• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co dalej?

DeletedUser80

Guest
Rzadko w trakcie eventu wgrywa się aktualizacje (chyba że się musi) bo to zawsze ryzyko.
Na testowym od dłuższego czasu jest wersja 1.45 więc myślę, że zaraz po evencie pojawi się i u nas.
I tak nie do końca nic się nie dzieje - trwa event:)
 

Midi67

Rozbójnik
Oczywiście to rozumiem, że nie wprowadza się aktualizacji w trakcie eventów... jednak na becie również cisza jak makiem zasiał a tam event już kilka dni temu został zakończony a wiadome jest, że jak wejdzie coś nowego to najpierw na becie.... a po kilku tygodniach dopiero na normalnych serwerach. Dlatego uważam, ze moje pytanie [do @Dragomira ] nie było bezpodstawne..... niestety jak widać odstępy czasu pomiędzy aktualizacjami są coraz większe ( co pokazuje, że InnoGames coraz bardziej kładzie lachę na rozwój gry... i chce odcinać kupony nastawiając się na nowych graczy i olewając tych ze stażem).... Takie postępowanie prowadzi do tego, że nowego rozdziału możemy nie zobaczyć w styczniu na normalnych serwerach....
 

Christo

Rozbójnik
W styczniu ma być nowa rasa, więc trzeba tylko cierpliwie czekać, choć z tą cierpliwością u niektórych krucho :D. Ciekawe kiedy dodadzą tą nową rasę. Stawiam na koniec stycznia :D
 

DeletedUser1550

Guest
tak,ale czy starym graczom jeszcze napedu do gry wystarczy? moze tylko na nowych bedziecie bazowac,bo tak zle jeszcze nie bylo,zeby kilka miechow walic lbem w sciane i nie moc jej rozbic.A chinskie przyslowie tez mowi,zeby starszyzne szanowac...
 

Midi67

Rozbójnik
@Dragomira - napisałaś :) wiem.

Za 8 godzin kończymy zimowy event.... a na becie startuje kolejny event ... pytam PO CO? Jak widze opcja SETA spodobała się twórcom... i teraz JUŻ wszystkie budynki będą "łączone" z beznadziejnymi nagrodami...... ???

Chcę zapytać czy czytasz forum bety.... (jak nie to polecam) czy Twórcy czytają forum bety (na becie gra międzynarodowe towarzystwo)... i czego oczekują gracze???
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/robert-readbeard-qle.9864/
proste:
cytat z wypowiedzi:... CHCEMY NOWEGO 12 RODZIAŁU
a nie eventu po evencie z beznadziejnymi nagrodami
!

Czy w TEAMIE Elvenar pracują ludzie którzy umieją CZYTAĆ ze zrozumieniem????

edit:
przypomnę jeszcze - rozmowę z teamem Elvenar z 26 LISTOPADA 2017 i ICH SOON.......

a53ee7d1abd73.jpg

44e4f3245cfbe.jpg.html

4d9d4385872e.jpg.html

4d9d4385872e.jpg.html
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1515

Guest
Znów dostajemy ochłap ( czytać kolejny event) z mizernymi nagrodami !
Mają nas w du.pie bo jak nazwać lekceważenie takich graczy jak ja !?
 
Do góry