• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Chwała zwinności - prawdopodobieństwo i kantowanie graczy wyliczenia i dowód

merlin73

Wędrowiec
Witam szanownych graczy !
Jestem pewnie jedynym graczem co ma aż 6 chwał zwinności na 10 evo . Pewnie wielu zadaje sobie pytanie dlaczego popełniłeś takie szaleństwo , szczególnie starzy gracze wiedzą doskonale że z prawdopodobieństwem w grze jest cos nie tak i że jest inna w rzeczywistości niż podają w tabelach i dlatego w chwałę zwinności oparta na prawdopodobieńswie nie inwestowali i unikali jak ognia , nie wchodzili bo pewnie też tam jest przekręt na prawdopodobieństwie.
I właśnie dlatego zainwestowałem w te 6 chwał zwinności (sporo mnie to kosztowało) by udowodnić że twórcy gry kantują graczy .
Jest podane w tabeli że 50 pw wypada z prawdopodobieństwem 5% . I to jest kłamstwo bo w rzeczywistości to prawdopodobieństwo wynosi 2,5% czyli połowę mniej .
Jak by gracze wiedzieli jakie jest w rzeczywistości prawdopodobieństwo na pewno nie inwestowali by w chwałę zwinności bo jest kompletnie nie opłacalne z prawdopodobieństwem 2,5% . Co zabawne dzisiaj w przygodzie jest nawet 1 evo zwinności , na co to komu pewnie zamienia na skrole bo jest nie opłacalne . Chwała zwinności to po prostu droga kopalnia surowców i tyle nic poza tym .

A teraz przechodzimy do dowodu :
weźmy pod uwagę miesiąc , w ciągu miesiąca mamy 30 losowań i to jest nasze 100 % . To ile przypada z tabeli wygranych 50 pw - to 5% czyli x - 5% . Z prostego rachunku wypada że w miesiącu mamy 1,5 razy wygrane 50 pw , czyli w ciągu miesiąca przynajmniej 1 raz powinno wypaść 50 pw . Czy tak jest - NIE !
Mam 6 wież to 6x1,5 = 9 wygranych w miesiącu 50 pw powinienem mieć a w rzeczywistości miałem 4 czyli mniej niż połowa z tego czyli 2,5 % a nie 5 % .
To jest jawne oszustwo i kantowanie graczy co właśnie wykazuje . Dlatego zrobiłem 6 wież by ta próbka mogła wykazać ich szwindel i kłamstwo .
Zapraszam do komentarzy i podaniu innych przypadku szwindlu i oszukiwania graczy by sprawę naświetlić i doinformować graczy .

merlin73
 

Deleted User - 198835

Guest
Czyli jednak jak już było wcześniej pisane - ewoluować tylko do ostatniego poziomu w których są same towary i jako taki budynek stawiać - po surki i nic więcej
 

merlin73

Wędrowiec
chwała zwinności jak na ten moment to po prostu droga kopalnia surowców i to widzę dzień w dzień . A wieże miałem dosyć wcześnie i dlatego teraz mogę mówić o miesiącu jako próbce . Gracze mogą założyć że 1 miesiącu mogą dostać 50 pw powtarzam mogą ale też mogą nie dostać bo 2,5% rzeczywiste to 0,75 w miesiącu .
 

Wojtek90

Zwiadowca
Generalnie szacun za posiadanie 6-ściu chwał zwinności (w skrócie wirówki) ale prawdopodobieństwo nie do końca działa w ten sposób który opisałeś. Gdyby było tak jak napisałeś to puszczałbym cały czas te same liczby w lotka i oczekiwał, że po pewnym czasie mam zagwarantowaną wygraną (swoją droga to by było ekstra :D ).
Prawdopodobieństwo wylosowanie 50PW każdego dnia wynosi 5% czyli P = 0,05. Ponieważ masz 6 takich budynków to masz 6 szans w których prawdopodobieństwo wylosowania 50PW dalej wynosi 5% - nie możesz:
1. pomnożyć ilości budynków razy prawdopodobieństwo, czyli nie możesz zrobić: "5% x 6 budynków czyli mam 30% na 50PW każdego dnia"
2. tak jak nie możesz zrobić: "30 dni razy 5% podzielić na 100% czyli masz 1,5 gwarantowanej wygranej" - to już w ogóle ciekawa koncepcja ;) chyba że ja czego nie wiem i to jakaś matematyka wyższa a ja jedynie skromny mgr inż. :D
Reasumując i wyjaśniając, nie możesz tego wszystkiego zrobić, ponieważ poszczególne losowanie w każdej wirówce są niezależne względem siebie, dlatego prawdopodobieństwo zawsze będzie to samo i będzie wynosić 0.05 dla zgarnięcia 50PW.
Jeszcze ciekawostka: prawdopodobieństwo, że jednego dnia wylosujesz 6 razy po 50PW wynosi P= 000000015625.
Kiedyś miałem takie powiedzonko: "Mamę oszukasz, tatę oszukasz ale matematyki - nigdy" ;)
 

