• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak wyświetlania Rankingów turniejowych // Podgląd turnieju

Salvea

Wędrowiec
Też tak macie, że nie otwiera wam się podgląd na wyniki turnieju??? Tylko: "Ładowanie danych, proszę czekać ..." Kurcze czy zawsze coś muszą spierniczyć w tej grze??

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Od poprzedniego tygodnia brakuje u mnie rankingów turniejowych zarówno globalnych jak i w bractwie.
W chwili obecnej rankingi wyglądają tak:

Ranking-turniejowy-globalny.jpg
ranking-turniejowy-bractwa.jpg
 

miriella

Zwiadowca
ja mam taka sytuacje już od paru tygodni , i tez nie wyswietla sie , jak wejde na mape , jaki jest koleny turniej
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@tajniakos napisz do mnie zgłoszenie w Obsłudze gry sprawdzę to na twoim koncie, bo wiem że to naprawiali.
 

DeletedUser174

Guest
chyba wszyscy to maja... u mnie tez, wiec to nie kwestia 1 konta

w rankingu to nawet zakładki z turniejem nie mam :p
 

Nusion

Kapłan
U mnie wszystko działa prawidłowo na s2 i na s3, zarówno turniejowa zakładka w bractwie jak i zakładka z rankingiem ogólnym
 

Nusion

Kapłan
Ale po turnieju przestaje działać. Jak turniej działa, to zakładki prawidłowo działają. A jak turniej się kończy pojawiają się błędy.
Ja mojego posta pisałam w niedzielę wieczorem, a więc pomiędzy turniejami i zaraz po sprawdzeniu zakładek. I działało. Co znaczy, że działa sobie wybiórczo :)
 

Tajniakos

Paladyn
@kikimora zgłosiłem ten błąd do suportu i @jarq wszedł na moje konto i widział zakładkę turniejową. Czyszczenie ciasteczek i pamięci przeglądarki na nic się zdało. Przywróciłem ustawienia przeglądarki i ranking się pojawił. Niestety tą czynność trzeba co jakiś czas powtarzać bo po jakimś czasie ranking znika i problem istnieje w dalszym ciągu. Dziwi mnie to z lekka bo nigdy takich czynności robić nie musiałem.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli taki błąd znów się pojawi możecie zobaczyć na innej przeglądarce czy jest to samo?
 

DeletedUser3033

Guest
cześć :)
ja to sprawdziłem błąd nie występuje w trakcie turnieju lecz po jego zakończeniu
i nie jest to wina przeglądarki tylko gry jest tak od ostatniej aktualizacji jak dobrze pamiętam
 
Do góry