• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brakujące Przygody Bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4063
  • Data rozpoczęcia

Nusion

Kapłan
Na becie wystartowały Przygody Bractw w nowej odsłonie :D

PB.jpg

Jest nawet lepiej, niż można się było spodziewać, zadania zalicza nawet, gdy nie są włączone! Ikonki do włączenia zadania służą do podglądu postępu ;) Nieźle

EDIT: Zapomniałam napisać o nagrodach w skrzynkach :)
1)
5 katalizatorów
25 mgieł
500 fragmentów
2)
10 katalizatorów
1 artefakt feniksa
1000 fragmentów
3)
15 katalizatorów
1 artefakt feniksa
1500 fragmentów
 
Ostatnia edycja:
Fiu fiu, 2 artefakty, 3000 fragmentow, 30 katalizatorow i zaliczanie zadan jak
w Wyzwaniach ? Tak to mozna Przygody robic. Wprawdzie dalej nie mam zamiaru
klikac ich "wyczynowo" rywalizujac z innymi bractwami, ale chyba jak najbardziej
bedzie mialo sens przeklikanie ich jak najmniejszym kosztem i wysilkiem,
zeby zgarnac nagrody. Najwazniejsze, ze odpada durne przeklikiwanie zadan :)
 

Tajniakos

Paladyn
Jest nawet lepiej, niż można się było spodziewać, zadania zalicza nawet, gdy nie są włączone! Ikonki do włączenia zadania służą do podglądu postępu ;) Nieźle

Trzeba przyznać, że teraz wygląda to zachęcająco i fani przygód mogą mieć powody do radości :) Dużo lepsze nagrody i nowy panel:) Prościej już być nie może :D
64680646FkK.jpg
64680666bNi.jpg
64680647mZp.jpg
64680649zBq.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Owszem, ale i konkurencja znacznie wzrośnie przy takich ułatwieniach :)

no nie wiem... mam odruch wymiotny na sama myśl o przygodach

a te chyba trzeba będzie znowu zrobić... chyba wolałam jak były denne nagrody - przynajmniej można je było bez żalu zlać
 

DeletedUser4063

Guest
i pytanie do Weteranów tej gry-gdzie prawdopodobnie będzie pierwsze ogłoszenie o terminie PB, na elvenar gems of knowledge czy może gdzieś jest bardziej oficjalna strona gdzie to info pojawi się jako pierwsze?

chce wiedziec na kiedy planować zburzenie uniwersytetu, 15 bibliotek, może coś jeszcze poleci...
 

Proqrator

Rozbójnik
Wiadomo czy ten panel z zadaniami bedzie tez na aplikacji? Bo to w polaczeniu z nastawianiem produkcji na wszystkich warsztatach jednym klikiem byloby bardzo przyjemne
 

visit0r

Paladyn
mam pracę od 7 do 15, w bractwach też pracują - nie ma tam nolifeów, co jedynie grą żyją, normalni jesteśmy ;) 6 jest możliwe, choć trudne - trzeba sobie zaplanować 4tą na rano w piątek i 5tą wieczorem późnym bardzo, nawet po północy, ale jednak ;)
diaksy? będę wymieniać zwykłe warsztaty na niebieskie - taniej mi to wyjdzie niż kolejne ekspansje :)
jak omijasz koniecznosc zrobienia tury w srode okolo poludnia?
//
jezeli zostanie zebrana produkcja dla danej odznaki to kolejna idzie gdzies w tle i np jest 51/50 czy jest blokada?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
jezeli zostanie zebrana produkcja dla danej odznaki to kolejna idzie gdzies w tle i np jest 51/50 czy jest blokada?
Jeśli zbierzesz produkcję, za Twoim przykładem 50/50, to musisz wejść w okienko przygody i odebrać odznakę (dostaniesz powiadomienie zaliczonego zadania), inaczej zadanie będzie zablokowane i nie zaliczy kolejnych zbiorów (żadne tam 51/50 :) aż tak dobrze nam nie zrobili )
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Jeśli zbierzesz produkcję, za Twoim przykładem 50/50, to musisz wejść w okienko przygody i odebrać odznakę (dostaniesz powiadomienie zaliczonego zadania), inaczej zadanie będzie zablokowane i nie zaliczy kolejnych zbiorów (żadne tam 51/50 :) aż tak dobrze nam nie zrobili )
Nie narzekajmy bo jest i tak super postep do tego co bylo.
 

Nusion

Kapłan
Nie narzekajmy bo jest i tak super postep do tego co bylo.
Ależ nawet jednej myśli nie skierowałam na narzekanie :D Obecne przygody to luksus w porównaniu do tego co było. Zbiory wszelkie zaliczają się same, trzeba tylko odznakę odebrać, żadnego przeklikiwania zadań. Można przygód nie lubić, ja nie lubiłam. I nie wiem, czy teraz polubię. Ale najważniejsze argumenty przeciw mi odebrali :)
 

DeletedUser1775

Guest
jak omijasz koniecznosc zrobienia tury w srode okolo poludnia?
normalnie ;) Poza tym nie napisałam, że robię 6, ale że jest to możliwe i podałam jedno z możliwych rozwiązań ;)
P.s. W tym temacie to już offtop :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4063

Guest
Moi Drodzy, mam pytanie czy przy zdobywaniu odznaki worka monet której to dawno nie było jest zaliczana kasa z czaru % magazynu? Tak dla pewności. pozdrawiam.
 
Do góry