• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brakujące Przygody Bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4063
  • Data rozpoczęcia

Nusion

Kapłan
Jeśli bractwo zechce zrobić tylko po 1 ścieżce na każdej mapie, to akurat worki z monetami wystarczą aż z nadmiarem ze zbiorów w mieście :) Same się robią.
Natomiast dla chętnych na topkę to już nie wiem jak to wygląda ;)
 

visit0r

Paladyn
Jeśli bractwo zechce zrobić tylko po 1 ścieżce na każdej mapie, to akurat worki z monetami wystarczą aż z nadmiarem ze zbiorów w mieście :) Same się robią.
Natomiast dla chętnych na topkę to już nie wiem jak to wygląda ;)
więc nowa wersja wymaga wrzucania dowolnej odznaki i cała ścieżka zaliczona samymi workami monet ?
 

DeletedUser174

Guest
więc nowa wersja wymaga wrzucania dowolnej odznaki i cała ścieżka zaliczona samymi workami monet ?
nie wiem na jakiej podstawie doszedłeś do takich wniosków, ale sama koncepcja podoba mi się :) na zbugowane mapy w taki sposób chyba nikt by nie narzekał ^^
 

Nusion

Kapłan
więc nowa wersja wymaga wrzucania dowolnej odznaki i cała ścieżka zaliczona samymi workami monet ?
Niestety nie, chodzi o to, o co zapytał @sandvinik
Moi Drodzy, mam pytanie czy przy zdobywaniu odznaki worka monet której to dawno nie było jest zaliczana kasa z czaru % magazynu? Tak dla pewności. pozdrawiam.
A więc do zrobienia po jednej ścieżce nie będzie potrzeby sięgać do deszczu monet z inwentarza dla worków monet.
O inne odznaki trzeba się będzie bardziej postarać ;)
 

DeletedUser4299

Guest
Czy już coś wiadomo, kiedy zaczną się nowe Przygody Bractw?!?
 

DeletedUser174

Guest
nie zrozumialem poprzednich wypowiedzi przedmowcow dlatego zadalem pytanie dodatkowe ;(
kto pyta nie błądzi... podobno... a na pewno mniej ;)

Czy już coś wiadomo, kiedy zaczną się nowe Przygody Bractw?!?
ależ oczywiście :) jak zawsze zresztą w takich sytuacjach... najprawdopodobniej zaczną się zgodnie z datą wyznaczoną w oficjalnym ogłoszeniu, które powinno się pojawić zarówno na forum jak i na trąbce w grze. Czyli jak tylko zostaną ogłoszone :) i to jest niezwykle precyzyjna odpowiedź :) cieszę się ze mogłam pomóc... nie musisz dziekować uwielbiam odpowiadać na te irytujące pytania o rozpoczęcie przygód. Intrygujące hobby... chyba je sobie do cv wpiszę
 

DeletedUser4299

Guest
kto pyta nie błądzi... podobno... a na pewno mniej ;)


ależ oczywiście :) jak zawsze zresztą w takich sytuacjach... najprawdopodobniej zaczną się zgodnie z datą wyznaczoną w oficjalnym ogłoszeniu, które powinno się pojawić zarówno na forum jak i na trąbce w grze. Czyli jak tylko zostaną ogłoszone :) i to jest niezwykle precyzyjna odpowiedź :) cieszę się ze mogłam pomóc... nie musisz dziekować uwielbiam odpowiadać na te irytujące pytania o rozpoczęcie przygód. Intrygujące hobby... chyba je sobie do cv wpiszę
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
 

DeletedUser4063

Guest
nie musisz dziekować uwielbiam odpowiadać na te irytujące pytania o rozpoczęcie przygód. Intrygujące hobby... chyba je sobie do cv wpiszę

dlaczego te pytania Cię irytują? chcesz o tym porozmawiać? :-D
a co do CV nie zapomnij dopisać doświadczenia kierowania zespołem jako arcymaga (konia z rzędem za polonistyczne "czy to się tak odmienia");

a poza tematem-ktoś wie czy na becie PB są udane czy z bugami? bo jak z bugami to na pewno się przedłuży o naniesienie poprawek
 

Nusion

Kapłan
ktoś wie czy na becie PB są udane czy z bugami? bo jak z bugami to na pewno się przedłuży o naniesienie poprawek
Ani ja ani bractwo, w którym jestem na becie żadnych błędów nie stwierdziliśmy :)
Dodatkowo doszło takie oto ułatwienie w podglądzie postępu zadań, wystarczy najechać myszką na ikonkę z zadaniami przygód :)

PB produkcje.jpg

Jedyne, co może być nieco uciążliwe mimo obecnych ułatwień, to konieczność ciągłego wracania z mapy do kupca podczas turnieju dla zadań na zaklęcie+surka.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4063

Guest
@Nusion
kurcze, to jak Wy robicie te odznaki z zaklęciami że aż uciążliwe jest wracanie na kupca? zwykle to wpada dwa-trzy z akademii, plus produkcja tworzenia plus łapki, ok, jak jest turniej to dodatkowe z prowincji ale to raptem kilka odznak na dzień.
pozdrawiam
 

Nusion

Kapłan
kurcze, to jak Wy robicie te odznaki z zaklęciami że aż uciążliwe jest wracanie na kupca? zwykle to wpada dwa-trzy z akademii, plus produkcja tworzenia plus łapki, ok, jak jest turniej to dodatkowe z prowincji ale to raptem kilka odznak na dzień.
pozdrawiam
A no już Ci mówię. Ja robię np. na pierwszą gwiazdkę 20 prowincji. Od 10 prowincji każda kolejna daje zaklęcie "moc zasobów". No więc 11 takich zaklęć muszę zebrać dobierając do każdego z osobna surkę z kupca (o ile ktoś z bractwa wystawił i nikt spoza bractwa nie "ukradł" :) ) A tu mówię tylko o pierwszej gwiazdce :)
 

DeletedUser2017

Guest
Jednym słowem aby wyklepać odznakę potrzeba: zaklęcia + surka a ta właśnie jest od kupca czyli stąd powrót do kupca :)
 
Do góry