• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Brak zadań na zdobycie Wora Monet i Odznaki Gildii Strażników w Przygodzie Bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser955
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser955

Guest
Wersja gry: 1.53.2
Świat gry: PL Winyandor
Przeglądarka + wersja: Firefox 59.0.3 (64 bity)
Wersja Flash Playera: 29.0.0.171 (64 bity)
System operacyjny: Windows 8.1 64bit
Nazwa konta: Tomisz
Elfy czy Ludzie: Ludzie

Powtarzalność: 5/5 (1/5 = raz; 2/5 = losowo; 3/5 = czasem; 4/5 = często; 5/5 = zawsze)

Opis sytuacji:
Brak zadań na zdobycie Wora Monet i Odznaki Gildii Strażników w Przygodzie Bractw. Przeklikałem wszystkie dostępne zadania 3 razy i nie ma wymienionych wcześniej zadań.

Spodziewane działanie:
Powinienem mieć możliwość wybrania zadań na zdobycie Wora Monet i Odznaki Gildii Strażników patrząc po tym, że odznaki są widoczne w rozwijanym menu na ekranie Przygody.

Kroki do odtworzenia błędu
1. Zaloguj się do gry
2. Odrzucaj po kolei zadania z Przygody Bractw
3. Brak wśród zadań w/w
 

Choco111

Wędrowiec
Mam ten sam problem. W Przygodzie Bractw występują błędy. Brak zadań do wykonania na: Wór Monet, Odznaka Gildii Strażników i Odznaka Stowarzyszenia. Cudów.
//
Nie działa na wszystkich światach.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2340

Guest
To nie jest błąd, tych zadań nie ma. A są w menu bo pewnie kiedyś znów się pojawią.
 

DeletedUser3154

Guest
A po cholerę Ci zadania na odznaki, które w tej przygodzie się w ogóle na mapie nie pojawiają? Zamiast robić gównoburzę zerknęlibyście najpierw, co w tej przygodzie się robi, bo może jeszcze nie dotarlo, ale ta jest inna niż ostatnia....

I czy tylko u mnie na aplikacji brakuje przyspieszonej produkcji w manufakturach i całej przygody bractw? :O
 

DeletedUser80

Guest
Spodziewane działanie:
Powinienem mieć możliwość wybrania zadań na zdobycie Wora Monet i Odznaki Gildii Strażników patrząc po tym, że odznaki są widoczne w rozwijanym menu na ekranie Przygody.
Po co miałbyś to robić, skoro na mapach przygód nie ma tych fantów?
 

DeletedUser955

Guest
W momencie dodawania posta widziałem tylko pierwszą mapę. Nie mogłem więc wiedzieć, czy na kolejnych nie będą potrzebne.
 

DeletedUser80

Guest
Logiczniejszym więc wydawałoby się sprawdzenie lub nawet spytanie na forum a nie zgłaszanie jako błąd.
 

DeletedUser626

Guest
Te odznaki nie są potrzebne w aktualnej przygodzie, ale zgłoszę ich usunięcie z listy na przyszłość, bo powstaje niepotrzebne zamieszanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry