• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

co to jest bonusowa manufaktura pierwszego poziomu??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2663
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2663

Guest
78d0dc23-ec2d-4819-b3b4-baf00a252bdd
 

Nusion

Kapłan
Masz 3 poziomy w surowcach
1. marmur, stal drewno
2. kryształ, zwoje, jedwab
3. eliksiry, magiczny pył, klejnoty
Z każdego poziomu tylko jeden surowiec jest Twoim bonusowym
Na Felyndral w pierwszym poziomie masz stal, w drugim kryształ a w trzecim eliksiry, widać to na mapie wokół Twojego miasta
Dla Ciebie więc manufakturą pierwszego poziomu będzie manufaktura stali (jeśli zapytanie dotyczy świata Felyndral)
 

DeletedUser2639

Guest
a jak to rozpoznać z mapy??? tez z ciekawości spojrzałam na lokalizację arthuriussa na mapie Felyndral, wokół jego miasta jest też z 1. poziomu drewno, z 2. jedwab i z 3. pył - skąd wiadomo, że w jego produkcję bonusową wchodzą akurat te wymienione przez Ciebie, nie wiem nigdy jak to poznać - dlatego pytam ;)
 

DeletedUser1256

Guest
Jakbyś patrzył na zegarek. Pierwszy surowiec z godziny 12, drugi godzina między 4 a 5, trzeci między 7 a 8.
 

DeletedUser2528

Guest
Można sprawdzać z mapy (jak chcesz znajomego sprawdzić) można też (samemu) zobaczyć w ratuszu - zakładka relikty - podaje które relikty zwiększają produkcję i potrzebną ich ilość.
 

DeletedUser2639

Guest
Dzięki za odpowiedź, w Ratuszu wiem , tylko właśnie z ta mapa nie wiedziałam do końca jak działa, ale dzięki za wyjaśnienie :) :)
 

DeletedUser2663

Guest
Masz 3 poziomy w surowcach
1. marmur, stal drewno
2. kryształ, zwoje, jedwab
3. eliksiry, magiczny pył, klejnoty
Z każdego poziomu tylko jeden surowiec jest Twoim bonusowym
Na Felyndral w pierwszym poziomie masz stal, w drugim kryształ a w trzecim eliksiry, widać to na mapie wokół Twojego miasta
Dla Ciebie więc manufakturą pierwszego poziomu będzie manufaktura stali (jeśli zapytanie dotyczy świata Felyndral)
ratujesz mi życie, dzięki, jest dokładnie tak jak piszesz, niby takie teraz oczywiste a za cholerę nijak nie mogłem tego rozkminić
 
Do góry