• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Brak jesiennego wystroju

jakub357

Łucznik
Jesienny wystrój został stworzony specjalnie do aktualnej pory roku. Dodatkowo wzmacnia i podkreśla obecny event.
Wystrój ten jest w Aplikacji Elvenar.
Nie ma go w wersji na przeglądarkę.
Uważam to za nieporozumienie i błąd. Wnoszę o naprawę, czyli właściwe udostępnienie wystroju jesiennego w wersji na przeglądarkę.
 

Nusion

Kapłan
Na becie jest więc myślę że będzie i tutaj. Nie wiem tylko dlaczego takie opóźnienie, powinno to wejść razem z jesiennym eventem
 

DeletedUser

Guest
Grafika jesienna została włączona w dzisiejszej aktualizacji, niestety w tym momencie w wersji przeglądarkowej nie jest ona uruchamiana wraz z rozpoczęciem wydarzenia jesiennego. Przekazaliśmy jednak propozycję, by zmienić to w przyszłych eventach.
 

DeletedUser174

Guest
nie bardzo rozumiem tej Waszej tęsknoty za jesiennym wystrojem... szarości to akurat w życiu chyba kazdy z nas ma dosyć, więc te zielone łączki cieszyły oko tęsknotą za "zielonym" światem... ale o gustach się nie dyskutuje... :)

@Shannqa w wielu grach jest możliwość wyłączenia tych graficznych "nakładek". czy tu też jest taka możliwość może?
 

DeletedUser3332

Guest
Dla mnie taka mogłaby zostać na stałe, dużo lepsze niż to co w standardzie :)
 

DeletedUser1763

Guest
Grafika jesienna została włączona w dzisiejszej aktualizacji, niestety w tym momencie w wersji przeglądarkowej nie jest ona uruchamiana wraz z rozpoczęciem wydarzenia jesiennego. Przekazaliśmy jednak propozycję, by zmienić to w przyszłych eventach.

Trochę nie za bardzo rozumiem. Jak została włączona dzisiaj jak na apce była już od dawna a na przeglądarce jej nie było i nie ma. Coś ktoś wpadł na genialny pomysł widzę. Poza tym zawsze przy każdym evencie czy to zimowym czy jesiennym towarzyszyła zmiana wystroju więc dlaczego teraz jej nie ma? Aż tak źle było? Można było dodać chociaż opcję włączenia/wyłączenia wystroju i było by git.

Poważnie powinniśmy się rozwijać a nie cofać...
 

DeletedUser

Guest
@kikimora, aktualnie nie ma możliwości wyłączenia jesiennej szaty graficznej. Jeżeli uważasz, że taka opcja byłaby przydatna, zachęcam do stworzenia tematu z propozycją, warto byłoby zebrać opinie na ten temat od większej liczby osób.

@Kennedy, czy w przeglądarce nadal nie widzisz jesiennej grafiki? Jeśli tak, to możliwe, że nie odświeżyła się u Ciebie pamięć podręczna. Spróbuj proszę twardego odświeżenia w oknie gry (Ctrl + F5) lub wyczyszczenia plików tymczasowych w przeglądarce. Wersja mobilna jest w tym względzie niezależna od wersji przeglądarkowej, grafika w przeglądarce została wprowadzona dopiero dzisiaj.
 

DeletedUser1763

Guest
@Shannqa Już mam. Także istnieją dwie opcje. Albo dopiero teraz mi się pojawiła albo... ja jestem dzisiaj jakiś niekumaty i nie zauważyłem. Chyba jednak to drugie ;)
No dobra ale to nie zmienia faktu, że niefajnie tak się pojawiać w połowie eventu, mam nadzieję, ze śniegiem będzie lepiej ;)
 

DeletedUser174

Guest
@kikimora, Jeżeli uważasz, że taka opcja byłaby przydatna, zachęcam do stworzenia tematu z propozycją, warto byłoby zebrać opinie na ten temat od większej liczby osób.
odpowiem z rozbrajającą szczerością dziecka: nie chce mi sie. Zakładanie nowym tematów i zgłaszanie pomysłów tylko po to by sie poprodukować na forum... wyrosłam z tego. I chyba nie jestem odosobniona w tym braku wiary w realizację pomysłu. A szanse na to że jakikolwiek pomysł gracza (choćby był najlepszy i nie wymagał zbyt wiele pracy) wejdzie do gry są bliskie zeru. Tym samym w temacie pomysły wyrosła pustynia... i bynajmniej nie świadczy ona o tym, ze gracze nie mają pomysłów. I tak ig sobie strzeliło w stopę... ale to nie mój problem. Także dziękuję za radę, ale nowego tematu zakładać nie będę - szkoda mojej energii na to
 
Do góry