• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwo turniejowe

Nusion

Kapłan
Na Felyndralu powstało nowe bractwo "Dziesiąta Skrzynia". Założyli je dobrowolni banici, którym nie podobał się brak zaangażowania innych graczy w turniejach. Jeśli lubisz turnieje, aktywnie w nich uczestniczysz, cenisz miłą i wesołą atmosferę oraz spójność w bractwie, jesteś ambitny/a i chcesz szybko osiągnąć wyniki w grze - dołącz do nas. Rekrutacja otwarta. Pisz do Romane lub Nusion
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Pierwszy turniej w "Dziesiątej Skrzyni" za nami. W 16 osób zdobyliśmy 7 skrzynek :cool:
Zapraszamy chętnych, może uda nam się rozpocząć kolejny turniej w pełnym składzie ;)
 

DeletedUser1993

Guest
Nie polecam - Byłem starałem się ale nie było zabawy tylko nie jaki wódz naczelny " ROMANE" - ma mentalność iście > jak z rad osiedlowych w Pakistanie.Przytłaczające doświadczenie w tym bractwie - Więcej nie ma co pisać - Ale własną opinie z dobrej woli chcę zostawić :)
 

Nusion

Kapłan
Wszyscy są zadowoleni tylko nie Zara... Co trzeba zrobić żeby wylecieć po jednym czy dwóch dniach? Ten wzgardzany przez Ciebie Romane - Pakistan (co Ty wiesz o tym kraju Zara...) pomógł już wielu graczom wspiąć się i rozwinąć w grze. Mamy świetnie działający system pomocy dla młodszych graczy, ale żeby brać trzeba też coś dać, może posłuchać rady chociażby? No i dobre maniery na czacie. Nieznajomość tychże nie zwalnia od ich stosowania, to tak jak z prawem...
 

DeletedUser1993

Guest
A człowiek czekał na jakieś kulturalne przeprosiny ;) Ale jak już wszyscy tylko nie Zara1879 to ok ... Ja przepraszam was bardzo i wszystkich czytających moje okropne kłamstwa na temat ROMANE
 
Do góry