• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwo turniejowe

Klops

Rozbójnik
Witam, szukam Bractwa turniejowego. Robię około 4000 punktów. Jestem aktywnym graczem.
Witam serdecznie, zapraszam do nas, co tydzień minimum 10 skrzyneczek w turnieju i srebro w iglicy, raz na jakiś czas trafia się złoto. Co jakiś czas walczymy w przygodach bractw o 1 miejsce. Zachęcam do przeczytania opisu bractwa. W razie czego pisz i pytaj
 

Deleted User - 198835

Guest
Zapraszam do AM mniam1 :)
Robimy turnieje po kilkanaście skrzynek a iglica jak kto chce :)
 
Witam, szukam Bractwa turniejowego. Robię około 4000 punktów. Jestem aktywnym graczem.
My też (RELAKS.) zapraszamy. Przeczytaj poniżej.

Zapraszamy do RELAKSU. Może pograsz z nami? Było by nam miło.

BĘDĄC W BRACTWIE MASZ WIELE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI. Korzystnie, bez prowizji kupca, wymieniasz surowce. Tylko będąc w bractwie możesz uczestniczyć w turniejach czy przygodach bractwa a za to są nagrody. Używając zdobytych trofeów dużo szybciej rozwijasz swoje miasto, szybciej pniesz się w rankingach, ale to już zapewne wiesz.

U NAS JEST LUZIK; żartujemy, wymieniamy się doświadczeniami i takie tam. Zawsze coś się dzieje.

NICZEGO NIE NARZUCAMY. Nazwa bractwa „RELAKS” zobowiązuje. Mało takich bractw. Wystarczy nam, że chcesz grać.

POMAGAMY W ROZWOJU LICZĄC NA WZAJEMNOŚĆ- NO BO JAK INACZEJ!. WZAJEMNOŚĆ (jak tylko mogę pomagam Tobie, jak możesz pomóż mnie) TO PODSTAWA NASZEJ WSPÓLNOTY.

NIC NIE MUSISZ – WIĘCEJ MOŻESZ. Nic nie musisz, ale niemal standardem u nas jest nawet codzienna pomoc sąsiedzka, bo to nic nie kosztuje a pozwala rozwijać się i Tobie, i Bractwu. Do turnieju zapewne też wejdziesz, bo i ekipa fajna, i całkiem sensowne nagrody. Zdobywamy po kilkanaście skrzyń. Najlepiej przeczytaj opis Bractwa. Tam jest wszystko.

Jest luzik a mimo to JESTEŚMY KLASYFIKOWANI W PIERWSZEJ 50-TCE NA PONAD 3000 BRACTW. Nam po prostu chce się grać i czerpiemy z tego radość. Sprawdź!

Serdecznie zapraszamy! Spróbuj, zapewne Ci się spodoba, a jak nie... zawsze możesz odejść, ale nie wierzę, że do tego dojdzie.

Arcymag
 
Do góry