• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Budynki wymagań w potędze muzyki

Maruda11

Wędrowiec
Czy aby rozbudować gaj harmonii muszę mieć odpowiednią ilość budynków wymagań, czy mogę budować po jednym, sprzedawać i znowu budować (czy Akompaniamenty zostaną, czy znikną). Mam problem z miejscem w moim mieście.
 

Deleted User - 198835

Guest
Muszą stać te budynki - ja któreś schowałem i od razu zniknęły profity z tych zespołów , więc też i o sprzedaży nie ma mowy
Te zespoły , które były potrzebne do poprzedniej budowy/rozbudowy muszą stać i trzeba postawić następne , żeby zaliczyło ich profity do zaliczenia rozbudowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
Nie możesz ich sprzedać, muszą stać wszystkie, żeby zrobić rozbudowę( jak już ruszy, to wtedy możesz część schować).
Jak nie masz miejsca, to buduj sobie po 1 albo 2 budynki kolejnego rodzaju, schowaj je teleportem do inwentarza i buduj kolejne, aż uzbierasz ilość wymaganą do rozbudowy portalu. Wtedy schowaj na chwilę budynki w mieście, wystaw wszystkie potrzebne zestawy, rusz z rozbudową i wtedy możesz zostawić część z nich, jeśli Ci zależy na bonusie produkcyjnym, albo je sprzedać/schować.
 

Wewe1

Zwiadowca
Do rozbudowy portalu na 3lvl potrzeba 3 zestawy zespołów 3x3 a są ogromne pociechą jest to że nie muszą być połączone z portalem, na 4lvl aż 6 zastawów dlatego aby tego uniknąć można zastąpić zestawy cudem wir na 14lvl i zrobić rasę z portalem na 3lvl.
 

Deleted User - 198835

Guest
Do rozbudowy portalu na 3lvl potrzeba 3 zestawy zespołów 3x3 a są ogromne pociechą jest to że nie muszą być połączone z portalem, na 4lvl aż 6 zastawów dlatego aby tego uniknąć można zastąpić zestawy cudem wir na 14lvl i zrobić rasę z portalem na 3lvl.
Dodam tylko , że te zestawy , które trzeba było postawić , żeby rozbudować do obecnego poziomu nie wliczają się do kolejnej rozbudowy
Wir magazynujący mam rozbudowany do 19 LVL i magazyn portalowy jest o pojemności 8010 mając portal na 3 poziomie a potrzeby to 7500
 
Do góry