• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Bugi w mieście

Tajniakos

Paladyn
Jakiś czas temu miałem bugi w mieście które znikały po resecie gry :)dobry miesiąc było ok a dzisiaj znowu się pokazały. Nie wiem czy to błąd u mnie czy raczej stoi on po stronie gry.
Wygląda to u mnie mniej więcej tak i zawsze występują w północno-zachodniej części miasta:
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
Przejście z miasta na mapkę i powrót nie naprawia problemu.
Problem znika po resecie co może świadczyć o błędzie gry.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@tajniakos Nie masz przypadkiem w drugiej zakładce uruchomionej jakiejś innej gry na html5, np Forge lub drugiej zakładki Elvenara?
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq gram tylko w jedną grę :) dodatkowo miałem otwarte 2 zakładki z forum oraz jedną zakładkę googli co widać poniżej.
7.jpg
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@tajniakos właśnie zalogowałem się u Ciebie na konto i u mnie na kompie wygląda to tak:
tajnikos.jpg


Spróbuj wyczyścić pamieć podręczną przeglądarki i pliki cookies.
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq pamięć podręczną przeglądarki czyszczę codziennie. Błąd o którym pisałem nie jest stały i pojawia się co jakiś czas.
Do tej pory myślałem, że raczej stoi on po mojej stronie. Lampka mi się zaświeciła kiedy o takim samym bugu napisała koleżanka z bractwa i przesłała mi skriny. U mnie teraz pojawia się sporadycznie nawet bym zaryzykował stwierdzenie, że od święta, jakiś czas temu pojawiał się kilka razy dziennie.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Generalnie mam informację że pojawia się jak na drugiej zakładce jest inna gra na html5 lub youtube ale jak widać u Ciebie tego nie ma. Pracujemy obecnie nad naprawieniem tego błędu.

Dla nas byłoby bardzo ważne aby zaobserwować, kiedy to się pojawia przy jakich warunkach.
 

mmargolcia

Wędrowiec
Generalnie mam informację że pojawia się jak na drugiej zakładce jest inna gra na html5 lub youtube ale jak widać u Ciebie tego nie ma. Pracujemy obecnie nad naprawieniem tego błędu.

Dla nas byłoby bardzo ważne aby zaobserwować, kiedy to się pojawia przy jakich warunkach.

U mnie takie krzaki pojawiały się tylko po odwiedzeniu innego gracza (celem odwiedzin była wymiana PW, nie wiem czy to ma znaczenie). Narazie przestały się pojawiać, ciekawe na jak długo?
 

Proqrator

Rozbójnik
U mnie tez zwykle to wystepowalo po odwiedzinach, ale tylko jak jakosc grafiki mialem ustawiona na wysoki. Jak zmniejszylem i wylaczyly siw animacje to problem znikal
 

DeletedUser4018

Guest
Odkopuje. U mnie też tak jest od paru miesięcy. Zazwyczaj jak wracam do mojej wioski - muszę wtedy odświeżyć. Żadnych innych gier nie mam włączonych. Problem występuje jedynie na S3.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
U mnie też takie coś się dzieje,( od czasu jak założyłam miasto,) jak wracam z odwiedzin u sąsiada lub z miasta towarzysza z bractwa i jest tak na wszystkich światach, jednak nie za każdym razem. Nie ma żadnej regularności w występowaniu, czasem dwa dni pod rząd a potem dwa tygodnie spokoju. Nawet złożyłam to na karb sprzętu który nie należy do najnowszej generacji;)
Zazwyczaj mam otwarty tylko Elvenar, czasem w drugiej zakładce mam Forum.
 

DeletedUser3264

Guest
Dołączam się do tematu. Po powrocie z odwiedzin innego gracza niekiedy animacja kilku-kilkunastu budynków szaleje, błąd na S3.
 

DeletedUser

Guest
Wczoraj/dziś zostało coś dodane do gry jako dowód w iglicy teleportacje zostały przywrócone do poprzedniego stanu czyli sztuk 1

To nie pierwszy przypadek ze aktualka resetuje cześć poprawek
 

DeletedUser3264

Guest
Wczoraj/dziś zostało coś dodane do gry jako dowód w iglicy teleportacje zostały przywrócone do poprzedniego stanu czyli sztuk 1

To nie pierwszy przypadek ze aktualka resetuje cześć poprawek
Ale mi to się dzieje nie od wczoraj niestety, więc to nie wina ostatniej aktualizacji
 

DeletedUser

Guest
A to przepraszam zasugerowałem się ostatnimi postami

Jak to nie przeglądarka to bym się zainteresował karta graficzna i sterownikami do niej. Gra pochłania spore ilości pamięci na wysokiej jakości.
 
Do góry