• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Brak zbadanego Kociolka = problemy w drzewku

@jarq, natknalem sie dzis na ewidentny blad gry.
W drzewku XX epoki natknalem sie na 2 badania, ktore byly wyszarzone i niemozliwe do zrobenia, dopoki nie zostalo zrobione badanie na "Kociolek" w V rozdziale. Konkretnie chodzi o badania "Starszy Trent" i "Powiekszenie Oddzialu 74". Brak mozliwosci zrobienia tych 2 badan pociaga za soba oczywiscie niemoznosc posuniecia sie w drzewku dalej. Czyli gra de facto zmusza nas do zbadania Kociolka, choc niby mial to byc nasz wybor.
 

Deleted User - 198835

Guest
No i tyle na temat dobrowolności kociołka
Na pl1 , albo na pl2 w którymś z tych bractw już też ktoś wspominał , że od dzisiaj jest kociołek obowiązkowy dla tych co chcą kontynuować badania (oczywiście chodzi o uczestnictwo w grze tym kontem - Andrzej M , żeby nie było niejasności :) )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Czyli gra de facto zmusza nas do zbadania Kociolka, choc niby mial to byc nasz wybor.
Tak badanie kociołka od tej najnowszej wersji jest obowiązkowe. To czy go ktoś będzie używał czy nie to już kwestia jego wyboru ale badanie jest obowiązkowe.
 

Vesna

Wędrowiec
To mi się nie podoba. Do tej pory dużym plusem tej gry była możliwość wyboru. Nie cierpię tego kociołka i nie chcę go robić.
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja ten kociołek i tak zrobiłem od razu , ale to jest rekord szybkości zmiany zasady w tej grze :)
Przynajmniej według mojej dziurawej pamięci ;)
 
Do góry