• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd brak epoki ?

visit0r

Paladyn
zrobilem pierwsze badanie w Amunach, gra pokazuje ze jestem w 13 rozdziale
nie moge podniesc poziomu budynkow do tego rozdzialu ;(
upload_2019-3-21_18-47-32.png
upload_2019-3-21_18-47-53.png
wyraznie pokazuje ze spelniam wymagania
jednak nadal jest ikona zbadaj zamiast rozbuduj
 

Elelkal

Rozbójnik
Po zbadaniu rezydencji dopiero będzie można rozbudować magiczną. W sumie nie pamiętam już ale wydaje mi się, że w poprzednich epokach nie trzeba było czekać na zbadanie odpowiedniej technologii.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Na Wiki przy każdym poziomie Magicznych budynków widnieje ikona rozdziału, w którym dostępna jest rozbudowa na dany poziom. Po najechaniu na tę ikonę wyświetla się informacja odnośnie technologii, którą należy zbadać, by móc dokonać rozbudowy.
Mam świadomość, że ta informacja nie jest najlepiej wyeksponowana, jednak na chwilę obecną tylko tam można ją znaleźć w ramach Wiki.
 

Elelkal

Rozbójnik
Na Wiki przy każdym poziomie Magicznych budynków widnieje ikona rozdziału, w którym dostępna jest rozbudowa na dany poziom. Po najechaniu na tę ikonę wyświetla się informacja odnośnie technologii, którą należy zbadać, by móc dokonać rozbudowy.
Mam świadomość, że ta informacja nie jest najlepiej wyeksponowana, jednak na chwilę obecną tylko tam można ją znaleźć w ramach Wiki.
Dzięki za informację ;) Czyli dobrze mi się wydawało, wcześniej wystarczyło zbadać zwiad a od Amunów trzeba zbadać rezydencję/warsztat, żeby podnieść magiczne.
 
Do góry