• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak płynności gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2340

Guest
Nowy rozdział, nowa aktualizacja... tylko twórcy przeoczyli jedną ważną rzecz: płynność gry. Od aktualizacji 16.08. nie da się w to grać. Odklikanie zadań trwa po kilka minut. Ładowanie się gry i zawieszanie się paska od wczoraj to standard. Jak grać?
Złote rady w stylu: wyczyść dane przeglądarki nigdy nie działały.
Chcecie zrazić do siebie użytkowników? A może czekacie aż wymienią swoje sprzęty na kombajny z procesorem i7? To drugie nic nie zmieni - i dobrze o tym wiecie.

Aha, jeszcze to: przepraszamy, wystąpił wewnętrzny błąd bla bla bla, też stało się normą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2340

Guest
Zrobiłem zgłoszenie przez konto.
Tak, raczej od aktualizacji. Zamula się wszystko: przy nastawianiu produkcji "zzz" widnieje dość długo zanim produkcja się włączy. Długo - w przygodach ustawiając produkcję, nastawiłem na 5, 6 kolejnych warsztatach i dopiero po około 7 warsztacie znikały "zzz". Do tego odrzucanie zadań z przygody: czekanie po kilkanaście sekund zanim zadanie się odrzuciło, po czym pojawiał się komunikat, że to zadanie już zostało odrzucone. Były momenty, że zadania się tak zawiesiły, że ikony się nie ładowały - przelogowanie strony pomagało.
Na jednym koncie było ok, na drugim koncie na tym samym świecie opisane powyżej zdarzenia. Przelogowanie: na tym było źle, na drugim ok. I tak w kółko.
Przy odwiedzaniu innych użytkowników miasta ładują się połowicznie, widzę tylko część by po chwili, powoli się ładowało.
Przekazywanie PW w cuda: system nie nadąża? wrzucam np. 10 po jednej sztuce. System mi odejmuje 12, 11, 10, 9, 8 by za chwilę pojawiło się znów 10. Tak jakby 9 i 8 nie weszło.

świat 2
Firefox Quantum 61.0.2 64 bity
Windows 7 64 bity
rozdzielczość 1280x720
Flash Player 30.0.0.154
Powtarzalność: 3/5
 

Bija

Zwiadowca
to samo dzieje i działo się u mnie. Myślałam że to wina komputera ale teraz widzę że nie tylko ja mam taki problem
 

jakub357

Łucznik
Podnoszę temat raz jeszcze, coby nie został przysypany piaskiem czasu, zapomniany.
Gra laguje. Działa jak ruski czołg.

Wersja gry 1.63.3, na wszystkich światach, z przeglądarki Google Chrome w aktualnej wersji 69.0.3497.100 (Oficjalna wersja) (64-bitowa).
System Windows 7 Ultimate 64-bitowy
Pamięć RAM 8GB
Procesor 2.6 GHz
Flash 31.0.0.108
Rozdzielczość 1920x1080
 

DeletedUser3539

Guest
Lagowania ciąg dalszy...
Wersja gry 1.64 na pl2 i pl3, sądzę, że nie inaczej jest na pl1. Google hrome
System Windows 10 Home, Google Chrome Wersja 69.0.3497.100 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
Pamięć RAM 8 GHz
Procesor Intel(R) Core(TM) i5 7300HQ 2,5GHZ 2501 MHz
NVIDIA GeForce GTX 1050
Co chwila komunikaty o potrzebie odświeżenia, braku łączności, itp.
 
Do góry