• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Budynki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2755
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2755

Guest
Aktualnie kończę Krasnoludy,czy likwidować kopalnie granitu i odlewnie miedzi,bo zauwazyłem,że w dalszej rozbudowie nie są potrzebne te surowce.
 

Azulena

Rozbójnik
Aktualnie kończę Krasnoludy,czy likwidować kopalnie granitu i odlewnie miedzi,bo zauwazyłem,że w dalszej rozbudowie nie są potrzebne te surowce.

Wyprodukuj jeszcze trochę surowców, aby budować później jeszcze krasnoludzkie drogi - są dobre. A później zburz te budynki. :)
 

DeletedUser2755

Guest
Dziękuję za pomoc,rozumiem,że Portal też do kasacji?
 

DeletedUser2981

Guest
Pozwolę sobie napisać w tym temacie, bo nie sądzę, by moje zapytanie wymagało osobnego wątku na forum.
A idzie to tak:
- Jak mam produkcję drewna 3/3h w danym budynku i jak idzie z niego "...zzzZZZ" to będzie te trzy jednostki co trzy godzinę, czy totalnie nic? Bo nie wiem, czy to liczba będąca tylko sugestią ze średniej produkcji na czas "drewnianego kufra" i trzeba klikać. Czy jak oleję budyneczek, to majętność mojego miasta będzie się zwiększać?
 

DeletedUser110

Guest
"Zzzzz..." to znaczy że budynek śpi i nic nie produkuje, musisz kliknąć produkcję
 
Do góry