• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

(bug wizualny) Bonus Simii Sapiens do produkcji jednostek nie działa.

Koval92

Kapłan
Wersja gry : v1.130.2-(8c18277) - html5 (2021-05-27 11:32)
Świat gry: Każdy
Problem: Bonus Simii nie działa.

Nastawiam 13916 łuczników
1622375052041.png
Zbieram 10542 łuczników
1622375082149.png

1622375217625.png

Różnica to 3374 czyli dokładnie BONUS SIMII SAPIENS u mnie.
Produkcja jest mniejsza o bonus Simii Sapiens w każdym z budynków wojskowych.
Simia prawdopodobnie nie działa odkąd "naprawiliście" bonus zakrzywienia do Sowy i nowego Feniksa.

Edit: Ludzie mówią, że błąd wizualny.
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
@Koval92 wiesz chyba że takie błędy zgłasza się do obsługi gry bo na forum to tylko możemy o tym podyskutować ale nijak pomóc :)
Ale bardzo dobrze że o tym informujesz nas tutaj
 

Nusion

Kapłan
No właśnie sprawdziłam z moimi łucznikami/kusznikami w obu miastach i zbierana ilość faktycznie pokazuje się mniejsza od ustawionej o bonus zbiorów, jednak ilość naszych jednostek po zbiorze zwiększa się o prawidłową wartość. A więc jest to błąd wyświetlania po zbiorze.
 

Koval92

Kapłan
No właśnie sprawdziłam z moimi łucznikami/kusznikami w obu miastach i zbierana ilość faktycznie pokazuje się mniejsza od ustawionej o bonus zbiorów, jednak ilość naszych jednostek po zbiorze zwiększa się o prawidłową wartość. A więc jest to błąd wyświetlania po zbiorze.

uff, no to o tyle dobrze.
Dzięki za info.

@Koval92 wiesz chyba że takie błędy zgłasza się do obsługi gry bo na forum to tylko możemy o tym podyskutować ale nijak pomóc :)
Ale bardzo dobrze że o tym informujesz nas tutaj

To jest dział od zgłaszania bugów.
 
Do góry