• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak aktywności Arcymaga

Status
Zamknięty.

PasRatunkowy

Wędrowiec
Cześć,szukam i szukam:) Chciałbym się dowiedzieć co dzieje się z Bractwem w sytuacji gdy założyciel-Arcymag pozostaje nieaktywny dłużej niż 30 dni?Pozdrawiam:)
 

Załączniki

  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    308 KB · Wyświetlenia: 4

DeletedUser79

Guest
Co się dzieje? Bractwo jest zaniedbywane :) A na poważnie to jeśli towarzyszom się to nie podoba to mogą odejść i założyć nowe bractwo.
Zmienić arcymaga nie można, bez ingerencji samego arcymaga.
 

PasRatunkowy

Wędrowiec
Tak,tak,oczywiście:)zabieramy zabawki.Moja wątpliwośc jest inna,teoretycznie gracz nieobecny ponad 30 dni traci konto,tak?Jeśli znika gracz-arcymag Bractwo również?Czy w takim wypadku ta zasada nie działa?
 

DeletedUser79

Guest
Jeśli chodzi o usunięcie konta, to następuje to jak piszesz po 30 dniach, ale jeśli gracz nie jest w 3 epoce oraz nie wykupił diamentów.
Jeśli jednak gracz zostanie usunięty, to z funkcji arcymaga również jak mniemam, lecz ktoś z obsługi gry musi się na ten temat wypowiedzieć, aby nie było wątpliwości. Nie wiem jakie są następstwa tego, ale były takie sytuacje, że bractwo było bez arcymaga, tylko co wtedy?
 

PasRatunkowy

Wędrowiec
gdzie to pytanie zadać?tzn gdzie poszukać kompetentnej obsługi gry? I tak z ciekawości,jeśli stosuję zasadę gry bezkosztowej niezależnie na jakim poziomie będę,wylecę po 30 dniach nieobecności?
 

DeletedUser

Guest
Jeśli go wywali za nieaktywność, to z automatu jeden z Magów powinien zostać mianowany na Arcymaga. Tak przynajmniej na forum bety napisano jako odpowiedź z Supportu
 

DeletedUser79

Guest
Powinien, a jeśli byłoby ich kilku albo żadnego? Kwestia do wyjaśnienia :)
 

DeletedUser

Guest
Prawdopodobnie jeśli jest kilku magów to wszyscy dostają komunikat i "kto pierwszy ten lepszy".
 

DeletedUser

Guest
Z tego co mniemam to jest on automatycznie nadawany pierwszemu przez skrypt wybranemu (mogą tu być kryteria jakieś, w stylu czas założenia konta lub czas przyjęcia do bractwa), a jeśli Maga nie ma to idzie niżej do Ambasadorów i jeśli ich też nie ma to do Członków. Przynajmniej ja bym tak to zaprogramował :) Dopiero gdyby nie było nikogo, a więc Arcymag był jedynym graczem w bractwie, to bym gildię rozwiązał i usunął. Ale faktycznie lepiej dopytać czy tak to faktycznie wygląda. Dla mnie to dość sensowne podejście i praktycznie bez możliwości błędu.
 

PasRatunkowy

Wędrowiec
Odpowiedż dostałem i brzmi ona tak oto mniej więcej-Bractwo będzie działać dalej,kropka.O kwestie przywództwa nie pytałem,więc co dalej w razie wu nie wiem:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry