• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

budynki wydarzeń

Acca

Wędrowiec
Szukam opisu budynków wydarzeń ... znalazłem tylko te z ostatniego turnieju świątecznego. Czy są gdzieś inne opisane inne budynki ?
Wszystkim którzy zechcą pomóc ... dziękuję.
pozdrawiam :)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Zerknij tutaj :)
 

DeletedUser2262

Guest
Po lewej stronie na ELVENGEMS.COM masz zakładkę EVENTS - tam masz dane budynków z wielu eventów wstecz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Acca

Wędrowiec
Po lewej stronie na ELVENGEMS.COM masz zakładkę EVENTS - tam masz dane budynków z wielu eventów wstecz.

dzięki ... znalazłem, ale mam wrażenie, że opisy nie do końca odpowiadają temu co mam na budynkach; ale budynki są "wyprodukowane" z akademii więc może się czymś różnią lub ja nie umie jeszcze tego zinterpretować ... niemniej coś mam :)
 

DeletedUser3575

Guest
dzięki ... znalazłem, ale mam wrażenie, że opisy nie do końca odpowiadają temu co mam na budynkach; ale budynki są "wyprodukowane" z akademii więc może się czymś różnią lub ja nie umie jeszcze tego zinterpretować ... niemniej coś mam :)
Niektóre budynki wyprodukowane z akademii wymagają artefaktów do rozwoju pełnych możliwości. Wtedy trzeba brać pod uwagę dwa parametry rozdział i poziom ewolucji budynku.
 
Do góry