• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Brak możliwości walki w turnieju [19565]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1447
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser110

Guest
Możesz wystawić - oddziały po 0 każdego :D
Mi się tak robiło, wystawiałem zerowe składy, dostawałem łomot, straty 0 i potem wracało do normy.
Ale to błąd ewidentny.
 

jakub357

Łucznik
A kuku. A to dlaczego błąd ten jeszcze nie jest zgłoszony? Co to za maniana? @Dragomira ?
Błąd występuje nieprzerwanie, od czasu do czasu, ale jest i nie da się walczyć. Nawet po odświeżeniu gry. Jedyna możliwość, to daną prowincję przenegocjować. Proszę zgłosić, niech już wisi ta karteczka na tablicy korkowej, to może kiedyś się za to wezmą. Ale bez zgłoszenia - szans na to nie ma :)
 

DeletedUser626

Guest
Błąd jest zgłoszony, ale ponawiam prośbę o informacje, o które prosiłam wcześniej
Jaka powinna być prawidłowa wielkość oddziału, na której prowincji (odległość i gwiazdka) problem się pojawił.
Inaczej trudno będzie go zlokalizować i naprawić.
 

jakub357

Łucznik
Z tego co pamiętam, w ostatnim turnieju, u mnie to była chyba 13 prowincja (na pewno powyżej 9, bo na drugiej stronie) i gwiazdka musiała być pierwsza, albo druga - bo więcej nie robię na tych dalszych prowincjach.

Aha, i to że taki błąd wystąpił w tej konkretnej prowincji, na tej gwiazdce, nie oznaczało że w innych też będzie ten błąd. Czyli błąd był tylko w tym jednym konkretnym miejscu i nie dało się go naprawić odświeżeniem strony. I to było podczas turnieju Magicznego Pyłu.
 

DeletedUser174

Guest
a może wystarczy tylko pograć? bo na każdym turku to 5-6 razy min pojawia się błąd z jednostkami, dziennie przynajmniej raz się trafi walka z niewidzialnymi jednostkami, a tylko dzisiaj już miałam 3 walki bez widocznej mapy (hexy)... faktycznie ewidentnie błąd jest niewykrywalny... trafia się raz na milion... może powinnam zacząć grać w totka? kumulacja murowana za każdym razem skoro mam takiego farta
 

DeletedUser1447

Guest
Błąd jest zgłoszony, ale ponawiam prośbę o informacje, o które prosiłam wcześniej
Inaczej trudno będzie go zlokalizować i naprawić.

W moim przypadku wielkość oddziału to 618, odległości są różne, nie jest to błąd występujący w pojedynczej prowincji, tylko jak inni gracze pisali, objawia się on w różnych wariantach. W moim przypadku nastąpił kiedy robiłem 3'cie gwiazdki turniejowe, odległości nie pamiętam, ponieważ wystąpił on na kilku prowincjach powyżej 4'tej czy 5tej.

Jaka może być teoretyczna przyczyna jego pojawiania się? Gdyby było więcej informacji, może któryś z graczy wychwyciłby od czego one są zależne.
 

DeletedUser626

Guest
@kikimora Faktycznie polecam totka, ponieważ ja gram aktywnie w każdym Turnieju i jeszcze na ten błąd nie trafiłam ani razu.

@obladioblada i @jakub357 , dziękuję za pomoc, przekażę wszystkie informacje programistom. Ostatnie zgłoszenie jakie było sugerowało, że błąd pojawia się jeśli walka zaczyna się zaraz po odwiedzeniu miasta innego Gracza, ale sama robiłam to wielokrotnie i u mnie to nie zadziałało.
 
Do góry