• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bractwo

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Chciałbym zaproponować małe rozwinięcie co do bractwa,
chodzi o to, że np. byłby budżet bractwa, i gracze wpłacaliby do niego (monety, zasoby, marmur, stal, drewno itp) każdy ile chce, i to od graczy zależało by rozwinięcie bractwa. I wtedy Arcymag mógłby budować budynki w bractwie, dawałby one różne bonusy, lepsze wojsko, więcej monet, większe wydobycie i więcej graczy w bractwie.
Gracze mogliby przekazywać swoje zbędne Relikty na bractwo, one mogłyby być do budowania kopalni, np: 5 reliktów marmuru+ monety, zasoby, (marmur it), a to dawałoby zwiększoną produkcję u graczy w bractwie.
Coś w tym stylu, zapraszam do dyskusji.
Jeżeli temat był to przepraszam :)
 

DeletedUser79

Guest
Ciekawe rozwiązanie, ale akurat budowanie u kogoś budynków raczej jest niemożliwe. Można to jakoś wykorzystać z pewnością na jakieś bonusy czy inne udogodnienia.
 

DeletedUser

Guest
A taka zakładka w bractwie, i tam byłyby jakieś budynki i badania, które Arcymag (lider bractwa) mógłby rozbudowywać. Kolejna zakładka to byłby budżet, i ludzie by wpłacali dowolną ilość materiałów i reliktów, myślę że to byłoby dobre rozwiązanie dla zbędnych materiałów. Zawsze jakieś urozmaicenie :)
I przydałoby się jeszcze jakieś oznaczenie w bractwie kto jest online w tej chwili, łatwiej byłoby się dogadać. (to już gdzieś było w propozycjach)
Ah... No i jeszcze jedna zakładka na opis wewnętrzny w bractwie, tylko członkowie by go widzieli :) (nwm czy było)

To są tylko moje propozycje, myślę że co poniektórym pomogłyby one w grze :)
 

DeletedUser80

Guest
Poprawka mała na szybko:
Każda gildia powyżej 15 osób ma (wspólne) miasteczko.
W mieście jest:
Ratusz, Rezydencja, Warsztat i wszystkie 9 manufaktur (po jednej sztuce).
Budynki są na takim poziomie który mają gracze najlepiej rozwinięte, jeden ma najlepiej Ratusz, drugi Warsztat itd. i taki poziom ma budynek w miasteczku.
Gracze przekazywali by zbędne Relikty do miasteczka, tym samym doprowadzając produkcję manufaktur na wysoki poziom.
Produkcja w manufakturach 24-godzinna, wypłacana graczom przy zerowaniu Ratusza.
Każdy gracz raz dziennie powinien motywować ratusz, gdy wszyscy go zmotywują następuje wypłata członkom bractwa którzy motywowali.
Gdy jeden (lub więcej) z graczy nie zmotywuje wtedy następnego dnia gracze którzy uczciwie zmotywowali motywują za nich (tracąc oczywiście w ten sposób swoje kliknięcie) co wydłuża czas niestety między zerowaniami.
W ten sposób wykorzystujemy Relikty i mamy kolejne spoiwo cementujące Bractwo i dające korzyść z należenia do niego:).
I nie pytajcie (na przykład) co Reliktami gdy gracz odejdzie z Bractwa, bo to sprawa do ustalenia gdyby pomysł chwycił.
To na razie tylko taki szkic:)
 

DeletedUser

Guest
Według mnie miasteczko powinno być od początku założenia bractwa, bo to przeszkadzało by mniejszym bractwom (założonych tylko przez znajomych).
I co do tych graczy (budynków) najlepiej rozwiniętych, według mnie to jest słabe. Lepiej mieć wszystko na 1 poziomie i po kolei rozbudowywać (dzięki wpłatom członków bractwa) Wtedy relikty byłyby do ulepszania budynków. :p
Bonus raczej powinien być dla graczy, przy ich wydobyciu (tak jak relikty w ratuszu)
Bractwo miałoby na początku te 20 osób, i dzięki rozwojowi (np. Ratusz) Każdy poziom zwiększał by liczbę członków bractwa +1 :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry