• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak wyświetlania Rankingów turniejowych // Podgląd turnieju

DeletedUser174

Guest
i nie jest to wina przeglądarki tylko gry jest tak od ostatniej aktualizacji jak dobrze pamiętam
to masz słabą pamięć, bo błąd jest od 5 czy 6 tygodni minimum

ciekawostką jest, ze u mnie rankig pojawia się i znika :D Jak ma humor to jest, a jak ma akurat focha to budzi w sobie nieśmiałą stronę księżyca :D W związku z tym nie wiem czy to na pewno jest wina ustawień przeglądarki...



spierniczyć

edytowano//Urdur
w normalnych okolicznościach oczywiście bym na to nie zwróciła uwagi, ale po akcji z >zajefajnie< i gremialną obroną przez team słowa, którego nie ma nawet w słowniku, to bardzo mi przykro, ale to słowo na S jest wulgaryzmem ... i w moim odczucie to większego kalibru niż zakazany na tym forum pierwowzór >zajefajnie<
tak, wiem, czepiam się. Tak samo jak kiedyś @Urdur przypiórkowała się do słynnego Z...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tylko że w ostatniej aktualizacji czyli tej 1.101 mieli to naprawić, przynajmniej tak jest w logach napraw. hmm, dziwnie się to zachowuje.
 

DeletedUser3033

Guest
witam i pozdrawiam :)
a ty jak zawsze na posterunku;)
tak masz racje dokładnie nie pamiętam ale napewno temu jest winna zmiana w grze 3 różne przeglądarki 100% ten sam efekt
fakt że po czystkach i pewnych zmianach działa ale tymczasowo
edit: teraz nie mam tego błędu stare są nowych nie widzę narazie a ten błąd nasilał się w sobote po turnieju
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tylko że w ostatniej aktualizacji czyli tej 1.101 mieli to naprawić, przynajmniej tak jest w logach napraw. hmm, dziwnie się to zachowuje.
Blad wystepuje nadal, ale jak juz nadmienili przedmowcy, wylacznie w dni miedzy turniejami. Po jedno- lub dwukrotnym przeladowaniu gry zakladka "Turnieje" sie pojawia, ale jakis czas pozniej znow znika. Blad wystepuje na kazdym swiecie niezaleznie od uzywanej przegladarki.

rankingi.jpg
 

DeletedUser174

Guest
dzisiaj testowo przełączyłam się na flasha.... też jest błąd. Od razu po zalogowaniu wyników turnieju brak. Czasami "giną" w trakcie sesji.... by za chwilę bez żadnego relogu sie pojawić. Byłoby to nawet śmieszne gdyby nie fakt, ze jest irytujące
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Na nowo nad tym pracują, mam nadzieję że teraz już zrobią tak że będzie to działać.
 

DeletedUser4313

Guest
Mam wrażenie że nic z tym nie robią. Błąd istnieje już od chyba 2 miesięcy i jakoś rozwiązania nadal nie widać.
 
Do góry