• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak dostępu do gry.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser943
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser943

Guest
"The server is currently unavailable due to maintenance work. Usually the maintenance takes no more than ten minutes."
Niby 10 minut, które trwają już ponad minut 40...
 

DeletedUser37

Guest
Serwery padły, beta i w innych krajach też nie działają.

Edit: już działają :)
 

DeletedUser943

Guest
Przydałby się jakiś bonus za stracone minuty. W moim przypadku warsztaty mają w plecy... I nie tylko warsztaty.
Pozdrawiam
 

DeletedUser836

Guest
zgadzam się, u mnie poszła godzina czaru na warsztaty i tysiące młotków, które teraz w dużej ilości potrzebuję, a które robię co 5 min od 6h
Przydałby się jakiś bonus za stracone minuty. W moim przypadku warsztaty mają w plecy... I nie tylko warsztaty.
Pozdrawiam
......
 

DeletedUser37

Guest
Już jutro [4 sierpnia] między 13:00 a 15:00*, będą przeprowadzane prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.11.

*Uwaga: podany termin jest godziną orientacyjną i może ulec zmianie. Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut.
W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia przepraszamy.
 

DeletedUser943

Guest
No tak niby wszystko jest OK z Waszej strony, ale to, że dzięki aktualizacji nie mam dostępu do gry i lecą mi w plecy wszystkie zaplanowane opcje to co? Powiem krótko. Należy się coś za coś. Więc zastanówcie się nad czymś co wyrówna, Nasze graczy straty powodowane tym, że coś się ulepsza. Pozdrawiam
 

DeletedUser580

Guest
zastanówcie się nad czymś co wyrówna, Nasze graczy straty powodowane tym, że coś się ulepsza. Pozdrawiam
Jak dla mnie jeden z lepszych tekstów na tym forum. ;) Wyśmienity. ;)

Działa, już działa! Biegnijcie gracze do zadań swych!!!
 

DeletedUser943

Guest
Jak dla mnie najlepsza odpowiedź na tym forum... Która nic nowego nie wnosi do tematu.
 

DeletedUser968

Guest
Mi się pojawia wiadomość: "Witaj w Elvenar" i pod spodem baner: "Get Adobe Flash Player".
Mam zaktualizowanego więc trochę mnie to dziwi.
Też tak macie?
 

DeletedUser

Guest
Tak, też tak mam, właśnie przed chwilą napisałem o tym temat.
 

DeletedUser881

Guest
Ja też tak mam, próbowałam 3 różne przeglądarki i wszędzie to samo
 

DeletedUser836

Guest
też tak mam ale tylko nie działa świat FELYNDRAL. 2 inne działają bez problemu.
 

DeletedUser945

Guest
gram tylko na Felyndral, więc to żadne pocieszenie...........
 

DeletedUser836

Guest
no moją główną grą też jest Felyndral i od godziny mi stoją manufaktury i nic nie zrobię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry