• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Brakujące punkty rankingowe.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2359
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ach nom muszę dopisywać nie czepiajcie się szczegółów
oki jak chcesz konkrety to usunąłem 39 rezydek jeszcze mam 9 ale nie wszystko na raz łącznie miałem 48 rezydek na to poświęcić
łącznie jak liczyłem to miałem 70 rezydek w tym 4 magiczne
nie rozumiem twojego pytania staty rezydek są zaniżone nie licząc że szykują mi sią kolejne rozbudowy może za daleko wybiegam z planowaniem ale rezydka na 23lv daje 1200ludków a rozbudowa manu np:kryształu z 19lv na 20lv 1007 ludków nie licząc bonu z hal i otchłani to co ja wybuduje za te ludki jak rebalans stanowczo chyli sie na (-) i tu pisze jak to wygląda w całości ile co czego jak ile za to wybudujesz i na co możesz sobie pozwolić biorąc wszystkie ograniczenia gry
tu jeszcze dodam mam 7x manu z każdego rodzaju i to jest mało produkcja konta zapotrzebowanie ile mi pochłaniają ludków jaka jest opłacalność rozbudowy ludki kontra zwiększenie produkcji jak jej opłacalność nie licząc ewentualnej zmiany wielkości itd.

hmm i tu się przyznam do błędu ogólnie wszystko się zgadza nom nie ten etap gry :D
aj to roztargnienie szybko szybko i brak czasu nom namieszałem nie będę zmieniał ale się poprawie
fakt pomyliłem ilość rezydek aj to planowanie :D 50 to liczba rezydek jakie miałem w tym 4 magiczne
19 rezydek usunąłem jeszcze miałem 9 to się zgadza a plan poświęcenia w tym przypadku 28 rezydek

@Shadows Dragon to nie personalnie, ale mógłbyś to przetłumaczyć? Nawet google translator mi się na tym sypie...


@radiradi ja sie tylko z tym 1400 regularnie nie zgodzę :), bo to zależy od wielu czynników. W moim przypadku 1400 jest w zasięgu ale będę wtedy nolifem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2359

Guest
Temat można zamknąć, bo już cuda się tu zaczynają dziać.
Grunt żeby naprawili, w miarę możliwości jarq poinformuj kiedy to bedzie miało miejsce.
 

DeletedUser3033

Guest
Teoria Holograficznego Wszechświata zakłada, że wszystko jest właściwie dwuwymiarowe, a trójwymiarowe odczucie przestrzeni. Wszystko, od atomów z których się składamy po planety i gwiazdy jest w istocie hologramem generowanym z płaskiej przestrzeni 2D dzieki drganiu strun. Przestrzeń 3D, czas i przede wszystkim grawitacja, są iluzją będącą konsekwencją tego procesu.
Można to porównać do oglądania filmów 3D. Dopóki nie użyje się specjalnych okularów obraz na ekranie jest płaski, ale wystarczy je założyć, aby zobaczyć głębię i odczuwać przestrzeń. Widzom wydaje się wtedy, że oglądane przez nich rzeczy i ludzie mają wymiary i głębokość podczas gdy jest to jedynie projekcja 2D.
 

DeletedUser110

Guest
Bardzo proszę @jarq o zamknięcie tego jałowego i niczemu nie służącemu wątku.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm po którym postcie stwierdziłeś że pora na zamknięcie jak to stwierdziłeś jałowego wątku ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@radiradi ja sie tylko z tym 1400 regularnie nie zgodzę :), bo to zależy od wielu czynników. W moim przypadku 1400 jest w zasięgu ale będę wtedy nolifem
1600 pkt to średnia dla 25 osób do 10 skrzynek (40000)
Jeżeli każda z 25 osób zrobi min. 1400 pkt bractwo ma min. 35000 pkt - to daje komfort w zdobyciu 10 skrzynki dla liderów (zawsze jest kilku liderów zdobywających po 2000-3000 pkt, żaden nie musi się wtedy pruć , żeby zbilansować końcówkę)
7 prowincji na 5 gwiazdek (5 dni) daje 1470 pkt ., 9 na 4 gwiazdki (4 dni) - 1404 , zajmuje to jakieś 10 min. dziennie jak walczysz na auto lub ucztujesz - dla mnie to nie oznacza no-life'a , ale to oczywiście każdy musi sam ocenić.
 

DeletedUser

Guest
@radiradi właśnie nie chodzi o sam turniej (to betka jak piszesz) tylko o zgromadzenie zasobów przed, kolejka armi jest ograniczona zasobów też więc bardziej o to mi chodziło, generalnie regularne 1400 powoduje że muszę więcej czasu poświęcić na grę niż teraz więc wchodzę w zakres nolifenia :)
Na moim aktualnym poziomie 1000-1200 jest bez prucia, pewnie jak wbiję wyżej to będzie to 1400 aczkolwiek jak mi przychodzi płacić po 20k zasobów za walkę turniejową to mnie trafia, bo toż to niemal mój dzienny urobek
 
Status
Zamknięty.
Do góry