• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ciekawość

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser80
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser80

Guest
Jestem ciekawy dlaczego IG z jednej strony na handel zezwala tylko z odkrytymi sąsiadami lub członkami bractwa i z nikim więcej a z drugiej strony zezwala inwestować w cuda u każdego gracza już bez tych ograniczeń.
 

DeletedUser2030

Guest
To proste :)
By móc inwestować w swoje cuda z multikont.
Żeby zachęcać do tworzenia multikont -nowych kont ( przecież to tak ładnie wygląda w statystykach- jest tak wielkie zaintereswanie grą, tak wiele nowych kont powstaje każdego dnia :rolleyes: )
 

Deleted User - 172852

Guest
Tyle tylko, że to jest okłamywanie samego siebie. I też tego nie rozumiem.
IG twierdzi również, że niektóre posunięcia popełniono po to, żeby zwiększyć ilość surowców na rynku. Ale to jest wierutna bzdura. Przez to, co dzieje się z mapą ilość towarów okropnie spadła. Normalnie pogratulować pomyślunku.
 

Midi67

Rozbójnik
Tyle tylko, że to jest okłamywanie samego siebie. I też tego nie rozumiem.
IG twierdzi również, że niektóre posunięcia popełniono po to, żeby zwiększyć ilość surowców na rynku. Ale to jest wierutna bzdura. Przez to, co dzieje się z mapą ilość towarów okropnie spadła. Normalnie pogratulować pomyślunku.

Ale IG od jakiegoś czasu nie jest szczere w stosunku do Graczy (szczególnie z dużym ok 2 letnim stażem) i uważam, ze to celowe działanie => już kiedyś to napisałem i powtórzę => uważam, ze InnoGames gra na czas i zmęczenie "starych graczy" żeby ich zmotywować do zakończenia gry, żeby zrobić miejsce dla nowych - którzy zanim dotrą do końca 11 rozdziału kupią diaxy, a w tym czasie IG NIC nie będzie musiało robić oprócz kopiowania eventów z badziewnymi nagrodami.... na które i tak sie gracze rzucą co pokazały Przygody Bractw v2. Gra doszła do etapu w który IG chce zbierać już ZYSKI z gry a nie inwestować w nowe pomysły, rozdziały...

Mogę to zrozumieć ale nich to powiedzą Nam "starym graczom" otwarcie.....
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser80

Guest
Mogę to zrozumieć ale nich to powiedzą Nam "starym graczom" otwarcie.....
Nie powiedzą, "gra się rozwija, ma się dobrze i takie tam pierdu pierdu" - to jedyne co nam powiedzą.
Wynika to z ich polityki nastawionej na nowych graczy (starzy coś mniej wydają, ciekawe dlaczego:)) i ich maksymalną ilość (stąd zmiana frontu i przyzwolenie na multikonta). Widziałem taką reklamę "3 miliony graczy nie może się mylić" - to działa na ewentualnych nowych graczy.
I jeszcze jedno:
uważam, ze InnoGames gra na czas i zmęczenie "starych graczy" żeby ich zmotywować do zakończenia gry, żeby zrobić miejsce dla nowych
Z tym robieniem miejsca to bym nie przesadzał, "zmieszczą" się i starzy i nowi. Ich ewentualne odejścia to skutek uboczny takiej polityki a nie cel główny.
 
Do góry