merlin73

Wędrowiec
Ty po prostu wziąłeś inny model i mówisz ze mój model jest zły . Twój model zakłada 1 losowanie , mój zakłada wiele losowań . Co jest bardziej prawdziwe 1 losowanie i koniec czy wiele losowań w nieskończoność w czasie . Twoje wyliczenia dotyczą twojego modelu , moje mojego . Gracze chcą wiedzieć jakie maja szanse w jakimś przedziale czasu . Fakt mój model jest uproszczony ale z grubsza sią zgadza , za to twój model nie odpowiada na żadne pytanie . Jak chcesz pomóc to przekształć swój model na wiele losowań i wówczas zobaczysz że wyniki będą zbliżone do moich . Rozumiem twój tok myślenia że z losowania na losowanie mamy promowanie dużego prawdopodobieństwa 20% i obniżanie małego prawdopodobieństwa 5 % aż spadło o polowe do 2,5 % tak w tym fakcie mogę się z tobą zgodzić . Tylko gracze patrzą na to w inny sposób i powiedzmy są oszukiwani i właśnie o tym mówię . Bo co innego jakie jest prawdopodobieństwo w pojedynczym zdarzeniu a co innego jakie są szanse uzyskania tego rezultatu a graczy interesuje rezultat a nie prawdopodobieństwo . I jeszcze jedno matematyka jest po to by ułatwiac ludziom życie i w przybliżeniu dawać odpowiedz jaki będzie rezultat
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Dorzucę się, bo choć sam pisałem w wątku na temat eventu, że ten budynek jest słaby i biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo nagrody są mniej niż przeciętne, to jednak z Twoim opisem sprawy akurat się nie bardzo zgadzam.

Podstawowy błąd jaki popełniasz to domniemane założenie, że jeśli mamy X% prawdopodobieństwa na wygraną, to na 100 prób powinniśmy wygrać dokładnie X razy. To niestety tak nie działa, bo za każdym razem mamy osobną, niezależną próbę, więc wyniki z każdej z nich należy traktować rozłącznie. Co oznacza, że równie dobrze PW może Ci nie wypaść ani razu przez kilka miesięcy, albo może wypaść kilka razy z rzędu.

Owszem, jest coś takiego jak "prawo wielkich liczb", zgodnie z którym im więcej prób, tym realne wyniki są bliższe prawdopodobieństwu teoretycznemu. Tylko jak sama nazwa wskazuje, liczba losowań musi być "wielka" ;)

Mając 6 wież, w miesiącu jesteś w stnanie zrobić 30 x 6 = 180 losowań. To nie jest jeszcze liczba wystarczająco duża, by dowieść, że realne prawdopodobieństwo wypadnięcia 50PW jest mniejsze od deklarowanego.
Ja bym próbował zrobić jakieś 1000 losowań i dopiero wtedy wnioskować, przy czym należy pamiętać, że najpewniej to będzie jeszcze zbyt mało, by realny wynik pokrył się z teoretycznym. Powinien być natomiast znacznie bliższy niż obecnie.
 

merlin73

Wędrowiec
wiem że wyliczenia nie są proste ale chciałem dać odpowiedź z grubsza dla graczy . I moja odpowiedź jest taka mając wieże raz miesiącu z prawdopodobieństwem 75% mogą mieć 50 pw . I to bynajmniej nie zgadza się z odczuciami graczy bo myślą że będzie częściej , dlatego taki model pokrywający się z tymi odczuciami dałem i rzeczywiste wyniki które są zgoła inne . co do liczby próbek 1000 losowań , to wybacz minie rok i wielu ludzi się nabierze i po roku będzie po sprawie , nie przesadzasz z ta ilością prób , myślę że 6 wież daje obraz sytuacji i ile są one warte.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
wiem że wyliczenia nie są proste

Wręcz przeciwnie, to elementarz rachunku prawdopodobieństwa

I moja odpowiedź jest taka mając wieże raz miesiącu z prawdopodobieństwem 75% mogą mieć 50 pw .

Nie.
Znowu zapominasz, że każde losowanie to oddzielne zdarzenie, które ma osobne prawdopodobieństwo wypadnięcia nagrody.
Prawdopodobieństwo określa pewną wartość średnią, przeciętną. Jeśli masz 5% szans na PW to jednemu na 100 prób wypadną one 5 razy, innemu 3, a jeszcze innemu 8. Średnio wartość ta będzie bliska 5 wypadnięć na 100 rzutów, niemniej nie oznacza to, że będzie tak w każdym przypadku.

To co piszesz to wnioskowanie takie jak w dowcipie o tym, że człowiek z psem mają średnio po 3 nogi.


co do liczby próbek 1000 losowań , to wybacz minie rok i wielu ludzi się nabierze i po roku będzie po sprawie , nie przesadzasz z ta ilością prób , myślę że 6 wież daje obraz sytuacji i ile są one warte.

No dobrze, mówisz, że 1000 prób to za mało.
To napisz proszę, ile Ci powypadało PW w ciągu miesiaca z każdej z tych wież z osobna i policzymy sobie co z tego wynika.
 

merlin73

Wędrowiec
Wiesz lubię krytykę ale twoja wypowiedź nic nie wnosi nie daje odpowiedzi graczom . Dumać może każdy liczy się rezultat i korzyść dla innych graczy . I te 1000 prób nie że za mało tylko są bezcelowe po roku czasu każdy będzie wiedział jak jest bo każdy na sobie to przetestuje . Kwestia w tym żeby nie robić błędów i uchronić się przed szkodą . Lepiej uchronić się przed szkodą niż mieć tą szkodę . Według Ciebie każdy ma popełnić błąd by po roku powiedzieć że to był błąd , lepiej się przed tym uchronić . Dlatego ta próbka 1000 jest kompletnie bez sensu i trzeba na tej podstawie co jest wyciągnąć wnioski . A wnioski takie raz w miesiącu może wypaść 50 pw i to dla graczy konkretna wiadomość a nie dumania .
 

Ovocko

Rycerz
Ekhem, z Twojej wypowiedzi (2,5% prawdopodobieństwa na wygraną) wynika, że PW wpadło ci 4,5 raza (30 prób x 6 chwał = 180 prób, z tego 2,5% to 4,5)
A to jest zwyczajnie niemożliwe, bo nagroda albo wpada albo nie, nie można dostać połowy nagrody.

Z kolei licząc osobo każdy budynek wychodzi nam 30 x 2,5% = 0,75 nagrody, co znowu jest niewykonalne (patrz wyżej)

Musiały być więc budynki, które dały mniej niż jedną nagrodę, oraz takie, które dały jedną lub więcej.

Już samo to powinno być wystarczającą wskazówką, że ilość prób była za mała by cokolwiek wnioskować, bo nawet zakładając zgodnie z Twoją tezą, że rzeczywiste prawdopodobieństwo jest niższe od podawanego, wszystkie budynki powinny dawać zbliżoną ilość wygranych.

Tak być nie mogło, co wprost wynika z Twoich własnych wyliczeń.

Podaj więc proszę jakie były wyniki dla każdej chwały z osobna i będziemy sobie liczyć dalej
 

merlin73

Wędrowiec
Tak ale te wyniki coś mówią graczom , mają obraz sytuacji wiedzą że mogą mieć 1 raz w miesiącu 50 pw , 2 razy w miesiącu już mniej prawdopodobne bo mówię o rezultacie wyniku który ich interesuje i to jest najważniejsze . Mogą z pełną świadomością podjąć decyzje czy inwestować w to czy sobie podarować bo wiedzą na czym stoją i wiedzą czego mogą się spodziewać i jaki jest zakres wahań .
 

Ovocko

Rycerz
No ale to wiedzą i bez takich wyliczeń, przynajmniej jeśli nie spali na lekcjach z rachunku prawdopodobieństwa ;)
Jeśli mamy 5% prawdopodobieństwa to na 30 losowań można się spodziewać przeciętnie 1,5 nagrody. A ponieważ połówki nagród raczej w tej grze nie wypadają, to bardziej należałoby się nastawić na to, że zazwyczaj wypadnie nam jedna nagroda w miesiącu niż dwie.

Być może będą takie miesiące, w których PW wypadnie 2 razy lub nawet częściej, ale będą też takie, w których nie wypadnie ani razu.
I to jest jak najbardziej normalne, bo na tym właśnie polega losowość.

Rozumiem pewne rozczarowanie, ludzie lubią "chodzić na skróty" i zakładać, że jeśli wartość oczekiwana wynosi X, to dokładnie tyle razy "musi" im wypaść określona nagroda w serii, ale to tak po prostu nie działa.
Takie uproszczenie jest dobre by sobie np. powyliczać np. opłacalność budynku, trzeba jednak zawsze pamiętać, że wyniki praktyczne mogą znacząco różnić się od wartości teoretycznych, przynajmniej przy stosunkowo niskiej liczbie losowań.

Jak pisałem już wcześniej sam oceniam ten budynek jako zwyczajnie słaby, natomiast to o czym piszesz nijak nie dowodzi tezy, że deklarowany % prawdopodobieństwa jest zawyżony w stosunku do rzeczywistości.
 

Serengeti

Szef kuchni
Ty po prostu wziąłeś inny model i mówisz ze mój model jest zły . Twój model zakłada 1 losowanie , mój zakłada wiele losowań . Co jest bardziej prawdziwe 1 losowanie i koniec czy wiele losowań w nieskończoność w czasie . Twoje wyliczenia dotyczą twojego modelu , moje mojego . Gracze chcą wiedzieć jakie maja szanse w jakimś przedziale czasu . Fakt mój model jest uproszczony ale z grubsza sią zgadza , za to twój model nie odpowiada na żadne pytanie . Jak chcesz pomóc to przekształć swój model na wiele losowań i wówczas zobaczysz że wyniki będą zbliżone do moich . Rozumiem twój tok myślenia że z losowania na losowanie mamy promowanie dużego prawdopodobieństwa 20% i obniżanie małego prawdopodobieństwa 5 % aż spadło o polowe do 2,5 % tak w tym fakcie mogę się z tobą zgodzić . Tylko gracze patrzą na to w inny sposób i powiedzmy są oszukiwani i właśnie o tym mówię . Bo co innego jakie jest prawdopodobieństwo w pojedynczym zdarzeniu a co innego jakie są szanse uzyskania tego rezultatu a graczy interesuje rezultat a nie prawdopodobieństwo .

Z jakiegoś powodu spodziewałeś się, że wynik kolejnego losowania jest zależny od wyników poprzednich losowań. To znaczy, że przy każdym kolejnym losowaniu, wzrasta prawdopodobieństwo pozyskania nagrody, której dotąd nie otrzymałeś.
Tak nie jest.
Każde z dziennych losowań jest zdarzeniem niezależnym i w każdym losowaniu prawdopodobieństwo uzyskania 50PW wynosi 5%.
Ani mniej, ani więcej. Zawsze 5%.

I jeszcze jedno matematyka jest po to by ułatwiac ludziom życie

Nie.
Matematyka jest :)
I czasem ułatwia, czasem utrudnia, a czasem przynosi rozczarowanie ;)

i w przybliżeniu dawać odpowiedz jaki będzie rezultat

Daje :)
Prawdopodobieństwo pozyskania 50PW nagrody wynosi 5% :D

Co oznacza, że przy ilości powtórzeń dążącej do nieskończoności (albo tak jak napisał @Ovocko, bardzo dużej :p ) szansa na tę właśnie nagrodę będzie coraz bliższa uzyskaniu średniej w wysokości jednej nagrody na każde 20 prób.
Co oczywiście nie wyklucza sytuacji, że czasem będzie nawet kilkaset powtórzeń bez tej nagrody. Albo dla odmiany najmniej prawdopodobna nagroda trafi się kilka razy pod rząd. Ale tak właśnie działa losowość - losowo :)
 

merlin73

Wędrowiec
Serengeti ty lubisz dumać i teoretyzować no fajnie ale pomyśl o graczach . To że jest 5% dla każdego losowania to ma gracza w tabeli ale jak sam zauważyłeś te 5% to nie jest tak jak gracze sobie wyobrażają i co najważniejsze te 5% o niczym nie mówi . Dlatego podałem średni rezultat tych losowań przypadający na miesiąc bo to jest to co graczy interesuje a jest on prawie bo 75% szansy 1 wygranej 50 pw w miesiącu czyli na odczuciach graczy bardziej to jest 2,5 % niż 5% podawane w tabeli .
 

