• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak animacji

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 801926
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 801926

Guest
W aplikacji na telefonie, od kilku dni spora większość rzeczy nie animuje się. Wcześniej się ruszaly. Co mogło się stać?

Dodam, że przeczyściłam telefon, wyinstalowałam grę, zainstalowałam ponownie i nie wiem co mogę jeszcze zrobić...
 

Tajniakos

Paladyn
@wiola176 niestety w aplikacji nie ma ustawień grafiki. Są tylko opcje włączenia lub włączenia muzyki i dzwięków oraz potwierdzenie wykorzystania diamentów. Ustawienia o których pisze kolega @Shadows Dragon są ale tylko w przeglądarkowej wersji gry.
Napisz zgłoszenie do suportu i opisz problem :
https://support.innogames.com/kb/Elvenar/pl_PL i po prawej stronie Kontakt z nami
Suport na pewno postara się to naprawić :)

@Shadows Dragon zanim coś napiszesz to może najpierw sprawdz czy znowu nie wpuszczasz kogoś w maliny.
 

DeletedUser3033

Guest
tajniakos
a pomyśleć nie łaska?
zaloguj się na przeglądarce ustaw grafike i zapisz ustawienia
trolujecie to wy udając wszechwiedzących i nieudolnie próbując innych obrażać
 

BlossomValvi

Łucznik
tajniakos
a pomyśleć nie łaska?
zaloguj się na przeglądarce ustaw grafike i zapisz ustawienia
trolujecie to wy udając wszechwiedzących i nieudolnie próbując innych obrażać
Koleżanka w każdym poście podkreśla ze chodzi o telefon z aplikacja wiec cały czas to ty obrażasz nas swoją inteligencja

Dla potomnych zmiana ustawień grafiki na przegladarce nie ma wpływu na ustawienia grafiki w aplikacji są to dwie odrębne platformy (i dwa urządzenia)
 
Do góry