• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak pojemności portalu

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Jak w temacie - wchodząc do portalu nie widać pojemności na towary , na które ten portal ma określoną pojemność
2 skriny - pierwszy z portalu a drugi z paska górnego , co zniknęła ilość pojemności po ukośniku w którym tą pojemność widać
Błąd jest nie tylko u mnie - ktoś na grze o tym napisał na serwerze PL2 i sprawdziłem u siebie na serwerze PL1
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2023-02-02 173612.png
    Zrzut ekranu 2023-02-02 173612.png
    215,4 KB · Wyświetlenia: 17
  • Zrzut ekranu 2023-02-02 174243.png
    Zrzut ekranu 2023-02-02 174243.png
    94,5 KB · Wyświetlenia: 16
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
A nie było to podane w miejscu w którym pokazałem tak , jak na drugim skrinie moim czyli ilość zebranego / ilość pojemności ?
 
A nie było to podane w miejscu w którym pokazałem tak , jak na drugim skrinie moim czyli ilość zebranego / ilość pojemności ?

Nie jestem do konca pewny, ale tak czy inaczej pojemnosc portalu mamy podana w obu miejscach, jak widac na screenie Nusion. Czyli zarowno w portalu, jak i na pasku gornym.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Ja właśnie nie jestem pewien jak było w portalu , bo zawsze sprawdzałem na pasku górnym - w miejscu z drugiego mojego skrina , ale ktoś pisał , że tego brakuje
 

Deleted User - 198835

Guest
@miriella jak jest teraz to wiem , ale pytanie brzmi jak było - przeczytaj może jeszcze raz pytanko , ale tym razem na spokojnie
 

Lanariko

Szef kuchni
Nie bardzo rozumiem, w czym problem. Skoro pojemność jest napisana na górze, to wystarczy spojrzeć ciut wyżej... w dalszym ciągu jest w oknie portalu... przy takich liczbach pisanie tego z ukośnikiem byłoby przy tej grafice nieczytelne. Trochę takie czepianie się, żeby się czepić.
 

Deleted User - 198835

Guest
Piszę o błędzie - ludzie czytajcie ze zrozumieniem
 

Aras Dynas

Wędrowiec
Ja właśnie nie jestem pewien jak było w portalu , bo zawsze sprawdzałem na pasku górnym - w miejscu z drugiego mojego skrina , ale ktoś pisał , że tego brakuje
nie kojarzę żadnego portalu (w rasach które dotychczas ukończyłem lub jestem obecnie) w którym ilość maksymalna byłaby podana po ukośniku pod grafiką
 

stapa11

Rozbójnik
Po najechaniu na portal u mnie widać pojemność esencji, to samo po wejściu do niego.
Dodam, że zaklęcie "Zysk Portalu" zwiększa tylko esencję.
1675760461289.png
1675760361080.png
 
Do góry