Ovocko

Rycerz
To że jest 5% dla każdego losowania to ma gracza w tabeli ale jak sam zauważyłeś te 5% to nie jest tak jak gracze sobie wyobrażają

Ale to już jest problem tych graczy, nie uważasz?
Jeśli ktoś ma nierealne oczekiwania, które później nie wytrzymują zderzenia z rzeczywistością, to problemem są owe oczekiwania a nie rzeczywistość :cool:

i co najważniejsze te 5% o niczym nie mówi .

Przeciwnie, mówi bardzo dużo.
Np. wiedząc, że prawdopodobieństwo wypadnięcia 50 PW wynosi 5% łatwo można wyliczyć, że przeciętny dzienny urobek z budynku będzie wynosił 2,5 PW dziennie. I uniknąć kolejnego rozczarowania, że tych punktów nie jest wcale tak dużo, jakby się wydawało.

Z kolei samo to, że mamy do czynienia z prawdopodobieństwem wskazuje, że te 5% jest pewną wartością średnią, przeciętną. A jak wiadomo jeśli mamy do czynienia ze średnią, to prawdziwe wyniki będą rozrzucone po obu stronach tej średnej. Innymi słowy będą zarówno przypadki gdy wartości będą poniżej, jak i powyżej średniej.
Co omawialiśmy wyżej i co widać w Twoich własnych wynikach.
Co najmniej część posiadanych przez ciebie chwał nie dała w ciągu miesiąca ani jednego pakietu PW, czy to oznacza, że dla tych budynków prawdopodobieństwo wypadnięcia nagrody zostało skręcone do 0%?
A dla innych, gdzie nagroda wypadła np. 2x, wynosi więcej niż 5%?
To tak nie działa, o czym pisałej muż wyżej.

czyli na odczuciach graczy bardziej to jest 2,5 % niż 5% podawane w tabeli .

Powtórzę to co napisałem wyżej - rozumiem odczucie rozczarowania, tylko niekoniecznie wynika to z tego, że zostałeś oszukany. Jeśli już to oszukałeś sam siebie, wyciągając nieuprawnione wnioski z informacji na temat budynku, które dostałeś.

Tymczasem rachunek prawdopodobieństwa nie opiera się na odczuciach, ale na matematyce i to, że komuś, na podstawie znikomej ilości losowań, wydaje się, że nagroda wypada z prawdopodobieństwem 2,5% nie oznacza wcale, że tak jest.

Z matematycznego punktu widzenia to, co przedstawiłeś nie dowodzi prawdziwości twojej tezy o 2,5% szans na wygraną.
Choćby dlatego, że przy ilości prób wymaganej do tego, by mówić o tym, że realne wartości są bliskie średniej, wszystkie posiadane przez ciebie budynki powinny dawać zbliżone ilości.
Rzoumiałbym, gdyby na 1000 prób dla każdego budynku dawały wyniki w przedziale typu 20-30 a nie 45-55 wygranych, wtedy byśmy mogli powiedzieć, że coś jest na rzeczy.
Tymczasem z podawanych przez ciebie samego ilości wynika, część budynków nie dała 50 PW ani razu, część raz, a część pewnie 2 razy. Taki rozrzut wyników pokazuje dobitnie, że ilość prób jest zwyczajnie zbyt mała, by cokolwiek na ich podstawie wnioskować.
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
A dlaczego akurat ten miesiąc jest miara czasu?

Swego czasu robiłem statystyki losowań dla studni dopiero w okolicy 1000 losowań zaczęły się wychodzić pełne procenty (to były czasy gdzie iG nie podawało danych) po ponad roku i 10000 zanotowanych wyników znudziło mi się bo odchyłki sięgały setnych %, podejrzewam ze iG nadal korzysta z tego samego generatora ;)
 

BlossomValvi

Łucznik
odpowiedź jest prosta bo dopiero miesiąc minął , dlatego próbka dla miesiąca .
To dlaczego nie pisze „wstępne wyniki pokazują …” itd tylko jak czytam to praktycznie zakończyłeś próbę i się upierasz ze jest wiarygodna bo masz „6sztuk”, ba jeszcze rzucasz oskarżeniami na tak wątłym materiale dowodowym. Normalnie to bym powiedział ze mam tylko 6 sztuk i poprosił innych o wyniki by przyspieszyć populacje próby… wtedy calkiem możliwe ze po drugim miesiącu miałbyś około 1000

Ja do tej pory nie wiem czy generator działa tylko na serwer czy może jest tylko jeden na wszystkie serwery (istotne z punktu widzenia seeda a przez to możliwości powielenia wyników)
 

merlin73

Wędrowiec
Te wyniki są wiarygodne i nie wiem czy wstępne , a ta próbka moim zdaniem wystarczająca by mieć określony pogląd na sytuacje co dla graczy istotne . Teraz możesz sobie dumać i powiedzieć czy za miesiąc 2 jest tak samo i tyle , nie sądzę by wyniki były inne może być tak że jeszcze gorzej że poniżej 2,5 % .
 

Ovocko

Rycerz
Te wyniki są wiarygodne

Nie, nie są, co tłumaczy ci tutaj już parę osób.
Powtórzę jak zdarta płyta - już sam rozstrzał wyników pomiędzy poszczególnymi budynkami pokazuje, że próbka jest zbyt mała.

moim zdaniem wystarczająca by mieć określony pogląd na sytuacje

No właśnie twoim zdaniem. Tylko że twoje zdanie to nie rzeczywistość a opinia, która - przynajmniej na razie - nie ma żadnego pokrycia w faktach.
Zrób jeszcze trochę prób, przynajmniej do momentu gdy wszystkie 6 budynków przy tej samej ilości prób będzie dawała podobną ilość trafień, wtedy zobaczmy czy te wyniki to nadal odsetek rzędu 2,5% czy jednak 5%

I jeszcze raz powtórzę: moim zdaniem po prostu wyciągnąłeś błędne wnioski z istniejących przesłanek (czyli założyłeś, że przy prawdopodobieństwie 5% nagroda musi wypaść co najmniej raz w miesiącu, co jest kompletnie nieuprawnionym wnioskiem) i teraz jesteś rozczarowany, że rzeczywistość jest zgoła odmienna.

Tymczasem gdybyś bardziej trzeźwo podszedł do sprawy, wiedziałbyć, że oczekiwanie, że przy 5% szans nagroda będzie wypadać co najmniej raz w miesiącu jest założeniem bardzo optymistycznym.

Jeżeli już doszukiwać się tutaj jakiegoś "oszukańczego" działania ze strony IG, to nie tyle w manipulowaniu prawdopodobieństwem, ale w tym, że bardzo przeciętny budynek "opakowali" tak, że wielu osobom wydawał się on być atrakcyjny.
Tymczasem daje on naprawdę bardzo przeciętne ilości fantów.
A biorąc pod uwagę, że w wyższych rozdziałach większość z nich jest zasobami ulegającymi rozpadowi, system w którym z rzadka dostajesz dużą ich ilość tym bardziej jest nieopłacalny (bo uzyskane z budynku towary rozpadają się szybciej, niż w sytuacji gdybyś dostawał ich małe ilości ale codziennie).

A wszystko powyższe można sobie było wyliczyć jeszcze przed eventem. I uniknąć rozczarowań

Wiesz, do pewnego stopnia cię rozumiem, sam się na początku dałem częściowo złapać, myśląc "ok, może ilości towarów są słabe, ale przynajmniej pw jest przyzwoita ilość". Tymczasem jak to przeliczysz na dzień, to okazuje się, że tych pw i tak wcale nie ma tak dużo.
Prawda jest taka, że to po prostu słaby budynek, a nie że IG kantuje na procetach prawdopodobieństwa.
A w każdym razie nie dostarczyłeś materiałów wystarczających by takie kantowanie udowodnić.

nie sądzę by wyniki były inne może być tak że jeszcze gorzej że poniżej 2,5 % .

Założymy się? Jak przegrasz, to kupujesz mi 10 000 diamentów :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry