• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brakujące Przygody Bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4063
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4063

Guest
@jakovlev
jak chcesz możemy pisac po angielsku, będę robił mniej błędów, akurat swoja przygodę z ortografią skończyłem na maturze i od tamtej pory nikt mnie o gramatyke i ortografie nie pyta, akurat w moim zawodzie nie muszę się przejmować czy pisze ból normalnie czy po prezydencku :-D

@Ethel
koniecznie chcesz mi udowodnić że pisze nieprawde, ok, pomyliłem słowo wszyscy ze słowami znacząca wiekszość, i naprawde wymieniłem Cię tylko dlatego że doznałem sporego zaskoczenia z jak zgrana paczką wszedłem w dyskusje
 

eelem

Wędrowiec
Mylisz się sandvinik w tak wielu sprawach, ze może inni już nie chcą podjąć z Tobą dyskusji, bo słabo do Ciebie docierają od innych argumenty.
Przede wszystkim większość starała się nie brać udziału w PB żeby zaznaczyć ich marność, a właśnie tacy jak Ty udowadniają, by te PB były i żeby istniały w takiej byle jakiej formie. Szkoda.
I naprawdę wielu tu zagląda, a że nie piszą? A może dlatego by już Ciebie bardziej nie dołować.
Krótko: PB w stosunku do czegokolwiek ma same minusy i to wszyscy próbują Ci przekazać.
 

DeletedUser3575

Guest
Ja tłumacze moim dzieciom, że bieganie po mieszkaniu z wrzaskiem ma same minusy (my z mężem tego nie robimy, żeby dać przykład), a oni tego nie rozumieją, co więcej mają z tego wielki fun.
Wszyscy już wiemy, że jest duża grupa, która nie lubi PB, ale dlaczego niektórzy nie potrafią pojąć, że są tacy, którzy je lubią? Nie ogarniam tego, naprawdę! @sandvinik ani nikt inny nie ma obowiązku grać wg jedynej słusznej drogi. Ludziska, wezućcie na luz, to tylko gra...


PS W naszym bractwie są osoby, które ostatnio tuż po rozpoczęciu PB wyszły na chwilę z bractwa i kiedy do niego wróciły nie widziały przygód, tak, jakby się wcale nie odbywały. Polecam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Ljosael, lapka w gore :)
Dokladnie o to mi chodzilo w moim wczorajszym poscie, ale ujelas to znacznie ladniej :)
Lubienie tych czy innych elementow gry niekoniecznie musi miec cos wspolnego
z rachunkiem zyskow i strat, nie musi byc nawet logiczne - najwazniejsze jest, ze
cos komus sprawia frajde i nic nikomu do tego. Kazdy ma prawo wyrazic swoje
zdanie na ten temat, ale proby nawracania kogos na "jedynie sluszna" droge sa
troche nie na miejscu i niczemu nie sluza ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3332

Guest
I ode mnie łapaka.
Uwielbiam ludzi (w tym wypadku część jednego bractwa) które na siłę próbuje udowodnić że ich prawda jest "naj'ich'sza" :D
Chłopak ze swoim bractwem uwielbia PB, Wy Turnieje. Eot.
 

Tajniakos

Paladyn
Podpsuję się pod tym obiema ręcyma i nogyma:)Nie jest ładnym, to co jest ładne, a to co się komu podoba :) Jednemu będą podobać się przygody, innemu iventy a jeszcze innemu turnieje i znajdą się zapewne zwolennicy iglicy, którzy bez niej nie będą mogli sobie wyobrazić gry. Każdy ma prawo do swojego lubienia i obierania kierunku w grze. Tylko pogratulować wytrwałości, ze pomimo tylu błędów i utrudnień o których pisaliśmy wyżej chcece i tak te PB robić i czerpać z tej wspólnej mobilizacji radość :)
 

DeletedUser3332

Guest
Odniosłem się do części bractwa o której wspomniał @sandvinik, do nikogo więcej (a tym bardziej nie do Ciebie Chris) ;)
 

DeletedUser174

Guest
a ja bym była bardzo zobowiązana jakbyście odszczekali wszystkie nieprawdziwe stwierdzenia wylewane na bractwo >Czarne Owce<. I to że ktoś mnie nie lubi to jedno, ale od bractwa jako takiego wara... naprawdę będę zobowiązana :)

W bractwie jest 25 osób a nie tylko 1 kikimora. Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest bardzo, ale to bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące. Podłościa było powiązanie wypowiedzi kilku osób z całym bractwem

zauważyłam że jest problem ze zrozumieniem znaczenia słów:
Tak, przypadkiem gramy w jednym bractwie na s1, ale nigdy nie występujemy tu jako zbiorowy twór pt bractwo. Każdy z nas ma swoje zdanie (...)
tylko które słowo/wyrażenie jest niejasne i wymaga dodatkowego tłumaczenia?
 
Daj spokoj Kiki, przestanmy juz rejtanowac i bic piane ;)
Wyjasnilismy i wystarczy.
tylko które słowo/wyrażenie jest niejasne i wymaga dodatkowego tłumaczenia?
No wlasnie chyba juz zadne, wiec wrzucmy na luz. A tak wracajac do tematu PB,
chyba sie przekopie przez stare tematy i sprawdze, czy pomysly uproszeczenia
systemu przeklikiwania zadan zostaly w ogole kiedykolwiek oficjalnie zgloszone
z polskich serwerow, czy moze wszystko rozeszlo sie po kosciach i skonczylo sie
na czczej dyskusji, jak to juz wiele razy mielismy okazje tutaj zaobserwowac przy
okazji zglaszania niby oczywistych pomyslow. Wcale bym sie szczerze mowiac nie
zdziwil...
 

DeletedUser2264

Guest
Czarne owce to niezwykłe bractwo, Kiki wcale nie jest taka straszna jak ją tu malują :)) Gram z nią już baaardzo długo i zupełnie nie jak chris, zgadzam się z nią częściej niż rzadziej :)
Tak się złożyło, że ukochaliśmy turnieje :D i PB nam jakoś nie brakuje.
Jak napisała Ljos, tak, grajmy jak chcemy Kochani :)
 

Tajniakos

Paladyn
No wlasnie chyba juz zadne, wiec wrzucmy na luz. A tak wracajac do tematu PB,
chyba sie przekopie przez stare tematy i sprawdze, czy pomysly uproszeczenia
systemu przeklikiwania zadan zostaly w ogole kiedykolwiek oficjalnie zgloszone
z polskich serwerow, czy moze wszystko rozeszlo sie po kosciach i skonczylo sie
na czczej dyskusji, jak to juz wiele razy mielismy okazje tutaj zaobserwowac przy
okazji zglaszania niby oczywistych pomyslow. Wcale bym sie szczerze mowiac nie
zdziwil...

@chris07070707 Pomysł został zgłoszony w dziale pomysły i propozycje :). Sam nawet wziąłeś udział w rozmowie.
Ze względu na słabe zainteresowanie PB jedna osoba wzięła tylko udział w ankiecie.
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zadania-w-przygodach.3250/
 
Ostatnia edycja:
@chris07070707 Poysł został zgłoszony w dziale pomysły i propozycje :).
Oooo wlasnie, dokladnie o to mi chodzilo, ze pomysl zostal wrzucony u nas na forum,
ale nie zyskal statusu "zgloszony", czyli nie opuscil polskiego forum i nie zostal
"pchniety" dalej do tworcow gry. Czyli jest jak przypuszczalem, skonczylo sie na
czczej dyskusji i to malo dynamicznej, delikatnie mowiac. Coz, wydaje mi sie ze
przynajmniej do pewnego stopnia sami jestesmy sobie winni, ze jest jak jest i
zmian w sposobie przeklikiwania zadan jak nie bylo, tak nie ma ;)
 

DeletedUser174

Guest
Daj spokoj Kiki, przestanmy juz rejtanowac i bic piane ;)
Wyjasnilismy i wystarczy.
ale ja kofam nasze Łowiecki :) a tu nas szkalują ... złe ludzie... wilki jakieś normalnie ;)
ale jak już nie bendom to może nikogo nie zagryzę... przynajmniej dzisiaj :p

a co do listy zadań... hm... mnie przygody raczej parzą to czy ta lista jest czy jej nie ma to mnie to akurat mało boli... o ile nie ma marchewki w nagrodach (np ostatnio świstki) to omijam przygody szerokim łukiem. I chyba nie tylko ja tak mam :p Jak wspomniała @Ljosael kilka osób sobie zrobiło sekundowe wyprowadzki z bractwa z przygodami w walizce... nie pamiętasz kto to był prowodyrem? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Oooo wlasnie, dokladnie o to mi chodzilo, ze pomysl zostal wrzucony u nas na forum,
ale nie zyskal statusu "zgloszony", czyli nie opuscil polskiego forum i nie zostal
"pchniety" dalej do tworcow gry. Czyli jest jak przypuszczalem, skonczylo sie na
czczej dyskusji i to malo dynamicznej, delikatnie mowiac. Coz, wydaje mi sie ze
przynajmniej do pewnego stopnia sami jestesmy sobie winni, ze jest jak jest i
zmian w sposobie przeklikiwania zadan jak nie bylo, tak nie ma ;)
@chris07070707 pamiętam, że na temat przeklikiwania zadań w trakcie PB była swojego czasu rozmowa z Drago w jednym z wątków i otwarcie napisała , że nie ma opcji aby góra zechciała się tym zająć. Być może dlatego już nie było parcia na tą zmianę wiedząc , że i tak nie ma szans na to aby się udało ją wprowadzić. To było jakoś w trakcie bojkotu po pierwszym wydaniu PB. Postaram się poszukać ten wątek :)

EDIT: @chris07070707 znalazłem jeszcze jeden już szerzej omawiany wątek dotyczący PB i nieszczęsnego przeklikiwania odznak :)
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/przygody-zniechęcające-klikanie.3045/
W tym wątku jest post Kattiny na potwierdzenie tego co pisałem powyżej :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4063

Guest
Jesli samo przeklikanie nie jest dostepne to niech IG zrobi chociaż to by po zebraniu odznaki nie przeskakiwało automatycznie na kolejne zadanie, np robie ciesli, ma 100 warsztatów, po zebraniu każdej odznaki muszę przeklikac, gdyby po zebraniu odznaki była kolejna odznaka ciesli to znika problem, nastawie farmerów, przeklikam do farmerów i zbieram kolejno 20 odznak, klikając tylko zatwierdź na kolejnej odznace bez przewijania-tyle powinni zrobić z automatu bo to jedna linijka kodu
//
ale ja kofam nasze Łowiecki :) a tu nas szkalują ... złe ludzie... wilki jakieś normalnie ;)
ale jak już nie bendom to może nikogo nie zagryzę... przynajmniej dzisiaj :p
aha, pozdrowienia od gracza z Bractwa Mordownia-akurat do Owieczek pasuje :-D

a co do szkalowania to przesadzasz Kiki, napisałem tylko że skoro jesteście w jednym bractwie to macie podobne poglady, skoro ja się na Ciebie nie obraziłem za porównanie PB do paraolimpiady to nie wiem za co ty masz do mnie pazurki, choć jak zwylke schodzimy na kwestie upodobań :-DDD

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry