• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Budynki niskich lvli za diaxy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1776
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1776

Guest
Proponuję wprowadzić możliwość kupna budynków niskolvlowych (najlepiej 1lvla) za diaxy.




Wraz z postępem gry kupuje się coraz droższe budynki za diaxy, gdyż z postępem gry można kupić tylko coraz wyższe lvle. Jak wiadomo lvluje się je schematami za 10 skrzynię. Co więc stoi na przeszkodzie aby admini udostępnili wszystkim graczom kupno relatywnie tanich budynków 1lvla? Ta opcja jest przecież dostępna dla początkujących graczy, a po prostu odbierana jest graczom rozwiniętym.
 

DeletedUser1776

Guest
Mam na myśli możliwość kupienia choćby magicznej rezydencji 1lvla za diaxy, magicznego warsztatu 1 lvla za diaxy. Obecnie na przykład mam możliwości kupna orkowej magicznej rezydencji za 1400 diax oraz magicznego orkowego warsztatu za 1270 diax. Chciałbym kupić 1lvle tych budynków za małą liczbę diaxów i wylvlować je schematami.

Raczej nie widzę opcji taniego kupna innych budynków, np kulturowych, ale choćby te dwa załatwiałyby dużo. Raz kiedyś wpadła mi promocja 100% więcej diaxów i kupiłem sobie 5lvl akademii i robotników. Dosłownie 10min temu wpadła mi znów promocja 100% więcej diaxów, i kupiłbym, ale jedyne sensowne co widzę to kupienie rezydek i warsztatów, ale skoro są tak drogie to nie wydaje kasy na diaxy bo nie ma po co. Kumple jak startowali kupili po kilka takich budynków i szczerze zazdroszczę, bo kupili je chyba na 3lvlu a tworzymy sojusz turniejowy, tydzień w tydzień wpada 10 skrzyń to sobie lvlują te budynki schematami.
 

jakub357

Łucznik
Teraz rozumiem.
Ja też mam chyba z 10 schematów i nie mam co z nimi zrobić, a przecież są bardzo pracowicie zdobytą nagrodą główną. Koroną turniejową. Jednak nic mi po tym, bo nie mam żadnych magicznych budynków. A taką rezydencję, czy warsztat na niskim lvlu też chętnie bym kupił i sobie wymaksował. Powinna być możliwość wyboru na jakim poziomie kupuje się te magiczne budynki - nie każdego stać na te z wysokim lvlem, a mimo to może chcieliby mieć coś magicznego w mieście.
Ja myślę o tym, że za diamenty z przechodzenia do kolejnych rozdziałów rasowych można by sobie takie budyneczki sprawić nawet i poulepszać.
 

DeletedUser80

Guest
Koszt magicznej rezydencji czy warsztatu na pierwszym poziomie to 320 diaxów.
Możliwość kupna za tą cenę i podnoszenia schematami mocno uatrakcyjniło by turnieje:)
Nawet z ograniczeniem, że można kupić po jednym budynku z każdego poziomu.
 

DeletedUser1776

Guest
Tu się mylisz. Mi dziś weszła mi prywatnie promocja +100% diaxów. Za 80zł (koszt 5 paczek fajek, biednego obiadu w restauracji czy przejechania autem 400km) mogę kupić 6000 diax.

6000 diax / 320 = 19 sztuk budynków. Ja, słaby gracz na orkach dostrzegam ten ogrom bonusów jaki daje te 19 budynków, a jak takie budynki musi widzieć gracz który skończył grę i nagle ma możliwość zmniejszyć dwukrotnie miejsce na rezydki i warsztaty, czym zmniejsza zapotrzebowanie na kulture, przez co ma potencjał gospodarczy....? I to tylko za 80zł. Te 19 budynków robi potężną róznicę. Sam fakt, że na warsztacie wystarczy użyć 2x mniej buffów aby zdobyć 2x więcej młotków.

Achhh... rozmarzyłem się.

Gdyby admini dali taką możliwość to lawina graczy nakupiłaby diaxów od zaraz i lawina graczy miałaby niebiesko od budynków za diaxy w miastach.
 

DeletedUser1776

Guest
Z tego co pamiętam koszt każdego kolejnego magicznego budynku się zwiększa. Chyba, że były jakieś zmiany, w co wątpię.

Kumpel ma 8 takich i pisze własnie że wydał 8 x 320 = 2580 diax, i jest tego pewien bo miał tylko tyle diax na koncie.

... co jest relatywnie nie istotne. Chodzi o sam dostęp do budynków 1lvla, i nawet gdyby cena miała rosnąć to trudno, przebolałbym.
 

DeletedUser1660

Guest
Chodzi o sam dostęp do budynków 1lvla, i nawet gdyby cena miała rosnąć to trudno, przebolałbym.

Tu się zgodzę. Warto by mieć wybór.

Jeśli chodzi o Magiczne budynki, kupiłam raz Rezydencję. Z tego co pamiętam w rozdziale Krasnali i kosztowała mnie 500 diamentów, albo nawet mniej. Nie chciałabym kłamać, bo to było jakiś czas temu. Ale pamiętam, że koszt kolejnej był większy.
Na innym świecie ta sama rezydka, na tym samym poziomie kosztowałaby mnie- aktualnie 890 diamentów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1776

Guest
Każdy kolejny lvl rezydencji (tudzież każda nowa era) faktycznie kosztuje więcej i według elvenar wiki na krasnoludach jest to koszt 890 diax. Jeśli kupiłaś za 500 gdzieś indziej to raczej stawiałbym na jakąś promocje albo inne cudo, skoro wiki twierdzi że 890 i ni grama mniej.
 

DeletedUser1660

Guest
Każdy kolejny lvl rezydencji (tudzież każda nowa era) faktycznie kosztuje więcej i według elvenar wiki na krasnoludach jest to koszt 890 diax. Jeśli kupiłaś za 500 gdzieś indziej to raczej stawiałbym na jakąś promocje albo inne cudo, skoro wiki twierdzi że 890 i ni grama mniej.
Ok, ale to było jakieś 1,5 roku, 2 lata temu. A Wiki jest aktualizowana.
 

DeletedUser110

Guest
A ja jestem przeciw.
Zapomniany został pomysł o tym, żeby Schematy móc użyć do czegokolwiek poza Magicznymi budynkami.
A kombinowanie w tym kierunku, który wymyślił Autor Wątku, tylko to utwierdzi.
 

jakub357

Łucznik
A ja jestem przeciw.
Zapomniany został pomysł o tym, żeby Schematy móc użyć do czegokolwiek poza Magicznymi budynkami.
A kombinowanie w tym kierunku, który wymyślił Autor Wątku, tylko to utwierdzi.
Też uważam, że powinna być dana możliwość wykorzystania schematów, koronnej nagrody turniejowej, przez graczy nie kupujących usług premium. To poważne nieporozumienie, że gromadzę coś, co jest absolutnie bezużyteczne przy braku diamentów.
 

DeletedUser1776

Guest
Też uważam, że powinna być dana możliwość wykorzystania schematów, koronnej nagrody turniejowej, przez graczy nie kupujących usług premium. To poważne nieporozumienie, że gromadzę coś, co jest absolutnie bezużyteczne przy braku diamentów.

... schematów i reliktów. Wielu graczy wkurza brak możliwości wykorzystania potencjału obu tych aspektów gry. Niby schematy do budynków za diaxy (korzysta odsetek graczy), a relikty do akademii (ja zużywam tylko zwoje i klejnoty na buffy), ale zarówno schematy jak i potężna większość reliktów kumuluje się na kontach zupełnie bez przyszłości i sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry