dobrym zespole i widzą w tym zabawę.
Zapraszam chętne osoby, które lubią wymieniać doświadczenia i widzą w tym strategiczne zyski.
Póki są wolne miejsca :)
W bonusie będzie, "kryształ plus" ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

AnnaGlades

Wędrowiec
Chętnie przyjmiemy w nasze szeregi dwóch graczy nie mających alergii na turnieje. Magiczny pył mile widziany :)

Ostatnia edycja:

AnnaGlades

Wędrowiec
Poszukujemy 1 gracza mającego duszę wojownika. Dobrze by było gdyby jego poziom pozwolił w turniejach na rywalizację. Bonusy nie są istotne, ważnym jest aby aktywnie uczestniczył w turniejach. One nie bolą a przy tylu zabaweczkach wspomagających stają się czystą przyjemnością:) Czekamy na chętnego :)

Ostatnia edycja: