• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co się dzieje z serwerami!:(

Wojtek 55

Wędrowiec
Wchodzę na mapę żeby robić pomoc,mam ok 100 graczy, i wiesza mi się serwer prawie na co 2-3 graczu:( za każdym razem nie pomaga odświeżanie trzeba restartować grę ! dostaję wiadomość " Niemożna przetworzyć informacji""Błąd serwera". Cholery można dostać
 

DeletedUser3033

Guest
hmm to jest od początku od kiedy gram czyli już z rok :)
PS: to się szybko nie zmieni a pisanie tu nie wiele da :)
 

Hassano

Łucznik
Dodam że za godzinkę rusza turniej i może event więc już coś psują żeby to wsadzić do gry..
Ale jak pisze Shadow tak sie dzieje odkąd pamiętam czasem jest lepiej a czasem gorzej :)
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Nie wiem, czego to jest specyfika, ale nie każdy tak ma. Ja mam ponad 200 sąsiadów i mogę wszystkich obskoczyć w 1 turze.
 

DeletedUser3033

Guest
pewnie odwiedzasz sąsiadów z fona ale ja nawet teraz jestem pewien że jak zaczne odwiedzać to na 100% do 10 sąsiada nie dojdę bo mnie wykopie gra robi crash Flasha że nawet gram w inne gry na innej przeglądarce bo wyłącza wtyczke na wszystkich zakładkach
a i tak dodam przetestowałem ze 20 podobnych gier tylko ta tak robi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Prawda, nie pomyślałam, że jeszcze można chcieć odwiedzać 100 sąsiadów z przeglądarki. Ale czasem z 10 odwiedzam i też nic się nie dzieje...
 

DeletedUser3033

Guest
hmm tu ci przyznam racje odwiedzanie sąsiadów przez przeglądarkę to nawet nie jest męka tylko tortury ja klikam mi się już niechce więc klikam z bractwa i aktywnych sąsiadów czyli jakieś 30 łapek przyczym mnie wykopie ze 4 razy :)
 

DeletedUser3033

Guest
atam z eventem gra jakoś kołacze i nawet umnie jakoś powiedzmy płynnie ostatnio działa a zaczną coś dłubać i znowu zamuła :(
 

Hassano

Łucznik
Ekhmm... a czy ktos tu komus obiecywal jakikolwiek event, ze tak napastliwie sie dopytujesz ?
Jakos sobie nie przypominam, ale moze przeoczylem jakies ogloszenie na forum czy na trabce ;)

Jesteś tu pare chwil a wymądrzasz sie jak byś był nie wiadomo kim.. Użyj tej swojej inteligencji którą tak chcesz zabłysnąć w każdym swoim poście i domyśl sie czemu dopytuje o event.. Lekko Ci podpowiem, zajrzyj w dział SPOILERY
 
jak zaczne odwiedzać to na 100% do 10 sąsiada nie dojdę bo mnie wykopie gra robi crash Flasha
Z tego co wiem (moge sie mylic) ten blad wystepuje tylko w polaczeniu z przegladarka Edge i
wlasnie wtyczka flash. Sam tez tak mialem, wiec do gry zaczalem uzywac Opery i Chrome.
Od tej chwili skonczylo sie wywalanie z gry przy siodmym lub osmym odwiedzanym sasiedzie.
//
Jesteś tu pare chwil a wymądrzasz sie jak byś był nie wiadomo kim.. Użyj tej swojej inteligencji którą tak chcesz zabłysnąć w każdym swoim poście i domyśl sie czemu dopytuje o event.. Lekko Ci podpowiem, zajrzyj w dział SPOILERY
Na osobiste zaczepki odpowiadal nie bede. Pomyslalem tylko wlasnie, ze jednak naprawde
przydalaby sie funkcja "antylajka", o ktorej ktos ostatnio wspominal ;)
Chodzilo mi tylko o to, ze dla kazdego powinno byc jasne, ze nikt nie udzieli na to pytanie
odpowiedzi, dopoki nie bedzie zadnego oficjalnego info. My mozemy sobie tylko pogdybac i
snuc domysly.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
hmm tu się nie zgodzę jak myślisz na czym gram na chrome :)
na Mozili gra wcale nie chodzi jak odpali to od razu się zawiesza Opere też mam i nie jest lepiej przetestowałem wszystkie przeglądarki o_O
problem leży po stronie gry
a tak jeszcze dodam że przetestowałem nawet przeglądarki ze zmianą silnika renderowania ;)
a tu tak podam najgorsze co można zrobić by gra niby chodziła lepiej
-odświeżać ( gra polega na oglądaniu obrazka logowania :p)
-czyszczenie ciasteczek ( te pliki po coś są jak ktoś gra na innych grach to wie że też są wykorzystywane jako save innej gry usuń :D )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3539

Guest
Na Chrome przy ładowaniu gry bardzo często wyskakuje błąd renderowania obiektów, a po ładowaniu gry błąd statystyk.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Robicie offtop z tym Eventem :) Przed oficjalnym ogłoszeniem nie mogę nic Wam powiedzieć. Czekajcie, a będzie Wam dane ;)
Jeśli dobrze pamiętam, to problemy z przeładowywaniem wywoływał Flash, próbowaliście przejść na HTML?
 

DeletedUser3033

Guest
co by nie było dzisiaj działa przyzwoicie niech już nic nie dłubią bo tak jak było przez ostatnie dwa dni to już rozważałem zakończyć gre bo grać się nie dało;)
 

DeletedUser3539

Guest
Robicie offtop z tym Eventem :) Przed oficjalnym ogłoszeniem nie mogę nic Wam powiedzieć. Czekajcie, a będzie Wam dane ;)
Jeśli dobrze pamiętam, to problemy z przeładowywaniem wywoływał Flash, próbowaliście przejść na HTML?
Tak właśnie jest na HTML5.
 
Do góry