• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwo Turniejowe - wolne miejsca

skrybik

Rozbójnik
Bractwo ma do zaoferowania 5 wolnych miejsc. Szukamy graczy chętnych do uczestnictwa w turniejach. Naszym sukcesem jest osiąganie w każdym z nich 10 skrzyń.
Nie mamy progów punktowych, najważniejsze są twoje wyniki w turnieju. Nie ma ustalonego limitu, ale chyba nikt z nas nie chciałby grać na ,,słupy" , które zdobyły niecałe 200 pkt.
Wstępując do nas możesz liczyć na przyjazną atmosferę i pomocną dłoń przy cudach.


Jeżeli jesteś zainteresowany, serdecznie zapraszamy. Każdemu oferujemy wspólne dążenie do celu, jakim jest nasz rozwój i radość czerpana z gry.
 

Poziomek

Rycerz
UP. Pozwole sobie odswiezyc temat. Jako nowa osoba w Bractwie widze ze chlopaki naprawde staraja sie aby osiagnac zalozone cele. Takze Jesli jestes aktywny masz ochote powalczyc z nami w Turniejach o zacne nagrody to zapraszamy.
 

skrybik

Rozbójnik
Zapraszamy do nas! 5 wolnych miejsc dostępnych dla każdego. Wystarczy trochę chęci w turnieju, a w zamian masz cotygodniowy napływ karzyści, czyli:
-1 schemat ( dostępny tylko w turnieju za 10 skrzynkę ),
- 130 PW w zaklęciach,
- 5 królewskich renowacji ( później ze schematów wyprodukujesz sobie więcej, więc wychodzi 15 tygodniowo),
- pierwszy poziom w iglicy, czyli co tydzień co najmniej 50 diamentów ( zależy od tego gdzie zajdziesz, ale może być i więcej jak trafisz ),
- miłą atmosferę i wzajemną pomoc,

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!
 

Poziomek

Rycerz
up ciagle dostepne 1 miejsce - wymagania co do Turnieju nie sa jakos wielkie- kazdy daje rade, a powiem nawet wiecej ze wiekszosc robi powyzej limitu. Takze szukamy aktywnej osoby nie bojacej sie wyzwan - moze byc nawet powiedzmy poczatkujaca ale z zapalem:)
 

Poziomek

Rycerz
Ponownie zwolnilo sie jedno miejsce. Szukamy osoby aktywnej (bez wzgledu na kronike w ktorej jestes) . Grunt to abys chcial/chciala sie rozwijac a nie stac w miejscu.
 

Poziomek

Rycerz
aktualnie komplet. Nie mniej jesli ktos mialby ochote sprobowac sil, to niech pisze, - zawsze jest szansa ze cos sie zwolni:)
 

Poziomek

Rycerz
widze ze zalapales sie nawet na turniej - dostales normalne nagrody, pomimo ze wyszedles w trakcie z bractwa i dolaczyles do nas? Jesli tak to super, bo ta 10 skrzynka robi roznice:) . pomoc to pomoc, zwykly surowiec, kazdemu pomagamy - oczywiscie maniejszemu latwiej bo mniej potrzebuje. Mam nadzieje ze gra cie nie zniecheci i zostaniesz na dluzej^^
 

Rhivian

Wędrowiec
Tak, dostałem nagrody. Musiałem tylko skrócić czas oczekiwania i podbić ostatnią prowincję żeby chociaż jedną zrobić z Wami. Dobrze że została mi jeszcze ta ostatnia do podbicia :D
 

Poziomek

Rycerz
Wielki up. łacznie jest 6 miejsc jak pisalismy wczesniej. Zapraszamy
- Przygoda bractw (ostatnia) top 11 na serverze
- Turniejowo 11-12 skrzynka
- Iglica - Sreberko z coraz wiekszym apetytem na zloto
 
Do góry