• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co w trawie piszczy - czyli pogadaj o Elvenar :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
Aż testować musisz, nie wierzysz mi? :eek: :eek: :eek:

A nazwa może być jeszcze "Żelkowe Królestwo" czy "Szczuplandia" :p
 

DeletedUser14

Guest
No i wiadomości, na to nikt nie zwraca uwagi :confused:
I nic więcej, na razie, może kiedyś wojny jakieś, rywalizacje, rajdy, cokolwiek
 

DeletedUser13

Guest
Szkoda... Od momentu bety samo wprowadzenie sojuszy to mało... Bardzo mało...
 

DeletedUser14

Guest
No cóż, można tylko liczyć, że następne zmiany będą trochę... szybsze :p Ale może takie wolne tempo wpłynie na lepszą jakość zmian, mniej błędów, bugów, itd.? :p
 

DeletedUser14

Guest
Dobranoc ;)

Wierzyć, trzeba wierzyć... A jeszcze lepiej w to, że będzie i mniej błędów, i szybsze zmiany :p
 

DeletedUser9

Guest
Pytanie jeszcze pozostaje, czy w gildii beda jakies rangi poza samym liderem, ciekawe czy nad tym pomysleli. O forum gidldii nie ma co liczyć bo skoro nie wspomnieli to raczej nie bedzie - co odrazu dyskryminuje Moderatora, ciekawe czy bedzie cos w stylu VC-L czy rekrutant.
 

DeletedUser14

Guest
Może dadzą opcje i rangi będzie można tworzyć samemu i samemu ustalać, kto co może? :p Chociaż na filmiku nigdzie takiej zakładki nie widziałem odnośnie tak zaawansowanego zarządzania :eek:
 

DeletedUser13

Guest
Będą. Na filmiku widać Leader i rookie (żółtodziób) więc na bank rangi będą.
 

DeletedUser14

Guest
To przegapiłem...
Tylko, czy to były własnoręcznie zrobione, czy automatyczne :eek:
 

DeletedUser9

Guest
Ale jak mowi Hikari nie widac zadnej zakladki etc no ale moze celowo ukryli ;)
Z rangami lepiej gdyby mozna bylo samemu ustalac kto co moze ;)
 

DeletedUser13

Guest
No jak masz 'title':
J1z6T8r.jpg

Może to automaty - zależne od czasu bycia w gildii... Wiesz, rookie, member itp...
 

DeletedUser14

Guest
Zakładki, o ile pamiętam, były trzy...

Czyli możemy spodziewać się Bractw w fazie alpha alphy :(

O, i jeszcze jedno pytanie - czy na targu będzie jakieś rozróżnienie między ofkami z bractwa a z sąsiedztwa?

Szu - no są tytuły, ale zakładki Zarządzania brak.. :/
 

DeletedUser9

Guest
Tak ale mialem na mysli zakladke w ktorej mozesz te rangi tworzyc, ktos z ranga lidera powinien miec taka a moze po prostu bedzie tylko 1 lider reszta rekruci? :O :O

Hikari nic takiego nie zauwazylem na filmiku, moze dlatego ze w malym oknie :p Ale z tego co mi wiadomo jedynie nie bedzie prowizji....
 

DeletedUser9

Guest
Powinno byc jak juz Access/Permissions - po prostu nigdzie jeszcze niewidzialem takiego okreslenia dla praw w grach
Ale moze...tylko skoro lider ma 4 a reszta 0 tzn ze sa 4 rangi :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry