• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Budynki w grze

Eleweret

Wędrowiec
Gram w grę już sporo czasu i zauważyłem że nie wszyscy gracze stawiają Antyczne cuda i bardzo szybko pozbywają się zestawów budynku z ewentów .
Mam taki pomysł aby do gry dołączyć 2 działy które wchodziłyby w skład miasta a nie zabierały miejsca w mieście i były możliwością rozwoju .
Pierwszy z nich to "Miasto Cudów" w którym można byłoby budować wszystkie Antyczne Cuda połączone oczywiście drogą cudów która można byłoby rozbudowywać i ulepszać .
Drugie z nich to "Miasto Wszelkiej Dobroci" w którym można byłoby budować wszystkie zestawy budynków jakie pojawiły się w grze od jej początku plus oczywiście wszystkie jakie się jeszcze pojawią w grze .
Oba te miasta funkcjonowały by na pewnych zasadach tak aby radochę mieli i gracze i producenci gry .
Daję na razie ten temat jako propozycję dla uatrakcyjnienia gry
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Propozycja musi zawierać wyraźna ankietę (regulamin działu)

Na marginesie, łezka w oku się kręci na wspomnienie początków w grze
Życzę powodzenia i braku zgorzknienia ;)
 

Eleweret

Wędrowiec
Temat ciekawy i rozumiem nie wiem czy dobrze że chcesz najpierw poznać opinie graczy aby potem przeredagować propozycję i dodać do niej ankietę ?
nie orientuje się co i jak powinno być i napisałem swą propozycje tak jak mi poradzono nie wiem jak rozwijać temat i jak postępować dalej
 

Nusion

Kapłan
Ostatnia edycja:
Oj tam, oj tam ;)
Zalozyciel tematu jest tu nowy, wiec tym razem proponuje przymknac oko na wszelkie formalizmy i po prostu potraktowac ten watek jako temat dyskusyjny :)

@Eleweret, jednym z glownych wyzwan w tej grze jest zarzadzanie ograniczona iloscia miejsca. Nie obawiasz sie, ze takie "darmowe kolonie" (nie wiem, jak to lepiej okreslic) mocno zaburza zarzadzanie przestrzenia i uczynia gre zbyt latwa ? Przynajmniej dla mnie "latwiej" niekoniecznie musi oznaczac "lepiej".
 

Eleweret

Wędrowiec
nie bądź jak kikimora :p
Ankieta dodana
Oj tam, oj tam ;)
Zalozyciel tematu jest tu nowy, wiec tym razem proponuje przymknac oko na wszelkie formalizmy i po prostu potraktowac ten watek jako temat dyskusyjny :)

@Eleweret, jednym z glownych wyzwan w tej grze jest zarzadzanie ograniczona iloscia miejsca. Nie obawiasz sie, ze takie "darmowe kolonie" (nie wiem, jak to lepiej okreslic) mocno zaburza zarzadzanie przestrzenia i uczynia gre zbyt latwa ? Przynajmniej dla mnie "latwiej" niekoniecznie musi oznaczac "lepiej".
nie napisałem że mają być darmowe ale to już inna bajka
 

BlossomValvi

Łucznik
Ankieta dodana

nie napisałem że mają być darmowe ale to już inna bajka
Dzięki i serio fajnie widzieć entuzjazm

niestety twój pomysł ma tyle powodów„przeciw” ze spokojnie można wybrać pare ;)

pierwszy z brzegu - twórcy nie dorośli do systemu mikropłatności, bo umówmy się wedle cen Elvenaru każda z tych kolonii zaczynałaby się spokojnie od kwoty 500 zł lub więcej... wydasz na coś co w najlepszym przypadku nie będzie miało wpływ na gre poza walorem dekoracyjnym?

inny powód miasta cudów antycznych już masz, ale z uwagi na niedawne zmiany w mechanice gry jest to strzał w stopę. Praktycznie robienie takich kolonii to tworzenie gry od nowa (rewizja systemu gry), nie licz na to twórcy ida obecnie w stronę wyciskarki z kasy a nie robienia produktu.

Chciałbym napisać dzieła, ale te czasy się skończyły odkąd księgowi decydują w projektach
 
Do góry