• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak zapowiedzi startu PB 7.10 na forum oraz w trąbce.

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
Jest niesamowicie ciekawa sytuacja, ponieważ mamy wtorek i nie widzę nigdzie informacji na forum, ani w trąbce w grze o starcie PB, które na 200% wypadają w czwartek. Skąd ta pewność? Oto screen z forum czeskiego:
Zrzut ekranu 2021-10-5 o 14.49.44.png
@jarq dlaczego u nas nie ma żadnej wiadomości? Czyżby ktoś zaspał, tak jak na becie i u nich PB wystartowała bez zapowiedzi? Skoro Moderator forum czeskiego dostał wiadomość i to o 07:34 to musiałeś również ją dostać. Chciałabym poprosić o wyjaśnienie tej sytuacji.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Spokojnie :) Nie zapomnieliśmy o Was. Wszystko zostanie ogłoszone w swoim czasie.
 

kikimora

Rozbójnik
idealny przepis na "zdenerwowanie" graczy? Niezawodny sposób :)
Spokojnie :) Nie zapomnieliśmy o Was. Wszystko zostanie ogłoszone w swoim czasie.
zawsze sie sprawdza... niestety nie każdy ma dar dyplomaty by taki delikwent cieszył się na zbliżającą sie podróż...

ja może przypomnę, że kiedyś tak "przypadkiem" nie dostaliśmy info o rzygodach... wszędzie indziej były a u nas cisza jak makiem zasiał. Ciekawe że @jarq "był"* na forum i zostawił wpis

* post mógł się pojawić automatycznie bez jego obecności, aczkolwiek i tak jako szefu w tym wątku powinien zajać jakieś stanowisko. Nawet jezeli jest to tylko "w tej chwili nic nie wiem"
 

AniaMar

Wędrowiec
Spokojnie :) Nie zapomnieliśmy o Was. Wszystko zostanie ogłoszone w swoim czasie.
To celowe działanie, czy problemy techniczne?
//
To celowe działanie, czy problemy techniczne?
Na grupie Facebook w języku angielskim jest wpis ze start jest 7 października , wiec pytanie czy to błąd moderatora, celowe działanie, czy problemy techniczne?

prosze odpowiedzieć, odpowiedz na jedno z tych 3 pytań jest prawidłowa
1. Błąd moderatora
2. Celowe dzialanie
3. Problemy techniczne

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BlossomValvi

Łucznik
Spokojnie :) Nie zapomnieliśmy o Was. Wszystko zostanie ogłoszone w swoim czasie.

Mam wrażenie ze właśnie zostaliśmy zapomniani

Takie pytanie dlaczego „nasz” czas jest odmienny od Czechów , Niemców czy Amerykanów? Za dobrze robimy PB i dostajemy cichy handicap?


Ciekawostka z zachodniej granicy (jak południowa to mało):
GA.jpg


Jest to bardzo nie fair dla bractw lubiących PB i trudno mieć inne wrażenie ze tylko turniej/iglica są promowane

PS Jestem ciekaw jak to teraz „załatwicie” jak zostało mniej niż 24h na odpalenie - pewnie jak zwykle
„Nie mamy pańskiego plaszcza i co pan nam zrobi” :)
 

Załączniki

  • 1633521721417.gif
    1633521721417.gif
    42 bytes · Wyświetlenia: 19
Ostatnia edycja:

AniaMar

Wędrowiec
Czekamy na odpowiedz... rozumiem ze Beta jest wyjątkiem ale wszystkie pozostałe serwery grały zawsze w tym samym czasie... ;) a zapaleni gracze i zwolennicy przygód zawsze węszą ;) a informacje w sieci krążą ;)
 

AniaMar

Wędrowiec
Już kiedyś taki numer był, info o starcie PB w poniedziałek ogłoszono w niedzielę wieczorem więc może powtóreczka....
PS. serwery US też już mają ogłoszenie o starcie PB
Na stronie elvengems tez nie maja uaktualnienia- ostatnie przygody i info o odznakach jest september 2021
 

AniaMar

Wędrowiec
Elvengems to jest strona stworzona przez graczy, a nie przez IG :)
Nawet jak przez graczy , to jest tam september a to będzie do tej przygody, ilości sa pewnie z bety ściągnięte bo jak się spojrzy całkiem poniżej są już odznaki nowej pandy uwzględnione ktore można zdobyć
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Przepraszam Was wszystkich bardzo, moja wina, zrobiłem dziś rano ogłoszenie o przygodach niestety walnąłem się w godzinie, ja tam widziałem 2 rano(czas startu), teraz sprawdzam i była 20, musiałem źle popatrzeć. Bardzo Was wszystkich jeszcze raz przepraszam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry